Jump to content
ugrgdr

Apple Store Randevu Paylaşımı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yakın zamanda randevusu olan ve verebilecek olan var mı acaba?

iPhone 6S Space Grey 9.0.2 Jailbreaked

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler bayanlar... apple store ların yeni aldığı karar ile; randevu alınan apple ID si ile teslim eden kişinin aynı olması yönünde... zorlu günler bizi bekliyor... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla az once bir arkadasimin yerine gittim iphone 6 verdim pil testi yaptilar degisim oldu ciktim bi sorun cikmadi arkadasimjn yerine geldigimi belirttim en basta

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu hafta içi yani 11-16 nisan arasında randevusunu verebilicek var mı ? bende pazar günü için randevu var 17 Nisan 2016, Pazar 16:50 

bunu takas yapabiliriz eğer haftasonu arıyorsa.. Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, emreturker yazdı:

Arkadaşlar bu hafta içi yani 11-16 nisan arasında randevusunu verebilicek var mı ? bende pazar günü için randevu var 17 Nisan 2016, Pazar 16:50 

bunu takas yapabiliriz eğer haftasonu arıyorsa.. Teşekkürler 

kardeş gönül isterdi ki olsa da takas etsek ama ne yazık ki bir randevum yok ama olur da sendeki randevu işine yaramayacak olursa bana verirsen çok duamı alırsın :) ekranı kırılan cihazımı kargoyla kuzenime yolladım ve kuzenim ayın 20 sinde dönecek istanbul'dan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar fazla randevusu olan biri(gün ve saat fark etmez) bana yardımcı olursa çok sevinirim.  KPSS ye hazırlanıyorum ve bütün ders videolarımı telefonumdan izliyordum. sınava 40 gün kala telefonun ekranının kırılması büyük şanssızlık oldu benim için :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, habeş333 yazdı:

kardeş gönül isterdi ki olsa da takas etsek ama ne yazık ki bir randevum yok ama olur da sendeki randevu işine yaramayacak olursa bana verirsen çok duamı alırsın :) ekranı kırılan cihazımı kargoyla kuzenime yolladım ve kuzenim ayın 20 sinde dönecek istanbul'dan. 

tamam hocam işime yaramıyacak olursa sana veririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Aksya apple store için . Kullanmayan varsa bana lazım acil Teşekkür ederim şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Omondoles yazdı:

Kameraya toz girdi mi değişim oluyor mu? Oluyorsa neye göre?

Loading %61..

Benim ön kamerada toz vardı dokunmatiği değiştirdiler sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

boşuna millete vermeyin randevunuzu. Abimle ortak kullandığımız hesap. Yıllardır ikimizdede açıktır. Sırf Emre ismi gözüküyor diye geri gönderdiler. kesinlikle başkasına ait kabul etmiyorlar. 

Not: çakallık yapıp ismi değiştirdim abim oradayken yinede kabul etmediler siz düşünün gerisini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
16 saat önce, emreturker yazdı:

boşuna millete vermeyin randevunuzu. Abimle ortak kullandığımız hesap. Yıllardır ikimizdede açıktır. Sırf Emre ismi gözüküyor diye geri gönderdiler. kesinlikle başkasına ait kabul etmiyorlar. 

Not: çakallık yapıp ismi değiştirdim abim oradayken yinede kabul etmediler siz düşünün gerisini

Bence bu görevliden görevliye değişiyor. Bende başkasına verdim, aldım hiç bir sıkıntı olmadı.

Telefon değişimi de görevliden görevliye değişiyor. Bende kamerada toz var diye gittim ekranımı değiştirdiler, Arkadaşım gitti yeni cihaz verdiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarın akasya 11:40 a randevum var ihtiyacı olan arkadaş özelden ulaşabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yarın akasya 11:40 a randevum var ihtiyacı olan arkadaş özelden ulaşabilir

Bugunse randevunuz alabilirim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artik baskasinin randevusu kullanilmiyor haberiniz olsun kimlik soruyorlar ve isim soy isim uyusmuyorsa randevuya almiyorlar bilginiz olsun geri donmeyin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

boşuna randevu paylaşmayın.geçen gün randevulu gittim ekran sararması vardı.Ekranı değiştirttim. Nüfüs cüzdanı soruyorlar artık. Randevu sahibi ile kimlik aynı olması gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün, yarın, çarşamba randevusu olan varsa ve en geç saat neyse ben alabilirim. Ne yapıp edip hallederim ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kimlik şartı geldi aynen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!