Jump to content
TR_mhm60

Hiç Ayar Kısmadan Ulaştığım Harika Pil Süresi [7.1.1]

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar 7.1.x sürümleri için pil süresi kötü diyor bazı arkadaşlar ama sanırım bu şarj ömrüne ulaşmış nadir insanlardanım. iPad 2 ile %100 parlaklık ve sürekli WIFI açık olduğu halde aşağıda gördüğünüz rekor seviyeye ulaştım. (Şarj daha %23 dahasını düşünün :) )

mqpPLY.jpg

tarihinde mhm60 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullandığım tweakleri de vereyim.

OJNM8z.jpg

tarihinde mhm60 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullandığım tweakleri de vereyim.

OJNM8z.jpg

E yuh ! :D Abi bu kadar tweak e imkansız gibi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müzik dinleyince mümkün

Sent from my iPhone using Tapatalk

Genellikle Twitch Youtube Facebook gibi uygulamalar kullandım. Yok sadece müzik açıp şarj süresi uzatmak gibi bir fantezim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi de o ipad, biz şarj sorununu iphonelerde yaşıyoruz.

iPad 4'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

+1 bizim sorunumuz iphonelarda ipadler zaten kusursuz
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence şöyle olmuş sarjı bitmeden şarja tekrar takılmış dolmadan çıkarılmış bu bu hale gelene kadar yapılmış sonuç şarj bölmesinin en alt kısmında resimin bitmesinin sebebi de bu amaç ne anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genellikle Twitch Youtube Facebook gibi uygulamalar kullandım. Yok sadece müzik açıp şarj süresi uzatmak gibi bir fantezim yok.

Fantezi nitelemeniz kinayeli olmuş. Ben bir gerçeklikten söz ettim çünkü bu şarj sürelerini ipad 3 te bu şekilde görebildim. Alınganlık yapmanıza ve gerilime gerek yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sonuca bir de iphone'ler de ulaş da caps al bakalım... :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sonuca bir de iphone'ler de ulaş da caps al bakalım... :D

bence şöyle olmuş sarjı bitmeden şarja tekrar takılmış dolmadan çıkarılmış bu bu hale gelene kadar yapılmış sonuç şarj bölmesinin en alt kısmında resimin bitmesinin sebebi de bu amaç ne anlayamadım

+1 bizim sorunumuz iphonelarda ipadler zaten kusursuz

Arkadaşlar evet sizler gibi iPhoneların bataryalarından bizlerde şikayetciyiz, ancak burası iPad bölümü ve arkadaşımız kendi iPad cihazının kullanım süresinin fotoğrafını koymuş. iPad bölümündeki konuyada tutup bizim sıkıntımız iPhoneda iPadler zaten mükemmel yazmanız çok iyi olmamış lütfen forumdaki diğer arkadaşlarımızada saygı duyalım..

@valinor61_96748;

Arkadaşımızın buraya yalan bir konu açacağını düşünmüyorum, sorgulamadan önce arkadaşımıza sorarsak iyi olur. Böylece kimsenin günahını almamış olur hem. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben 360 batery kullaniyorum ama ne kadar saglikli bilemiyorum

Onuda sbsetting e alistigimizdan kısa yollar icin kullaniyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardes dogru soyluyor olabilir. Bende de ipad 4 var 1 ay tatile gittim dondugumde sarj %92 idi. 1 ay beklemis ve sadece %8 yemis sarjdan resmen ölüm uykusuna yatiyor cihaz. Keske ipad deki sarj olayı iphone dada olsa yazik duvara yapisik geziyor iphone kullananlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam cydiayımı indirdiniz?Bu arada bende durum felç cihaz nedir?Ne yaptınız tablette oyun müzik net vs.?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardes dogru soyluyor olabilir. Bende de ipad 4 var 1 ay tatile gittim dondugumde sarj %92 idi. 1 ay beklemis ve sadece %8 yemis sarjdan resmen ölüm uykusuna yatiyor cihaz. Keske ipad deki sarj olayı iphone dada olsa yazik duvara yapisik geziyor iphone kullananlar.

Demeyin öyle ya benim ipad 4 gidiyo 4-5 saat oyun-web sonrası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!