Jump to content
Mamedoff

Sorunsuz iOS 7.1.x Jailbreak Yapmak İçin Lütfen Okuyun.

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Güzel anlatım fakat birşey soracağım jb ile kurulan 25pp sistemi bozuyor demişsin acaba bunun kanısına nereden vardın nereden anladın sistemi bozduğunu 

Hocam AngelxWind'in kendisi de bunu birinin sorunlu iPhone'ini çözerken bulmuş. İnanmıyorsanız bu adresten bakabilirsiniz:

http://angelxwind.net/?page/why-ppsync-is-awful

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cydia dan Direk Bunu Bunu Kurarsanız cydia Gider ve Telefonda Bir çok Uygulama Kaybolur Önce Herhangibir TWEAK Kurup Ondan sonra bu islemi Yapın ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İphone 5S te yaptım sorunsuz ama 4s de uygulama ve jb aracı kayboldu ... Yeniden Restore Ettim ..

Cydia dan Direk Bunu Bunu Kurarsanız cydia Gider ve Telefonda Bir çok Uygulama Kaybolur Önce Herhangibir TWEAK Kurup Ondan sonra bu islemi Yapın ..

Kaç cihaza yaptım sorun yok bende. Belki de bug vardır ama hiç karşılaşmadım.

tarihinde Mamedoff tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam, Cydia gitse bile hard reset yaparsınız :D

Bu arada arkadaşlar çalışan AppSync için cydia.angelxwind.net reposundan "AppSync Unified (iOs 5,6 ve 7'yi destekleyen yeniden yazılmış AppSync)" 'i kurun. 

NOT: Tarihi 2 Haziran'a alma sebebimiz bu uygulama sisteme girerken sertifika kullanıyor. Bu sertifika da 2 Haziran tarihinde geçerli. Olay bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herşeyi anladım da şu Complete PPSync Remover tweakini kurduktan sonra neden kaldırıyoruz? Repoda kaldırın denilmiyor ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herşeyi anladım da şu Complete PPSync Remover tweakini kurduktan sonra neden kaldırıyoruz? Repoda kaldırın denilmiyor ki

Opsiyonel hocam o. Yapmasanız da olur. 

AYRICA ARKADAŞLAR İNGİLİZCE VERSİYONUNU BULDUM reddit'te işinize yarayabilir:

https://mega.co.nz/#!WNQDnAaZ!e6HyPwmKVBw8TPGCd5uauoTNh1ESe7wgiXD2OQuzENs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Opsiyonel hocam o. Yapmasanız da olur. 

AYRICA ARKADAŞLAR İNGİLİZCE VERSİYONUNU BULDUM reddit'te işinize yarayabilir:

https://mega.co.nz/#!WNQDnAaZ!e6HyPwmKVBw8TPGCd5uauoTNh1ESe7wgiXD2OQuzENs

Hem cevabınız hem de jailbreak aracının ingilizce versiyonu için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Complete PPSync Remover tweakini kurun. Kurulum bittikten sonra Cydia'ya girip Complete PPSync Removertweakini kaldırın. " bu cümle doğrumu yani önce bu tweaki kurup sonra aynı tweaki tekrar kaldırıyormuyuz ben öyle yaptım fakat bundan sonra ki adım yani 25pp ikonuna basılı tutarak silme işlemi olmuyor acaba önce 25pp yi silip sonramı kaldıracağız tweaki ya da cydiadan direk 25pp yi kaldırsak aynı sonucu elde etmiş olmazmıyız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Complete PPSync Remover tweakini kurun. Kurulum bittikten sonra Cydia'ya girip Complete PPSync Removertweakini kaldırın. " bu cümle doğrumu yani önce bu tweaki kurup sonra aynı tweaki tekrar kaldırıyormuyuz ben öyle yaptım fakat bundan sonra ki adım yani 25pp ikonuna basılı tutarak silme işlemi olmuyor acaba önce 25pp yi silip sonramı kaldıracağız tweaki ya da cydiadan direk 25pp yi kaldırsak aynı sonucu elde etmiş olmazmıyız 

Farketmiyor Cydia'dan da kaldırabilirsiniz 25pp'yi. Ama tweaki mutlaka 1 kez kurup kaldırın. Tweak yaptığı tek iş 25pp kaldırmak deöil onun bozduğu dosyayı düzeltiyor da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JB YAPTIM FAKAT CYDİA.ANGELXWİND.NET     - GNU PRİVACY GUARD DİYE Bİ TWEAK YÜKLEMEMİ İSTİYOR ? YÜKLİMİ ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JB YAPTIM FAKAT CYDİA.ANGELXWİND.NET     - GNU PRİVACY GUARD DİYE Bİ TWEAK YÜKLEMEMİ İSTİYOR ? YÜKLİMİ ?

Yükleyin. O repodan zarar gelmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun valla ne diyim?Daha jb nin jsini görünce mutluluktan uçtum ve anında başarılı bir şekilde jb yaptım sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun valla ne diyim?Daha jb nin jsini görünce mutluluktan uçtum ve anında başarılı bir şekilde jb yaptım sağolun

Ne demek. İyi günlerde kullanın. Elimden geldiği kadar yararlı bilgileri toplayıp yardım etmeye çalışıyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JB'siz cihaz kullanmaya alıştım şimdi JB yapsam mı diye düşünüyorum resmen :D

dört gözle bekleyen tüm arkadaşlara hayırlı olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Iyide adamlar Jb aracinda kutucuktaki TIKI kaldirin 25pp kurulmasin diyorlar.. Simdi bunlara gerek varmiki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

......

tarihinde Mamedoff tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4s İçin Yaptık Cydia Ve Uygulamalar Kayboldu :(

Bendede öyle olmuştu ekranı kilitleyip actım birer birer uygulamalar geri geldi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu dışı ama şu avea'nın falan renkli logolarının olduğu tweek neydi? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu dışı ama şu avea'nın falan renkli logolarının olduğu tweek neydi? Teşekkürler.

Zeppelin  adlı eklenti yanlız içinde direk logolar olmaz ama aşağıdaki repodan indirirsen içinde mevcut.

http://cydia.myrepospace.com/kalora/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!