Jump to content
bynk

AndroidLock XT IOS7 Sorunsuz çalışıyor

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

AndroidLock XT IOS7 (3.1.2c)  lisans olayını halletmişler düzenlediğim sürümle sorunsuz kurulmakta ve çalışmaktadır 

http://cydia.myrepospace.com/kalora/ 

wMpoq6.png

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekran sürükle açı eskiden kaldırabiliyorduk, ama şimdi yok.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz bencillik olcak ama 5s icinde calisiyormu acaba :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet calisiyor soyle bir ozelligi vardi bu versiyonda goremedim normal iphone kendi tus kilidini iptal edebiliyorduk yani kilidi ac olmayacak actigimizda direkt karsimiza androidlock cikicak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet calisiyor soyle bir ozelligi vardi bu versiyonda goremedim normal iphone kendi tus kilidini iptal edebiliyorduk yani kilidi ac olmayacak actigimizda direkt karsimiza androidlock cikicak?

Aynı özelliği bende çok aradım, farklı tweakler falan denedim ama çözüm olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar güncelleme geldi güncelledim şimdi çalışmıyor cydia hata verdi ios 6 kullanıyorum hackrepodan indirmiştim yoksa ios yeni uyumluydu

İphone 4S 6.1.3 Jailbreak ile faks çekildi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar acil yardım edin lütfen bu tweaki kurdum daha sonra telefonuma şifre koydum daha sonra androidlock uygulamasına girip belli bı sekiller çizdim pesine yanlışlıkla ekran kitlendi ve ne çizdiğimi bilmiyorum karalamıştım ekranı telefon orijinal kilit şifresi 1111 ama androidlock uygulamasindakini bilmiyorum ve teli açamıyorum ne yapmam gerekiyor restore dısında yardım ederseniz sevinirim :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar acil yardım edin lütfen bu tweaki kurdum daha sonra telefonuma şifre koydum daha sonra androidlock uygulamasına girip belli bı sekiller çizdim pesine yanlışlıkla ekran kitlendi ve ne çizdiğimi bilmiyorum karalamıştım ekranı telefon orijinal kilit şifresi 1111 ama androidlock uygulamasindakini bilmiyorum ve teli açamıyorum ne yapmam gerekiyor restore dısında yardım ederseniz sevinirim :(

Telefonu Kapatın sonra acma tusuna basıp hemen ses acma tuşunu basili tutun telefon açılacak sonra normal şifrenizi girip tweaki silin hardreset atın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonu Kapatın sonra acma tusuna basıp hemen ses acma tuşunu basili tutun telefon açılacak sonra normal şifrenizi girip tweaki silin hardreset atın.

Dostum gercekten çok teşekkür ediyorum beni büyük uğraşlardan kurtardın Allah senden razı olsun çok teşekkürler tekrardan :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum gercekten çok teşekkür ediyorum beni büyük uğraşlardan kurtardın Allah senden razı olsun çok teşekkürler tekrardan :)

Rica ederim sorununuzun çözülmesine sevindim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!