Jump to content
erdemsaid

iPhonenunu Değiştirmek İsteyenlere Müjde

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Garantiye sokmak istesem her türlü sokarım öyle tarih felan ilede uğraşmam ama gerek yok. Telefondan memnun isem gerçekten bunlara değmez. Yenisi gelince ne olacak telefonun bir üst model değil birşey değil. Aynı telefon kasası yeni olacak. Artı jailbreak olmayan Sürüm ilede gelebilir.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende meraktan yaptım AppStore gitmeden Nasıl düzeltebilirim ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple haksız kazanç sağladığını düşünmüyorum. Sonuçta bu bir ticaret satan razı fiyatından alan da sensin razı olduğuna göre razı değilsende almayacaksın. Bu yüzden kimse kimseyi bu konuda kırmasın arkadaşlar. Eğer cihazında senden kaynaklı olmayan bir sorun varda apple yada başka firma hiç farketmez bu iş o zaman sorgulanır. Boş yere kimse kimseyi kırmasın.

Selametle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, CAko1903 yazdı:

Eğer millet kavramının içine beni koyuyorsan, benim hakkımda birşey bilmeden hakkıma girmiş olduğun halde sana hakkımı helal ediyorum ve doğru söylediğin altını özellikle çiziyorum.

Me,Myself & I

Benim dediğim herkes için, burada adam diyor ki bu kul hakkı, kullandığı yazılım da lisanslı olmayanlar var. Eğer böyle düşünen varsa hepsinin hakkını vermesi gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21 saat önce, MetaLGod yazdı:

Konuşmak icin konuşmamış musluman olan icin dogru bir uyarı olmuş, apple cok mu masum? Elin gavuru ne anlar helalden haramdan haktan hukuktan parasına bakar, ama musluman yarın bunun hesabının sorulacağını bilir ona gore hareket eder 

Hak, hukuk, adalet, haram ve helal sadece müslümanlar için mi var? Ne kadar cahilce bir düşünce? O zaman cennet ve huriler de mi sadece müslümanlar için var? Elin gavuru dediğin adamlar kul hakkı yememe konusunda müslümanlara 1000 basar. bundan emin olabilirsin. Bu lafları söyleyen insanlarla anlıyorum ki Türkiye'nin kurtuluşu için 100 yıla daha ihtiyaç var. Kafalardaki örümcek ağlarının alınması baya uzun sürecek...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21 saat önce, cubaseman yazdı:

Hileli yöntemlerle telefon değiştirmek bana göre doğru değil.. Gerçekten sorun yaşayanlarada sahtekar gözü ile bakılıyor sonra.. Bence herkes dürüst olmalı sevgiler

Ondan sonra Applestore a gitmeyin !! başlıkları itinayla açılır. Avrupada ki hizmet kalitesi ile Türkiyede ki karşılaştırılır. vs vs vs vs... Uzaaaar giderr.. 

Paylaşım bir bug olarak ele alınırsa eğer enteresanmış. Bu arada ülkemizde ki gelir düzeyi ile dürüstlük arasında sıkışmış insanlar için ise durum her zaman zor. O yüzden ahlaksızlığı değil akıllı olmayı tercih etmek lazım. Çok çalışmak, okumak, eğitimini tamamlamak, ve kendi hakettiği şekilde bir ülke meydana getirmek sanırım en doğrusu. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple 1970 tarihi konusu için yeni update yolda bu hafta sonununa kadar çıkartırlar bana göre, beni tek düşündüren şey bu hatayı bulan amerikalı kullanıcı tesadeüf eseri bulmadığı kanısındayım bu işin arkasında bişeyler var. klasik bir düşünce ama steve jobs tan sonra vizyonları düştü hem telefon hemde bilgisayarları bu apacık ortada.

Öncelikle bilgisayarlarında çift hdd slotu ssd slotu 1500-2000 tl lik dandik laptoplarda bile olan yüksek ekran kartları yada, 4k için display port hadi hdmi'den vazgeçtik eskidi, bize kendimizin geliştirebileceği yaşam alanı vermesi. Gercekten starbucks'ta  kahve içerken moda blogumu yazıyo bu pro userler anlamış değilim.

Hello Kitty tişortlu kiz cocuğu teknolojileri yüzünnden makinalarımızı upgrade edemiyoruz...

tarihinde juxbox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İpadlerde durum ne peki? Batarya söküp çıkarmak imkansız bu durumda.

 İpad Air'den Tapatalk aracığı ile gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple nasıl haksız kazanç sağlıyor bana birisi açıklasın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu yapmak isteyen acele etsin bence. çünkü apple bu sorunu düzeltmek için bir güncelleme yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forumumuzu surekli takip eder ve konulara bakarim yorum pek yazmam burda birkac sey soyleyeyim 1. telefon degisimi anakart sorunu vs. gibi islemlerde olur yazilimsal sorun icin degisim vermezler bunu ancak farkinda olmadan ilk sanssiz insanlardan olursaniz olur bosyere kendinizi tuketmeyiniz . 2. telefon degisimlerinde garanti 1 yil daha uzar . 3. apple haksiz kazanc yapmis diyenler var, adamlar sana zorla birsey satmiyor fiyatini veriyor alirsan alirsin istemiyorsan almassin bu kadar basit! 4. helal haram kismi var konuda elbet telefonumun tarihini oyle yapayimda oyle olsunda goturup yenisini alayim dusuncesi varsa elbette harama girer tibki jb yapip parali uygulamalari bedava indirenler gibi veya sarkilari bedava indirip telefona atip telif hakki vermeden dinleyenler gibi  vs. bu haramdir kul hakkina girer bunlar icin allaha hesap vermicez kullara ahirette hesap vericez isimiz oldukca zor artik oradada helal etmesi icin karsiliginda muhtemelen bizden sevaplarimizdan istiyecek varsaki mecburda vericez bunlari yapanlar bunlari goze aliyor demektir neyse herkese hayirli forumlar allah sonumuzu hayirli etsin ne diyelim         

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Belmaci yazdı:

Apple nasıl haksız kazanç sağlıyor bana birisi açıklasın ?

Simdi Apple satiyor evet fiyatini vermis hatta oldukca ucuk fiyatlar vermis ama satiyor. Zorla kimseyede satmiyor. Isteyen alir isteyen almaz. Prensipde hakli kazanc.

Ama Apple cihazi götürüp cinde yaptiriyor buda zor sartlarda ucuz calisan insanlarin emeklerinden yararlanmak oluyor. Buna sebep olan apple mi oluyor tabikide degil. O devletin hükümetinin sucu. Yalniz Apple böyle oldugunu bile bile yapiyor. Sadece daha ucuz üretim derdinde...

Apple düsük maliyetle yaptigi cihazi cok ucuk fiyatlara satiyor. Ama tabiki ülkelerden ülkelere degisen vergi sorunlari , transport olayinida hesaba katarsak biraz pahali olacak ama yinede daha fazla pahaliya satiyor.. Böylece dünyanin en zengin sirketlerinden biri oldu..

Simdi bu 3 bileseni bir araya getirdigimizde sence apple hakli yoksa haksiz bir kazanc mi sagliyor orasi tartisilir.

Ben karar veremedim siz verin.

tarihinde s3rh47 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Apple'ın kazancından bize ne ? Saçma sapan yöntemlerle telefon değiştirmek sorun yaşayan kullanıcılar adına kötü sonuçlar doğuracaktır ileride. Biraz bilinçli yaklaşmak lazım. İyi niyeti süistimal etmek olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On Tuesday, February 16, 2016 at 19:03, s3rh47 yazdı:

Simdi Apple satiyor evet fiyatini vermis hatta oldukca ucuk fiyatlar vermis ama satiyor. Zorla kimseyede satmiyor. Isteyen alir isteyen almaz. Prensipde hakli kazanc.

Ama Apple cihazi götürüp cinde yaptiriyor buda zor sartlarda ucuz calisan insanlarin emeklerinden yararlanmak oluyor. Buna sebep olan apple mi oluyor tabikide degil. O devletin hükümetinin sucu. Yalniz Apple böyle oldugunu bile bile yapiyor. Sadece daha ucuz üretim derdinde...

Apple düsük maliyetle yaptigi cihazi cok ucuk fiyatlara satiyor. Ama tabiki ülkelerden ülkelere degisen vergi sorunlari , transport olayinida hesaba katarsak biraz pahali olacak ama yinede daha fazla pahaliya satiyor.. Böylece dünyanin en zengin sirketlerinden biri oldu..

Simdi bu 3 bileseni bir araya getirdigimizde sence apple hakli yoksa haksiz bir kazanc mi sagliyor orasi tartisilir.

Ben karar veremedim siz verin.

Bu söylediklerinizi sadece Apple yapmıyor kullanmış olduğunuz tüm dünya markaları bu şekilde çalışıyor.

Tabi çalışma şartları veya diğer durumlar tartışılır ancak bu tür ürünleri satın alıp sonra haksız kazanç sağlıyor demek mantıksız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Apple ın kazandığı haksız paralar nereden çıkacak acaba? Apple çok mu masum??? Ağzı olan konuşuyor. Sende sadece konuşmak için konuşmuşsun dostum kusura bakma....

Haksız kazanç nerede acaba merak ettim?

iPhone 6S Space Grey 9.0.2 Jailbreaked

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diğer forumlarda artık sadece ana kartı değiştirdiklerini paylaşmışlar. Yani değişim değilmiş artık. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!