Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. slm 5s cihazıma güncelleme yaptıgım halde iphone etkin degil uyarısı çıkıyor karşıma . iphone güncellendi ve itunes penceresinde yeniden başladıktan sonra görünecektir mesajını verdikten sonra .cihaz yeniden başlayınca iphone etkin değil yazısı geliyor ekrana bu hatadan nasıl kurtulabilirim .
 4. Yesterday
 5. 12.3 sürümüne maalesef jailbreak yok en son 12.1.2 sürümüne var o sürüme de maalesef dönüş yok
 6. Merhaba ipad 6 nesil var bende pcsiz nasil jailbreak yapabilirim yada installousu nasil pc#iz indirebilirim simdidn tesekkürler
 7. Last week
 8. Pil değiştirip birde yeniden iOS kurulumu yapıp yeni iPhone olarak temiz bir başlangıç yapın içiniz rahat olsun.
 9. Eğer öyle bir düşünceniz varsa Apple'dan destek alın. Batarya değişiminin 319TL ücreti var.
 10. Merhaba, iPad 2 modeline iOS 10 desteği verilmiyor. En son versiyon iOS 9.3.5 (13G36) İyi günler.
 11. Ücretli uygulamaları ücretsiz indirmeye yarıyormuş. İndirmek istiyorum ama virüs falan bulaşır mı? Güvenilir mi?
 12. Daha fazla bozmalarından korkuyorum ve telegon yurt dışı bi sorun olur mu
 13. Bataryanız artık ölmüş Onuda değiştirmeniz gerekir
 14. %79 şimdi de orijinal kabloyla deniyorum bakıcam tekrar bozulacak mı
 15. Orjinal şarj kablosu kullanmiyorsunuz anladığım kadarıyla iki gün şarj alıp üçüncü gün almamasinin sebebi bu pilinin çabuk bitmesi pilinin artık miyadini doldurduğu anlamına gelir pil sağlığında yüzde kaç gösteriyor acaba?
 16. iPad 2 ye İOS 10 güncelleme yapamadım yazılımınız güncel diyor lütfen yardımcı olun
 17. Maalesef yapamıyorsunuz, fotoğraf rehber notlar vs onların yedeği alınıyor. Eskiden uygulamalarda alınıyordu ama artık olmuyor.
 18. Fotoğrafları istemiyorum onlar iCloud’da kalabilir ama uygulamaları çekmem lazım onu başaramıyorum.
 19. Yedeğim 16 gbin üstünde fotoğraflar 10 GB tutuyor. Ama iClouda yüklenmesi gerekiyor normalde, onu iClouda yükle dememe rağmen yetmiyor.
 20. Telefonum İphone 6s hem şarjı çabuk bitiyor hem de şarj kablosunu desteklemiyor. Kabloyu değiştiriyorum iki üç gün gidiyor sonra tekrar bu aksesuar desteklenmiyor yanıtını alıyorum. Telefonu 2 senedir kullanıyorum ki daha iki sene olmadı bile ve ikinci eldi ama temizdi adam almış 3 ay sonra tekrar vermiş. 15 dk falan %1 şarj artıyor ve şarja takılıyken bile şerjı bittiği oluyor. Kabloyu değiştirince düzeliyor sonra tekrar başa sarıyoruz. Ve geçen sene araştırma yaparken linke basmam sonucu kötü siteler çıktı ve ben açmadığım halde siteye girip virüs uyarısı gelmeye başladı. Her gün aynı saatte saçma bi şeş çalmaya başlıyordu onu hallettim sorun o olabilir mi? Bazen kendi kendine resim siliyor. Klavyeye basılı tutup hatf atlatmak istediğim zaman ise bazen sayfayı bi en alta bi üste götürüp titretiyor. Ölmüş mü sizce ya da ne kadar dayanır çözümü var mı?
 21. Merhaba, Resmi gazetede dün yayımlandı ama karar yayımlandıktan 15 gün sonra yürürlüğe girer maddesi eklenmiş. (bknz madde 5) Bugün itibariyle 14 gün zamanınız var kayıt için. Tüm cihazlar dual sim olarak geliyor, hayır Kanada olması problem yaratmaz. 64GB olması kasma yapmayacaktır. İyi forumlar
 22. Muhtemelen yedeğiniz 16 gb üstünde o yüzden yer yok uyarısı alıyorsunuz
 23. Merhaba, 32 GB'lık bir 5SE'den 16 GB'lık bir 6S'e verilerimi almaya çalışıyorum, 50 GB Icloud satın aldım verileri yükledim fakat yeni telefona çekemiyorum, alan yok uyarısı veriyor. Telefonu sıfırladım tekrar çekmeye çalıştım ama sonuç alamıyorum. En azından uygulamalarımı çekmem lazım. Daha önce yaşayan ve çözen birileri var mıdır?
 24. Merhaba Arkadaşlar Çarşamba Yenilik İyidir Diyerek İphone X 256 GB Cihazımı Sattım Şimdi XS MAX Almak İstiyorum Bugün bi tane alıyordum ancan dual sim modeli A 2101 idi apple destek hattını arayarak bunu belirttim ancak apple destek bana A2101 modelinin destek onarım alamayacağımı söyledi. Telefonda iki adet IMEI bulunuyordu ikisini de kontrol ettim E Devlet Üzerinden ikisi de kayıtlı Seri Numarasından da Destek Süresine Baktığımda 2021 Mart Ayına kadardı. Şimdi Sorum Şu Ben Bu XS max dual sim modelini alsam Ülkemizde kullanırken sorun yaşarmıyım Şebeke ve onarım konusunda (genpa kvk ve gebze apple onarım merkezi) diğeri de 64 GB Alsam Acaba Çok donma kasma olur mu? Son sorum da Cihaz sanırım Kanada da alınmış modeldi bu fark eder mi? + Pasaport kaydı 3 sene de 1 telefona ve Pasaport kaydı kimin adına ise telefonu kullanıldığı hat da o kişi üzerine olması gerekli yasa gelmeden acilen telefon almam lazım yardımlarınız bekliyorum iyi akşamlar
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.