Jump to content
2308321

Geeksn0w ile iphone 4 ios 7.1 tethered Jailbreak yayinlandi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Evet geeksn0w ile jb yaptim. Bilindik jb bi fark yok telefonda anirmal bi durum yok suan diorumya 1 haftadir sorunsuz kullaniyorum. Sadece tweaklerde uyum sorunu var onlarda duzelir yakinda. Shsh kaydin falan varsa tereddut etme gec bi dene sarmassa geri donersin.. En azindan 7.1 denemelisin bence guzel is cikarmislar sonucta kac yillik cihaza ios7 gelmis bu stabilite bile takdirlik. Sonucta bir ip5s deil elimizdeki izlenimleri ona gore yapmak lazim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim shsh kaydı nasıl alınıyor bilmiyorum önce bir araştırayım sonra denemeye çalışacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Teşekkür ederim shsh kaydı nasıl alınıyor bilmiyorum önce bir araştırayım sonra denemeye çalışacağım

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun son halini deneyenler oldu mu acaba tavsiye eder misiniz? En çok 7.1 ile iphone 4 lere hızlanma geldiği söylendiği için geçmek ve bu jb i kurmak istiyorum ama geçtiğime de pişman olmak istemiyorum iki arada kaldım 

Öyle ahım şahım bi hızlanma bekleme bence.. Ben yükledim jbsiz cihaz zaten aşırı yavaş değil. Üstüne jb yapıp tweak program vs doldurunca 4ün kralı olsa kasıyor yani.. Sonuçta 1 GHz Apple A4 işlemci 512mb ram.. Fazla bişey bekleme derim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun son halini deneyenler oldu mu acaba tavsiye eder misiniz? En çok 7.1 ile iphone 4 lere hızlanma geldiği söylendiği için geçmek ve bu jb i kurmak istiyorum ama geçtiğime de pişman olmak istemiyorum iki arada kaldım 

Öyle ahım şahım bi hızlanma bekleme bence.. Ben yükledim jbsiz cihaz zaten aşırı yavaş değil. Üstüne jb yapıp tweak program vs doldurunca 4ün kralı olsa kasıyor yani.. Sonuçta 1 GHz Apple A4 işlemci 512mb ram.. Fazla bişey bekleme derim..

Siz kurdunuz mu jb ben şuan 7.1 e geçtim ama bu jb den şüphelerim çekincem var her defasında pc ile booth yapmak zor ama kısa yol tweaklerım vardı ccsettıngs ve sptouch gıbı elim ayağımdı şimdiden bunu çok arıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hız konusunda 7.0.6 den daha çok iyi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hız konusunda 7.0.6 den daha çok iyi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi...

Hangisi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende 7.1 yükledim tethered Jailbreak yaptim cydiaya giriyorum ne yüklemek istesem sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1) ve subprocess pre installation script returned error exit status 1 hatasi aliyorum ne yapabilirim aceba bilgisi olan arkadaslara duyrulur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende 7.1 yükledim tethered Jailbreak yaptim cydiaya giriyorum ne yüklemek istesem sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1) ve subprocess pre installation script returned error exit status 1 hatasi aliyorum ne yapabilirim aceba bilgisi olan arkadaslara duyrulur..

CCsettings yüklediniz mi çalışıyor mu? Birde şarj bittiğinde nasıl açıyorsunuz telefonu o programı nerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CCsettings yüklediniz mi çalışıyor mu? Birde şarj bittiğinde nasıl açıyorsunuz telefonu o programı nerde

simdiye kadar hicbir sey yükleyemedim arti cihazida hic kapatmadim sadece  tethered Jailbreak yaptim öyle duruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simdiye kadar hicbir sey yükleyemedim arti cihazida hic kapatmadim sadece  tethered Jailbreak yaptim öyle duruyor

Ben hiç tetheret yapmadım da ondan soruyorum kapandığında nasıl açılacak peki? Bu program ile nasıl açılıyor yani orasını anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben hiç tetheret yapmadım da ondan soruyorum kapandığında nasıl açılacak peki? Bu program ile nasıl açılıyor yani orasını anlamadım

orasini bende bilmiyorum ama denemek lazim nasil olacak aceba?

KrlZza.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orasini bende bilmiyorum ama denemek lazim nasil olacak aceba?

peki hiç birşey kuramadın mı ? repo filan ekleyemiyor musun cydia ana ekranı paylaşır mısın nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki hiç birşey kuramadın mı ? repo filan ekleyemiyor musun cydia ana ekranı paylaşır mısın nasıl

Repolar yükleniyor ben bir kactane repo ekledim insanelyi,xsellize gibi ama hic bir Tweak yüklenmiyor maalesef olmazsa yeniden restore edecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Repolar yükleniyor ben bir kactane repo ekledim insanelyi,xsellize gibi ama hic bir Tweak yüklenmiyor maalesef olmazsa yeniden restore edecegim

Şuan 7.1 güncellemesi gelmediği için yüklenmiyor olabilir. Mesela tongbu ya da pp25 kurabildin mi kurduysan burdan birşey indirmeyi denedin mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pp25 ve tongbu yükledim sadece jailbreak olmayan uygulamalar calisiyor ben telime appsycn yükleyemedigim icin digerleri yüklenmiyor maalesef..

w1QMX5.png

wLV1LV.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simdi iphone 4´ü kapattim yeniden jailbreak ediyorum bakalim olacakmi

tarihinde yesildag tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simdi iphone 4´ü kapattim yeniden jailbreak ediyorum bakalim olacakmi

Bilgilendirirseniz sevinirim bende ona göre yapacagım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilgilendirirseniz sevinirim bende ona göre yapacagım

Arkadasim simdi teli kapattim birinci msj daki program ile yeniden jailbreak ettim simdi iphone acildi ilk basta appstoreden indirdiklerim silinmisti yalniz 10-15 sn sonra hepsi teker teker geldi simdi sorun yok gibi ama cydiayi simdi aciyorum bakalim yine hata verecekmi?

tarihinde yesildag tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef yine ayni hatayi verdi gerisi size kalmis birsey sizde deneyebilirsiniz ama ben önermiyorum simdilik...

KrlZza.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef yine ayni hatayi verdi gerisi size kalmis birsey sizde deneyebilirsiniz ama ben önermiyorum simdilik...

Biraz daha beklemekte fayda var gibi görünüyor. Sırf JB yüzünden 6.1'e dönüş yapmayı bile düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!