Jump to content
Halo_58

iOS 8.3 Taig Jailbreak Yayınlandı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ne değişti bilmiyorum ama şimdide telefonu görmüyor Taig..

itunesu ve diğer tüm apple programlarını kaldırıp iTunes12.1'i ya da daha düşük versiyonunu yükleyin ilk sayfadan ulaşabilirsiniz. Taig'i yönetici olarak çalıştırın.

Arkadaşlar 8.3 tekrar nasıl dönerim

8.3 İmzalar kapandığı için geri dönemezseniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba yaklaşık bir yıl önce bir arkadaşımın yardımıyla iphone 5s cihazımı jailbreak 7.1.2(11D257) sürümünü kurmuştuk.Hala aynı versiyonu kullanmaktayım.En güncel ve sorunsuz hangi jailbreak sürümüne geçebilirim ve bu işlemi nasıl yapabilirim.Yardımcı olur musunuz ? kendi başıma ilk defa yapacağım. :)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jailbreak yapan arkadaşlarım fikir verebilir mi ? Ne yapayım 8.3 jb yapayım mi memnunmusunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk basta hata vermişti programı kapatıp actım düzeldi dosya sistemini okurken cıhazda sebekenin oldugu yerde sekronize yaparkenki işaret cıkıyor o işareti gördüyseniz devam ediyor jailbreak i yapmaya ve bunları yaparken orjinal kablo kullandım önemi var ise onuda belirtmiş bulunayım

İphone u bul parola kapalıydı cihaz ucak modundaydı ve wifi acıktı ilk bastaki hatayı zaten wifi kapalıyken almıştım açıp denedim düzeldi

Wifi'yi açtım %26'a atladı hemen ama bu seferde. 

1102 hatası : Bu hatada , telefonumuzdaki 'Uçak Modu' nu açıp 'Parola'mızı deaktif ettiğimizden emin olarak çözebiliyoruz. 

hatası aldım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba yaklaşık bir yıl önce bir arkadaşımın yardımıyla iphone 5s cihazımı jailbreak 7.1.2(11D257) sürümünü kurmuştuk.Hala aynı versiyonu kullanmaktayım.En güncel ve sorunsuz hangi jailbreak sürümüne geçebilirim ve bu işlemi nasıl yapabilirim.Yardımcı olur musunuz ? kendi başıma ilk defa yapacağım. :)  

telefonu güncellerseniz son sürüm olur başka tekrar jailbreak yapamazsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiç değme o sürümde kal. Pişman olursun demedi deme. İos 8.4.1 jb çıktığında konu açarsın seve seve yardımcı oluruz lakin şuan bulunduğun sürümde kal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!