Jump to content
mtel

Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü

Önerilen İletiler

İnşallah teşekkürler ilginiz için

Sent from my iPhone using Tapatalk

Naptiniz halledebildiniz mi isinizi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende aranıza 42mm deri kayışlı olan model ile katıldım..

Yalnız şu anda ip6+ ios 8.1.2 var jailbreakli ve apple watch için 8.4 veya üzerine çıkmam gerek.. sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dün Apple Watch 42 mm Dogum Günüm icin Hediye geldi :) su an kendisi ile tanisma asamasindayim :) bakalim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dün Apple Watch 42 mm Dogum Günüm icin Hediye geldi [emoji4] su an kendisi ile tanisma asamasindayim [emoji4] bakalim 

Oha bizimki nasıl bir ezikliktir anlamadım. Bana kimse doğum günümde apple watch hediye etmedi. Hayırlı olsun bilader. Güle güle kullan. Ben pebble taraftarıyım ama bir türlü paraya kıyamadım. Bir de kolda da radyasyon olmasın. [emoji3]

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 42mm sport modeli var bende 1250'ye mi ne aldım çıktığında üniversiteliyseniz çok iyi ve kendi adıma konuşuyorum bu dönem derslerim bunun sayesinde AA BA BB den aşa notum yok diyebilirim ekran görüntüsü falan yapıyorum sınavda bilek algılamayı kapatıyorum dokunduğunda 70 saniyeyi aktif yapıyorum tamamdır :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizinde hareket ve mesafe konum servisi sürekli aktif kalıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sizinde hareket ve mesafe konum servisi sürekli aktif kalıyor mu?

Benimki zaten hiç sönmüyor ki. Çoğu uygulamalar konum kullanıyor bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baktım gördüm şarj gün bitmeden bitecek gibi ve telefon nasolsa elimden düşmüyor, Watch'ımı uçak moduna getiriyorum. Boşuna şarj yemesin pasif pasif.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 Euro'ya Çin'den Milanese Loop Band getirttim ve acayip memnunun. Fakat hafta arası iş yerinde Sports Band tercih ediyorum. Aktif olduğum için Milanese Loop Band bazen rahatsız e88441f7848720841b6f2e35d6e83389.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar apple watch almalı mıyım öneriyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ademtüren, 5 saat önce yazdı:

Bende var uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum. Bir sürü saatim hepsi kutularında şuan alıştıktan sonra başka saat takılmıyor. Bence al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
ademtüren, 03.07.2018 - 18:37 yazdı:

- şimdi bazıları diyor ya, hem amerikada olsun hem türkiyede olsun, bir saate o kadar para verilir mi diye ya_?

- bunu diyen insanların çoğu her sene, yeni bir iphone'a 4 bin 5 bin 6 bin veriyorda,  saatemi 1500 - 2 bin çok oluyor ...?

- yani paran ile alakalı, varsa paran harcayacaksın kardeşim, ne yapacaksın başka_?

- paranı yastığın altına koyup üstünde uyuyacak halin yok ya_?

- fiyat performans olarak değerlendirirsem, 3 aydır kullandığım apple watch'u şunu derim;

verdiğim paranın hakkını veren bir cihaz değil. çünkü yapabildiği şeyler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar sınırlı, yani az...

- ama güzel mi güzel, ama diğer saatlerden daha iyi mi, daha iyi _?

diğer saatlerden daha çok şey yapabiliyor mu, evet yapabiliyor....

bu sizce yeterli ise tercih sebebi ise, neden alınmasın ki apple watch _? 

tarihinde onderak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramada sadece numaranın gözükme sorunu ile benden başka karşılan arkadaşlar var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onderak, 09.07.2018 - 10:23 yazdı:

- şimdi bazıları diyor ya, hem amerikada olsun hem türkiyede olsun, bir saate o kadar para verilir mi diye ya_?

- bunu diyen insanların çoğu her sene, yeni bir iphone'a 4 bin 5 bin 6 bin veriyorda,  saatemi 1500 - 2 bin çok oluyor ...?

- yani paran ile alakalı, varsa paran harcayacaksın kardeşim, ne yapacaksın başka_?

- paranı yastığın altına koyup üstünde uyuyacak halin yok ya_?

- fiyat performans olarak değerlendirirsem, 3 aydır kullandığım apple watch'u şunu derim;

verdiğim paranın hakkını veren bir cihaz değil. çünkü yapabildiği şeyler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar sınırlı, yani az...

- ama güzel mi güzel, ama diğer saatlerden daha iyi mi, daha iyi _?

diğer saatlerden daha çok şey yapabiliyor mu, evet yapabiliyor....

bu sizce yeterli ise tercih sebebi ise, neden alınmasın ki apple watch _? 

teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SinantaspinaR, 03.07.2018 - 23:41 yazdı:

Bende var uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum. Bir sürü saatim hepsi kutularında şuan alıştıktan sonra başka saat takılmıyor. Bence al 

teşekkürler hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!