Jump to content
llvllatepeli

Jailbreak Olmadan Uygulama Yükleme -Appaddict / RegMyUDİD

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

AppAddict telefona zarar vermez garantiden çıkarmaz.Udid ile yapılan yasal bir uygulamadır!.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim udid kaydım var ama olmuyor onlar kendileri için udid tarzı kayıt sistemi yapmış anlicağınız her türlü kayıt yaptırmanız gerekiyor!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AppAddict jb Siz kullanan arkadaslar yeni güncelleme yapip kuramayanlara bir cözüm yöntemi Buldum.Pc iTunes uzerinden kurabilirsiniz.Udid cerv. Satin alirken verdiginiz e Mail le guncelleme yaparken her zaman e maille kurmak istediginiz IPA link olarak gelir Pc/Mac yazan linke tiklayip appaddict ipa indirin.Sonrada iTunes acip App kismina sürükleyip birakin.Artik App uygulamalarda görünür hale gelir.Sonrada cihaziniza App isaretleyip otomatik kurun.Sorunsuz kurulum yapar;))

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkürler hocam artık düzelmiş direk tele yükleniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaa şimdi uygulamadan atmaya başladı Sizde var mı böyle bi şey.

tarihinde uyar48 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AppAddict ve kurulum dev. Cer. Silin ve tekrar kurun.Sorunsuz çalışmakta .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AppAddict ile kendi app arşivinizden istediginiz app imzalayıp kurabilirsiniz.Bunun için iFunBox programını pc kurup app yükleye bilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendiliğinden düzeldi hocam. Tongbu gevşeyince buna yöneldik ama Buda çok pimpirikli ne zaman ne yapacağı belli değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence AppAddict üzerine rakip yok.JB olmayan iPhone ve ipad için bir bir app;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim bunu para vermeden telefona yükleyemiyor muyuz ? Tongbu sorun çıkardıktan sonra tek alternatif bu kaldı. Regmyudid dediğimiz şey için belli bir ücret mi vermemiz gerekiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JB iPhone iPad llerde ücretsizdir.JB kullanmayanlar ücret karşılığında kullanabilir.İos hangi sürümü olursa olsun kullanılabilir sorusuz bir şekilde;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JB olanlar ücretsiz yükler.JB olanlar üret ödeyerek yükler ve sorunsuz kullanır her iOS versiyonunda.Geniş arşivi var GPS oyun herşey var.Bende JB siz kullanıyorum.Çok memnunum iOS her versiyonunda kullanıyorum.Mac instasing ile beraber sorun olmadan 1 yıldır kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bi kaç gündür appadict ten uygulamayı indiriyorum fakat imzalama sırasında (sign via rmuss) hata veriyor. Uygulamayı imzalayıp kuramıyorum. Çözümünü bilen var mı? Ingilizcem olsa adamların forumuna yazıcım ama ingilizcem yok malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Appaddict yeni app yükleyememe hatasıyla ilgili olarak sever bağlanama hatası alma durumunu FORUM üzerinden yetkililere bilgi verdim.SSL güvenlik açığı kapatma güncellemesi ile ilgili olabilir.Cevap alınca burdan bilgilendiricem dostları!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Appaddict yeni app yükleyememe hatasıyla ilgili olarak sever bağlanama hatası alma durumunu FORUM üzerinden yetkililere bilgi verdim.SSL güvenlik açığı kapatma güncellemesi ile ilgili olabilir.Cevap alınca burdan bilgilendiricem dostları!

İlgin alakan için Teşekkürler kardeşim haberini bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ios 7.1 versionu ile appadict app yüklememe hatası geçmiştir.Sorunsuz yüklemektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar site biraz değişmiş paypal ile ödeme de göremedim..
ben ios7.1 yüklemek zorunda kaldım bugün :( bari bununla idare edeyim JB çıkana kadar(çıkarsa tabi) diye düşünüyorum..

Neyi satın almam gerekli acaba?(standard yeterli midir) Paypal ile ödeme var mı? IOS 7.1 uyumlu mu?

teşekkürler =)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!