Jump to content
mtel

Apple Watch Sahibi Olanlar Bilgi Paylaşımı Bölümü

Önerilen İletiler

geldimi saatin ?

geldi evet küçük gibi geldi ilk ama alıştım. saat takmayan biri olarak en azından hafif olması ve bileğimi rahatsız etmemesi iyi. bildirimler falan rahat okunuyor. hatta bugün elime hiç telefonu almadım desem yeri saatten arama yaptım oradan mesaj yazdım gayet güzel. çok kurcaladım ama sarj olayı bana 1 gün yeter. aslında aynı paraya 42 mm sport modelini alabilirdim ama ne bileyim safir cam ve çelik daha çok hoşuma gitti. belki ileride değiştirim büyüğü ile 3,2 mm fark için değer mi bilmiyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

58f980e0bcb86ea0fe38c9ab758f4d0e.jpg

Buda kolumdan bir görsel.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gayet güzel duruyor güle güle kullan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada apple watch için elden görüp alabilecegimiz kayış satan yer bilen duyan varmı?

ebay de cok var ama bizim buralarda yok satan birde bu cok moda olmus hertürlü kayisi takabiliyorsun 

Adapter Connector

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ebay de cok var ama bizim buralarda yok satan birde bu cok moda olmus hertürlü kayisi takabiliyorsun

Adapter Connector[/quote

Ebay dan connector aldım yolda ama görüp beğenip alsak kayışları ve orjinal birşeyler olsa süper olur bn araştırıyorum denk gelirsem yazacagım...

Bir de watch olanlar arasında bir mesaj olayı var sanırım onu deneyen varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar watch beta yı nasıl kuruyoruz bilen var mı acaba

ben buldum ama aten developer hesabı olmadan kurulmuyor. Bilginize...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar watch beta yı nasıl kuruyoruz bilen var mı acaba

aman diyim sakın geri dönüşü yok bazı yabancı forumlarda okuduğum geri dönmeye çalışırken cihazlarının tamamen kullanım dışı olduğu bazılarını Apple Store değiştirmiş bazılarını ise kullanıcı hatası olarak değişim programına dahil etmemiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aman diyim sakın geri dönüşü yok bazı yabancı forumlarda okuduğum geri dönmeye çalışırken cihazlarının tamamen kullanım dışı olduğu bazılarını Apple Store değiştirmiş bazılarını ise kullanıcı hatası olarak değişim programına dahil etmemiş.

hiiii amannnn iyiki söyledin dostum bilmiyordum amn aman yapmam  :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum ana sayfasında Apple Watch için bir açma vakti gelmedi mi Sayın İlgililer?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende kurmak istiyorum yolu varmı? Benim iphone nin udid kaydı var bi faydası olurmu? Developer hesabımı gerek genede? Onu yaptırmak yada edinmek 99$ vermeden mümkünmü???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende kurmak istiyorum yolu varmı? Benim iphone nin udid kaydı var bi faydası olurmu? Developer hesabımı gerek genede? Onu yaptırmak yada edinmek 99$ vermeden mümkünmü???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

digital touch özelliğini kullanan varmı ? ben birtürlü gönderemiyorum herkesinki geliyor ama benden gitmiyor bütün ayarları kurcaladım ama nafile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

digital touch özelliğini kullanan varmı ? ben birtürlü gönderemiyorum herkesinki geliyor ama benden gitmiyor bütün ayarları kurcaladım ama nafile

Bende apple watch olan yok deneyemedim hiç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende apple watch olan yok deneyemedim hiç

Ben denedim gonderiliyir el yazisida atabiliyosunuz.. Ama ekran ufak sadece ok evet ne v.b. Seyler yaziyosun kalem olsa belki yazabilirsin ama.. tarihinde lagod tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam arkadas listesine elle ekleme yap sil listeyi tekrar ekle bazen takiliyor bende gonderiyodum alamiyodum gerci ben beta kurdum duzeldi ama beta yukleyim mi dersen yukleme saat icin cok kotu suan denemeyin derim...
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni ekleseniz digital touch kullansak? Mehmet 05357408048

tarihinde mtel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple watch olanlar yardimci olabilir mi 38 lik mi 42 lik mi siparis verim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!