Jump to content
mexmet

Magazada tanitim icin kullanilan ipad satin almak

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Magazada reklam icin kullanilan ipad air 2 uygun fiyata satiliyor. Fiyat olarak uygun fakat kararsizim cunki daha son pilinde yada monitorde sorun cikarmi diye dusunuyorum. Cunki galiba tanitim icin kullanilan cihazlar surekli sarzda ve hergun birileri kurcalayip duruyor. Sizce satin alinirmi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fiyatı ne kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar fiyat farkı var ?!? Birde garantili ürün birşey olduğu Zaman yollarsınız Ama eğer çok fark yoksa her zaman kapalı kütü en iyisi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yurt disindayim. O yuzden soyle diyeyim. 43% indirimli olarak. Ucretli magaza garantisi yapilabiliyor istersem. Aklima tek takilan soru pilin omru azalmis olup olmadigi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Surekli sarza takili oldugundan pil omrunde azalma olmus olabilirmidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surekli sarza takili oldugundan pil omrunde azalma olmus olabilirmidir?

Artık piller eskisi gibi değil sorun olacağını zannetmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Magazada reklam icin kullanilan ipad air 2 uygun fiyata satiliyor. Fiyat olarak uygun fakat kararsizim cunki daha son pilinde yada monitorde sorun cikarmi diye dusunuyorum. Cunki galiba tanitim icin kullanilan cihazlar surekli sarzda ve hergun birileri kurcalayip duruyor. Sizce satin alinirmi ?

Ben ipad air ilk ciktiginda vatandan almistim ellerinde hic yoktu tanitim olanini almistim 200 tl ucuza gelmisti benim aldigim kapali kutu gibiydi cizik vuruk hic biseyi yokdu 2 bucuk sene oldu hala kullaniyorum ne pilinde sorun var nede baska yerinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İpad i aldim. Fiyat yari yariya geldi. Pili simdilik normal gozukuyor. Cizik vs hic yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İpad i aldim. Fiyat yari yariya geldi. Pili simdilik normal gozukuyor. Cizik vs hic yok

Nasıl alınıyor bu ürünler türkiye de var mı böyle bir durum

iPhone 6S Space Grey 9.0.2 Jailbreaked

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takip etmek gerekiyor. Bayram ozel gunler vs indirim gunleri oluyor. Denk geldi bana. Tr de bilmiyorum durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni nesil bataryalarda şarjda bir ay bıraksanız dahi pil dolduktan sonra akımı kesiyor. Diğer yandan pilin etkimesine neden olan bir diğer konu ise şarjda ne kadar sure ile kaldığı değil kaç kere takılıp çıkartıldığı. Pilin içerisindeki döngü ( boşaltılıp doldurulması ) belli bir sayıya kadar normal çalışır. Atıyorum 1000 döngü. Bu rakama ulaştıktan sonra pilin ömrü şarj ve dayanma suresi azalmaya baslar. Dolayısı ile teshir ürünlerinin de sürekli şarjda olduğunu düşünürsek pil tarafında sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Twitter : @tanseler

İnstagram : @tanseler

iMessage : tanseler@icloud.com

" Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yapın "

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim bilginiz icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldigim Ipad de sorun cikti, kendi kendine surekli acilip kapaniyor, bir sure normal calisiyor sonra yine ayni sekilde resetlemeye basliyor. Restore yaptim fayda etmedi. Bu arada saolsun benim ufaklik DOKUNMATIK CAMI CATLATTI.

Aldigimiz magazaya goturduk, Biraz israr uzerine ipade diagnostik yaptilar,. 2 gun sonra aldik , ANAKART TA SORUN varmis. Tamiri olmuyor anacak yenisi ile degistirilebilir dedi. Ama alirken garanti yaptirmadigimiz icin serviste CAMI CATLAK oldugundan ne tamir edebiliyor nede yenisini veriyor. Apple servis olan ulkede yenisi ile degistirilebilecegini soyledi.

Sunu ogrenmek istiyorum. Ben Kazakistan da aldigim bu cihazi,(faturasi falan mevcut) Turkiyeye geldigimde apple servise gotursem ne tur cevap alirim.

Yenisinimi verirlermi, tamir ederlermi, yoksa cami catlak oldugu icin hic bir sey yapmazlarmi? Acaba ipad artik coplukmu oldu? Yoksa turkiyede anakart degistiren yada tamir eden ozel servisemi gitmemi tavsiye dersiniz.

tarihinde mexmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun en iyi yolu Turkiye'deki appstore u arayip ogrenmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bulundugum ulkede Apple servis merkezi olmadigindan bir akraba vasitasi ile Ipadi Turkiye Antalyadaki servise gondermek istiyorum. YAKLASIK inceleme tamir vs suresi KAC GUNU bulur tahminice soyleyebilirmisiniz?

Cunki burdan gidecek akrabam orada fazla kalmadan geri donecek. Yada sure uzun olursa ordaki baska bir akrabam ipadi islemlerden sonra geri alabilirmi? ona verebilirlermi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!