Jump to content
eren73546

Hackintosh Montaj Sistem Öneri Yardım

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Hackintosh kasalı sistem kurmak istiyorum

Montaj seti olarak fiyatım 5500-6000 civarı ne önerirsiniz.uyumlu olması önemli malumunuz.şimdiden teşekkür ederm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerçek mac gibi çalışır diyor site...

Teşekkür ederim ilginiz için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o site parça satmaz hackintosh kurma uygulama program vs sağlar ve öneri sunar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendi kullandığım sistemi önerebilirim. Üzerinde suan sierra yüklü durumda sıkıntısız kullanıyorum high Sierra ya geçiş yapmadım ama onuda destekliyor. Maliyet olarak ssd power falan derken sizin rakamlara yaklasabilir.

Anakart : msi b150m bazooka
İşlemci : intel i5-6500
Ekran kartı : msi gtx 1050ti
Ram : kingston 4x8 32gb 2133mhz DDR4

Daha iyi olsun dersen 1050 yerine 1060 1070 gibi serilere işlemciyi de i5 yerine i7 ye çekebilirsin. Anakart ta b150 yerine b250 olabilir. Bendeki ideal bir sistem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kendi kullandığım sistemi önerebilirim. Üzerinde suan sierra yüklü durumda sıkıntısız kullanıyorum high Sierra ya geçiş yapmadım ama onuda destekliyor. Maliyet olarak ssd power falan derken sizin rakamlara yaklasabilir.

Anakart : msi b150m bazooka
İşlemci : intel i5-6500
Ekran kartı : msi gtx 1050ti
Ram : kingston 4x8 32gb 2133mhz DDR4

Daha iyi olsun dersen 1050 yerine 1060 1070 gibi serilere işlemciyi de i5 yerine i7 ye çekebilirsin. Anakart ta b150 yerine b250 olabilir. Bendeki ideal bir sistem

Bende mac Sierra kurulu Suan , ve gtx 1050 ti , ama ekran kartini bir turlu tanitamadim :(

Yardimci olsaniz ?

Mac Sierra unibeastle usbye atildi ve kurulum oyle yapildi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende mac Sierra kurulu Suan , ve gtx 1050 ti , ama ekran kartini bir turlu tanitamadim

Yardimci olsaniz ?

Mac Sierra unibeastle usbye atildi ve kurulum oyle yapildi

Öncelikle Nvidia Web driver i yüklemelisin. Daha sonra clover configurator da bazı ayarlar yapman gerekli. Benim pc de mac hakkında bölümünde MacBook Pro olarak gözüküyordu. Laptop olarak tanıdığı icin harici ekran kartına izin vermiyor hd grafics olarak görüyordu. Eğer sendede aynıysa clover configurator da SMBİOS bölümünden iMac olarak tanıt yine graphics bölümünden inject nvidia olması lazım onu işaretle muhtemelen çözülecek. Suan da pc başında olmadığım icin tam detaylı bakamıyorum. Yapamazsan ayarlarını akşam evde tekrar iletirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Nvidia Web driver i yüklemelisin. Daha sonra clover configurator da bazı ayarlar yapman gerekli. Benim pc de mac hakkında bölümünde MacBook Pro olarak gözüküyordu. Laptop olarak tanıdığı icin harici ekran kartına izin vermiyor hd grafics olarak görüyordu. Eğer sendede aynıysa clover configurator da SMBİOS bölümünden iMac olarak tanıt yine graphics bölümünden inject nvidia olması lazım onu işaretle muhtemelen çözülecek. Suan da pc başında olmadığım icin tam detaylı bakamıyorum. Yapamazsan ayarlarını akşam evde tekrar iletirim.

Usta bir ara eve geldiginde teamviewle bakalim birlikte sana zahmet , Ben yapamadimda :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!