Jump to content
davudx

İpad air'e yapilan test

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Bu test değil ki bu.Test dediğin şeyde cihazın sağlam çıkma şansı olur.Bu kadar şeye 3310 bile sağlam çıkmaz :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavaş çekim video yaptıklRı kameranın fiyatı 26100 $

!!!!!! Ipod Touch 5 ios 6.1.2 Evasi0n JB !!!!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavaş çekim video yaptıklRı kameranın fiyatı 26100 $

!!!!!! Ipod Touch 5 ios 6.1.2 Evasi0n JB !!!!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siz o mermilere bakmayın adam daha bir kez yere atıyor ekran=felç oluyor dikkat edin mermilere takılmayın.Bundan kurtulma şansı var.Ama ekran dağılmış.iPad airden soğudum çünkü ben bayağı sakarım telefonumu bile 4.kattan düşürdüm. :( bu iPad air için kötü oldu.

Edit: 3:40 ekran battaniye gibi oluyor sebebini anlayamadım galiba filmden olduğu için.

tarihinde themaxioser tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siz o mermilere bakmayın adam daha bir kez yere atıyor ekran=felç oluyor dikkat edin mermilere takılmayın.Bundan kurtulma şansı var.Ama ekran dağılmış.iPad airden soğudum çünkü ben bayağı sakarım telefonumu bile 4.kattan düşürdüm. :( bu iPad air için kötü oldu.

Dayanıklı jelatinler var.. Ekran kırılmasını neredeyse engelliyor. Araştırın isterseniz biraz, işinize yarayabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jelatin çok fazla önleyemez.

Kullandığımz 5 liralık jelatinlerden değil.. 50-100 lira arasındaki jelatinlerden bahsediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullandığımz 5 liralık jelatinlerden değil.. 50-100 lira arasındaki jelatinlerden bahsediyorum.

yavaş çekimde de gösterdiği şekilde ekranın kırılma sebebi çarpışma hasarını kenarlardan alması. Yani telefon bir kenarı üzerine geldiğinde o etki dağılarak ekranı kırıyor. He derseniz yüzüstü telefonu bırak öyle kırılsın evet bunlar işe yarar fakat hiç bi zaman telefonum dümdüz yere düşmedi yani bunlar da işe yaramaz kalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O nasıl bir yavaş çekimdir arkadaş insanın izledikçe izleyesi geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben o sizin bildiğiniz dandirik jelatinleri demiyorum zaten cihaza jelatin takılarak test yapılmaz tek atımlık yani sonra tamiriydi (ki tamiri çok zor)

oydu buydu sıkıntı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu test değil ki şaklabanlık. Bi de tankla atış yapsaydınız bari.

Hoppala paşam malkara keşan…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok daha neler. Bana biri bu filme bakmaya harcadığım 6 dakikamı geri versin lütfen

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.0.6, from The Netherlands iMessage: yukhalilsel@yahoo.nl

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmen tecavüz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonunuzu 4. kattan düşürdüğünüz için bu videoya bakarak ipad air almaktan vazgeçtiniz demek :) 

Edit: 3:40 ekran battaniye gibi oluyor sebebini anlayamadım galiba filmden olduğu için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atışları yapan arkadaşta işini iyi biliyormuş, kalınlığı milimetre ile ölçülen hedefi vurmak hiç kolay olmasa gerek resmen mermiyle kesti tableti.

Muhtemelen bir kaç başarısız denemeden yapmış'mıdır orası olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple`ın ürettiği en başarısız tablet. Burada yapılanı bende kendi cihazıma yapmak isterdim. Fakat geri gönderdim kurtuldum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!