Jump to content
canjun

Cydia Substrate iOS 8.3'te Nasıl Açılır?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkdaşlar TaiG'in Son Güncellemesiyle Birlikte Artık Cydia Substrate Kullanılabilir Oluyor.

Nasıl Yapılır?

Cydia'dan iFile'ı İndirin.

http://www.idownloadblog.com/download/Kısmından Download TaiG Jailbreak For iOS 8 Kısmını Bulun.

TaiG 8.3 Untether.deb Dosyasını iPhone Üzerinden Yükleyin.

iFile'da Aç'a Basın

Kurun

Cihazınızı Yeniden Başlatın.

Videolu Anlatım:

>https://www.youtube.com/watch?t=74&v=WzQfFgxgvFU

Kaynak iDownloadBlog.Kendim Denemedim,Ancak Kaynak Güvenilir Olduğundan Bir Sıkıntı Çıkacağını Sanmıyorum.

tarihinde canjun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu işlemi yaptıktan sonra BioProtect LinkTunes gibi programlar çalıştı bilginiz olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fermuar gibi aciliyor iste :D 
Saka bir yanada biz bir 1-2 hafta bekleyin hersey yerine tam rayina otursun ondan sonra JB yaparsiniz diyoruz. Bosuna telefonlari cöktürmeyin. Sadece biraz sabir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu işlemi yaptıktan sonra BioProtect LinkTunes gibi programlar çalıştı bilginiz olsun

Teşekkürler Bilgilendirme İçin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler JB Bölümüne Taşıdığınız İçin.

tarihinde canjun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fermuar gibi aciliyor iste :D 

Saka bir yanada biz bir 1-2 hafta bekleyin hersey yerine tam rayina otursun ondan sonra JB yaparsiniz diyoruz. Bosuna telefonlari cöktürmeyin. Sadece biraz sabir.

2 güne hepsi düzelir hocam ne haftası. Daha 2 gün önce jb çıktı, dün cydia güncellendi bugün substrate güncellendi. geriye bir kaç uygulama kaldı çalışmayan mesela activator gibi, o da not düşmüş 8.3 için çalışıyoruz diye.

haftasına değil 1 kaç güne ballı fıstık olur buralar :cool:;)

Ama TAIG'e helal olsun adamlar 8.1.3 ten beri sağlam açık tutyormuş elinde. 8.2 betalarda bi yem attılar apple bakalım ne yapçak diye, ama ters köşe yaptılar  :rolleyes:  Ha bu arada 8.4 e JB gelmeyebilir de. Açık var kapanmasın diye yayınlamıyorlardı diyorduk ama bu açık 8.4  te kapanacaksa neden şimdi yayınladı bu adamlar jb? kafam karışık :huh:

tarihinde erdemsaid tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunuda yaptim ama hala hicbir uygulamayi kuramiyorum. Ayarlarda hicbir uygulama gorunmuyor.

Plus Gold

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar taig 2.1.2 ile jb yaptım. bu işlemi yapmama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok

Alıntı yaparsanız daha hızlı cevaplayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

substrate ne oluyor ? uzun zamandır android kullandığım için bazı şeyler değişmiş ve bilmiyorum.bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

substrate ne oluyor ? uzun zamandır android kullandığım için bazı şeyler değişmiş ve bilmiyorum.bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

tweakleri kurduktan sonra çalışmasını sağlayan eklenti ama son taig güncellemesi ile gerek kalmadı kardeşim....sadece jailbreak yapman yeterli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tweakleri kurduktan sonra çalışmasını sağlayan eklenti ama son taig güncellemesi ile gerek kalmadı kardeşim....sadece jailbreak yapman yeterli

bilgilendirme için teşekkür ederim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!