Jump to content
KemalALKIN

Merhaba Arkadaşlar :)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Herkese Gaziantep'ten selamlar

Arkadaşlar konuyu açtığım yer uygun muydu bilemiyorum ancak değilse kusura bakmayın (malum masaüstü bilgisayarımı sattım ve çok dandik bir laptop ile yazıyorum :=) )

Şimdi sizlere bir konuda açıklık getirmek istiyorum.

Bilenler bilir, önceden bu sitede çok aktif birisiydim. Sonradan bir arkadaş beni (ismini vermeyeyim) siteye davet etti ve bende oraya üye oldum kırmayıp. Ardından o sitede beni editör yaptılar vesayre...

Her neyse, tarih 2013 ramazan bayramı sabahı (ağustos ilk haftları)

Malesef o üye olduğum sitedeki arkadaşlar buraya karşımış vb ama benim bilgim yok tabi nerden bileceğim derken vb...

Burada yanlış anlaşıldım olsa gerek ki bazı tatsız yanlış anlaşılmalar oldu bana karşı.

Şimdi diyebilirsiniz bu adam karşı yapılanmadan yararlanamadı vb de geri döndü hayır.

Belirli bir süre bütün aktif olduğum sitelerden uzaklaştım kendi isteğim vb durumlar ile.

Sonuç olarak: eğer hata yaptıysam ve/veya birilerini kırdıysam vesayre özür dilerim. Şu anda herhangi bir yerli/Türk sitesinde görevli olmamakla beraber, 2 tane yabancı sitede Türkçe bölümü kurucusu ve sorumlusuyum, ayrıyetten ismini vermiyorum bu 2 yabancı siteden birinde FaceBook Fan Sayfası Editörüyüm. Bunları yazmamım sebebi; aktif olmadığım sitelerden bana soru vb. yazılmasıdır asla reklam amacı gütmemekteyim.

Not: Burada affedilirsem; değerli üyelerimize yardım etmekten memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim.

Sürçü lisan ettiysem affola, değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Saygılar;

KemalALKIN - Gaziantep

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, KemalALKIN yazdı:

Herkese Gaziantep'ten selamlar

Arkadaşlar konuyu açtığım yer uygun muydu bilemiyorum ancak değilse kusura bakmayın (malum masaüstü bilgisayarımı sattım ve çok dandik bir laptop ile yazıyorum :=) )

Şimdi sizlere bir konuda açıklık getirmek istiyorum.

Bilenler bilir, önceden bu sitede çok aktif birisiydim. Sonradan bir arkadaş beni (ismini vermeyeyim) siteye davet etti ve bende oraya üye oldum kırmayıp. Ardından o sitede beni editör yaptılar vesayre...

Her neyse, tarih 2013 ramazan bayramı sabahı (ağustos ilk haftları)

Malesef o üye olduğum sitedeki arkadaşlar buraya karşımış vb ama benim bilgim yok tabi nerden bileceğim derken vb...

Burada yanlış anlaşıldım olsa gerek ki bazı tatsız yanlış anlaşılmalar oldu bana karşı.

Şimdi diyebilirsiniz bu adam karşı yapılanmadan yararlanamadı vb de geri döndü hayır.

Belirli bir süre bütün aktif olduğum sitelerden uzaklaştım kendi isteğim vb durumlar ile.

Sonuç olarak: eğer hata yaptıysam ve/veya birilerini kırdıysam vesayre özür dilerim. Şu anda herhangi bir yerli/Türk sitesinde görevli olmamakla beraber, 2 tane yabancı sitede Türkçe bölümü kurucusu ve sorumlusuyum, ayrıyetten ismini vermiyorum bu 2 yabancı siteden birinde FaceBook Fan Sayfası Editörüyüm. Bunları yazmamım sebebi; aktif olmadığım sitelerden bana soru vb. yazılmasıdır asla reklam amacı gütmemekteyim.

Not: Burada affedilirsem; değerli üyelerimize yardım etmekten memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim.

Sürçü lisan ettiysem affola, değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Saygılar;

KemalALKIN - Gaziantep

Hoşgeldiniz :)

devlet meselesi değilse uzatmanın anlamı yok. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba güzel kardeşim.
İlk olarak biz başkaları gibi ne çamur artarız nede karşı oluruz. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki ben ve diğer yönetici abilerim ve kardeşlerim bu işi hobi olarak bildiklerimizi siz arkadaşlarımızla paylaşmak adı üzerinde forum sitesi burası. Aramıza tekrardan hoş geldiniz.
Başarılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!