Jump to content
SinantaspinaR

iPAWiND Türkiye Resmi Distribütörü Sizlerle ! Türkiye'de Bir İlk !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

serverlar bakıma alınmış arkadaşlar  en kısa zamanda tekrar faaliyet gösterecektir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler sinan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar bu iOS 12 ye olurmu birde Tom Tom vs navigasyonlarda indirebilirmiyiz öyle olunca peki bu kacajk olmuyormu selamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkadaslar bu iOS 12 ye olurmu birde Tom Tom vs navigasyonlarda indirebilirmiyiz öyle olunca peki bu kacajk olmuyormu selamlar

iOS 12 desteğı vardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İcerikleri hakkinda daha detayli bilgi vermeniz mumkun mu ? Yani bi nevi jb gibi mi oluyor ipawind sonrasi tweak yuklemek vs varmi sadece parali oyunlar ucretsiz mi yukleniyor? Yada oyun ici satinalma tweak tarzi hile uygulamalari yapilabiliyormu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lyre1907, Bir saat önce yazdı:

İcerikleri hakkinda daha detayli bilgi vermeniz mumkun mu ? Yani bi nevi jb gibi mi oluyor ipawind sonrasi tweak yuklemek vs varmi sadece parali oyunlar ucretsiz mi yukleniyor? Yada oyun ici satinalma tweak tarzi hile uygulamalari yapilabiliyormu? 

AppStore da ki ücretli, ücretsiz ve editlenmiş olan (youtube++,Facebook++ gibi) uygulamaları ve bazı oyunların hackleniş şekilde sınırsız para vs.  cihaza yüklememizi sağlıyor. Uygulama kapasitesi bayağı geniş. İçeriğinde bulunmayan uygulamaların .ipa uzantılı kurulum dosyasını Dropbox'a yükleyip oradan aldığımız link  sayesinde programa gösterip cihaza yükleme yapabiliyoruz. Ben jailbreak aracı olan Electra'yı daha önce de Yalu'yu bu şekilde imzalayarak sorunsuz şekilde cihazıma yüklemiştim. iPaWind'i hala kullanmaktayım parasının karşılığını veren bir uygulama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba bende satın almayı düşünüyorum güncelleme falan nasıl oluyor acaba ücretli bir programı ücretsiz indirdik mesela applestoreda güncelleme geldiğinde güncelleniyormu hmen yoksa bekliyormuyuz birde uygulama içi satın alması olan programlarda nasıl işliyor sistem acaba? bazı uygulamalarda hem ücretli hemde uygulama içindede ücretler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İpawind ve ordan kurduğum appler bugün çalışmaz oldu

ipawind satın alıp uzatmıştım tarihini 

appler çalışmayınca ipawind yeniden kurayım dedim o da olmuyor

yardımcı olurmusunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!