Jump to content
Guest Gani01

iPad WhatsApp

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Guest Gani01

arkadaşlar ipad'ime tangbu ile whatsapp kurabilirmiyim yardımcı olurmusunu teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ipad'ime tangbu ile whatsapp kurabilirmiyim yardımcı olurmusunu teşekkürler şimdiden.

kursanizda çalişmaz

iPhone 5'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iOS 7 jailbreak yapıldıktan sonra eskisi gibi Cydia'dan Whatspad kurup sonra whatsapp'yi yüklerseniz çalışıyor.

Şuan benim kullandığım İpad 2 iOS 7.0.4 sürümü.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla Kasım ortasında iPhone 4S imi sattım, Avea'dan 5S almak için. Haliyle Avea'da hala cihaz olmadığı için o zamandan bu zamana hala iPad 4'ümde whatsapp kullanmaktayım. Güncellemeleri bile alıyor maşalllah hiç bir sorun yok, taa ki o numaranın bulunduğu whatsapp kaydından iPhone yada başka bir cihazdan giriş yapana kadar :) bakalım bu cuma kavuşacağım sanırım 5S i me :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Facebook ta whatsapp i almis bu arada acaba facebook uygulamasiyla bir entegre olurmu ilerde.

ilerisini bilemem ama whatsapp'ın silinmesinden yana haberler çıkmaya başlamış.. Kısa sürede yaygınlaşır haber.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğrı herkesin telefon numaası bilgisine erilmil olacak facebook ama kullanıcının izni ılmadan kullanacaklarını sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bigboss reposundan whatspad indirdim whatsapp ipa kureum kullanıyorum ama bazı haberler var whatsapp çöktü diyorlar benim kuzenimde çöktü sıkıntı oldu heralde facebook satın aldığı için kısa süreli kesinti oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet whatsapp sunucularonda sıkıntı. Vardı şuan düzelmiş olması gerekiyor. Eğer problem yaşıyorsanız twitter hesaplarından bildirebilşrsiniz bekliyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herhalde Whatsapp'ı Facebook'la bir şekilde entegre ederler (bugüne kadar aldıkları tüm diğer şirketlere yaptıkları gibi) sonra yavaş yavaş Facebook chat'e bağlanır falan falan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ipad air kullanıyorum..jailbreaklı cihazım ama ne yaptımsa whatsapp kuramadımm..biri yardımcı olabilir mi

İpadden gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

ipad pro jb siz cihazda sorunsuz olarak kullandığım whatsapp uygulaması. Tahminimce orijinali üzerinde değişiklikler yapılacak ipad e uyarlanmış. Bire bir aynı bildirimler her şey çalışıyor sadece geliştirici kendince bir şeyler eklemiş bir kaç. 

Impactor ile sorunsuz kurulabiliyor. Bendeki ipad geliştiricinin en son sürümünü kabul etmedi bir alttaki sürümü sorunsuz kabul etti ve çalıştırdı. Bu arada ipad 11.1 versiyonda.

Aşağıdaki linkten geliştiricinin web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://iosninja.io/ipa-library/download-whatsapp-plus-ipa-ios

IMG_0124.png
IMG_0125.png
IMG_0126.png

tarihinde jcgveg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!