Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. @AyhanTACAR Apple şifre mi istemedi zaten telefonun şifresini istedi telefonu açabilmek için.
 3. Last week
 4. https://www.macworld.com/article/3002613/apple-might-enable-your-iphone-with-a-secret-way-to-activate-panic-mode.html#:~:text=Panic mode would give iPhone users a new,GPS coordinates to the authorities securely over iCloud. Kullandiginiz tarayicidan turkce cevirisini okuyunuz. Bu mod farkli amaclar iceriyor telefoncu neyin testini yapacak ve neden sizden sifrenizi ister anlamis degilim. iCloud sifrenizi Apple ile gorusurken bile istemezler ve zaten uyarirlar kimseyle sifrenizi kesinlikle paylasmayin diye.
 5. İpadıma ios 10 yüklemek istiyorum ipauçları uygulamasında ios 10 artık kullanılabilir yazıyor amma velakin yazılı güncellemesini denetle dediğim zaman ios 9.3.5 güncel yazıyor yardımcı olursanı çok sevinirim
 6. Merhaba İphone 7 telefonunda icloud var Ve Checkra1n jb yapmak istiyorum ama 12.3 den sonrasını destekliyor. Benin cihazım 12.2 Ben bunu 12.3 e yada 13.0 a nasıl en son sürüme güncellemeden yapabilirim?
 7. Kimsenin bir fikri yok mu arkadaşlar [emoji20] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 8. Merhabalar, Sizden bilgilerinizi yardımlarınızı rica ediyorum. iPhone X telefonumun ekranı şişti ve bu sebep ile telefoncuya götürdüm. Telefoncu bakıp bataryanın şiştiğini söyledi o yüzden ekranı dışarı doğru çıkıyormuş. Bataryayı değiştirmesini söyledim. 1 saat sonra tekrar gittim, telefonumun yüksek akım çektiğini bu yüzden bataryaya zarar verdiğini, şifrenizi verirseniz "Panik Mod" çalıştırması yapacağım çıkma batarya takıp test edeceğiz, sonrasında Cuma günü tekrar gelin yeniden "Panik Mod" çalıştırıp yeni batarya ile tekrar test edelim sorunu düzeltelim dedi. Ama internette o kadar araştırmama rağmen "Panik Mod" diye bir şey bulamadım. Nedir bu "Panik Mod" yardımlarınızı bekliyorum.
 9. Checkra1n de bilgisayarla jailbreak yapmak zorunda kalıyorum onun için unc0ver geçicem
 10. Evet yapabilirsiniz ancak aynı durum unc0verda da olacak. Ben de checkra1n kullanıyorum, unc0vera göre daha hızlı.
 11. Merhaba, Son yayınlanan jailbreakler semi tethered olduğu için, cihazı her yeniden başlattığınızda jailbreaki yeniden aktif etmeniz gerekiyor. Artık untethered jailbreak maalesef yok.
 12. Merhaba arkadaşlar cihazım iphone 6s sürüm 13.3.1 checkra1n le jailbreak yaptım herşey çalışıyor ama telefon yeniden başlatıldığında , şarz bitdikden sonra açıldığında ve hard reset sonrası cydia ve tweaklar kalıyor (ama çalışmıyor girmeden direkt atıyor) jailbreak ve checkra1n uygulaması gidiyor ne yapabilirim ?
 13. Telefonum acılmıyor 7den beri şarjda dolmuyor yüzde 0 a kadar kullandım sonra nolduysa doldurmuyor napmam gerek? (batarya ekranında kaldı)
 14. Arkadaşlar cercube ile indirdiğim ses dosyasını müzik uygulamasına import ettikten sonra resimdeki hatayı alıyorum. MImport ile denedim sonuç yine aynı. Cihaz 11 pro max 13.5 uncover jbli. Yardımlarınızı rica ediyorum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 15. Cihazın faturası duruyor mu?
 16. Merhaba, iOS 13 üstü olması yeterli deniyor aslında. Güncel sürüm gerekliliği olmaması gerekiyor.
 17. Arka planda yenile açık mı? Bildirimler açık mı? Bildirim ayarlarında Kilit Ekran, Bİldirim Merkezi ve Başlıklar seçili mi?
 18. Merhaba, Cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Konu hakkında Vodafone'dan destek isteyebilirsiniz.
 19. Apple ile iletişime geçmelisiniz. Faturası var ise yardımcı olacaklardır 0216 282 1622
 20. Merhaba, Daha önce programı cihazınıza indirdiyseniz: Appstore >> Profil Resminiz >> Satın Alınanlar kısmından programa erişip indirebilirsiniz.
 21. Earlier
 22. Merhaba, 1 saat falan önce telefonu Windows üzerinden iTunes'a bağlayıp tamamen yedekledim. Yedeğimin saati 22:44 idi. Ardından cihazımı sıfırladım. Yedeklemeden önce yedeği şifreleme seçeneği aktifmiş, farketmedim fakat yedeğin şifresinin ne olacağına dair iTunes bana bir soru da sormadı ve tüm cihazı yedekledi. Ardından cihazı baştan kurdum ve içinde hiçbir veri yokken yedekleme şifresini değiştirmek için yedekleme yaptım. Saat 23:13'te iTunes üzerinden 2. yedeği almış oldum. 2 yedekte de iPhone'un adı aynıydı. Geri yükleme seçenekleri arasında 2 tane yedekleme görmem gerekirken şu anda sadece 2. yedeği görebiliyorum. 22:44'de aldığım yedek iTunes'te gözükmüyor. Sırasıyla yaptığım kontroller şöyle; - Aygıt tercihleri menüsü altında aygıtlar altındaki yedeklemeleri kontrol ettim ama orada gözükmüyor. - Appdata klasörü altında bulunan yedekleme dosyalarını kontrol ettim. 22:44 saatinde aldığım klasörler orada gözüküyor fakat orada gözükmesine rağmen iTunes'te gözükmüyor. 1. sorum, 22:44'te aldığım yedeğe nasıl ulaşabilirim? 2. sorum, benim şifre belirlememiş olmama rağmen iTunes'in yedeğime koyduğu şifre ne olabilir? iCloud şifremi, eski iPhone şifremi, 0000, 1234, password, logintome gibi şifre kombinasyonları denedim ama olmadı. Şimdiden teşekkürler
 23. Arkadaşlar elimde iphone 7 var (-1)hatası verdi restore ederken NAND bozuldu, NAND’ı yaptıracağım fakat icloud adresimi hatırlayamadım. Acaba daha önce aldığım yedeklerler içinde biryerden icloud adresimi bulabilir miyim yarına kadar çözmem gerekiyor bu sorunu. Numaramdan falan bulamaz mıyım acaba icloud adresimi imkanımız var mı böyle?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.