Jump to content
assabi

Cydia Hatası

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Badiosbad tweakine güncelleme geldi. Güncelleme yapmaya çalışırken yüklemede dondu. Şimdi cydia repoların içi boş. Yüklediğim tweakler görünmüyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. ac0e65d27fad254ae5c38b83532818a1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki o tweak silme şansın var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peki o tweak silme şansın var mı ?

4130d15ae544d259a1d57135786b9120.jpg
Şu şekilde kalıyor. İlerleme olmuyor. İlk hata verdiğinde de aynısı olmuştu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4130d15ae544d259a1d57135786b9120.jpg&key=b7c27997a48b5a8a006f9bac804919495bce328f06fd8c6ad88fcd1935e81fa3
Şu şekilde kalıyor. İlerleme olmuyor. İlk hata verdiğinde de aynısı olmuştu.

İCleaner ile sol altta + işaretine girin ordan ayarlar dosyasına ordan bakın var mı ? Varsa silin sonra temizlik yapın tekrar deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İCleaner ile sol altta + işaretine girin ordan ayarlar dosyasına ordan bakın var mı ? Varsa silin sonra temizlik yapın tekrar deneyin.

Diller ve görüntüler var. Başka birşey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diller ve görüntüler var. Başka birşey yok.

4e8a771bf272f7b7a577055a48780273.jpg1b136de0432de95cccf7ac19c57c8718.jpg0e211bbd2a0d060de163dbb8c87f1041.png

Burda diller ve görüntü mü var ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4e8a771bf272f7b7a577055a48780273.jpg&key=d433458a6d7a46d53088800c053fa2677869f1aacc9fe0d5f613c1f8df1463e01b136de0432de95cccf7ac19c57c8718.jpg&key=522c865e20f845630c6f8042952661f62cddb0f96fb40fdca82adf3843e3d4f00e211bbd2a0d060de163dbb8c87f1041.png&key=c9565d2017568ce87acfb07149440af81ecac0e72d241aa8424e2a01f64a27ad

Burda diller ve görüntü mü var ?

Bendeki düz icleaner olduğu için gelişmiş bölümü yok kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Cydia dan filzayı yükleyin filzadan badiosbad tweak ini ve hangi repodan indirdiyseniz o repoyuda silin 

tarihinde Paloma tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cydia dan filzayı yükleyin filzadan badiosbad tweak ini ve hangi repodan indirdiyseniz o repoyuda silin 

Malesef daha önce filzayı yüklememiştim. Şuan cydianın içi boş. Birşey yükleyip kaldıramıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assabi, 6 dakika önce yazdı:

Malesef daha önce filzayı yüklememiştim. Şuan cydianın içi boş. Birşey yükleyip kaldıramıyorum.

O zaman bilgisayarınıza İfunbox programını indirin telefonu usb ile bağlayın bilgisayara Ve badiosbad ve reposunu bulup silin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
O zaman bilgisayarınıza İfunbox programını indirin telefonu usb ile bağlayın bilgisayara Ve badiosbad ve reposunu bulup silin 

Elimin altında bilgisayar yok. Dediğini deneyip bilgi veririm. İlgin için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assabi, 1 dakika önce yazdı:

Elimin altında bilgisayar yok. Dediğini deneyip bilgi veririm. İlgin için teşekkür ederim.

Rica ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assabi, 3 saat önce yazdı:

Durum nedir hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Durum nedir hocam?

Memlekette olduğum için elimde bilgisayar yok. Telefondan da herhangi bir çözüm bulamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ifunbox ile pc ye baglanmak icin dosyalara ulasmak icon telefona hangi tweak yukliyecez? Cunki ittols yukledim pc ye ama dosyalara ulasamiyorum eskiden bi tweak vardi ama oda guncelememis sana zahmet bildigin tweak varsa pc ye baglanmak icin aoylermisniz tsekurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
yaram, 44 dakika önce yazdı:

Ifunbox ile pc ye baglanmak icin dosyalara ulasmak icon telefona hangi tweak yukliyecez? Cunki ittols yukledim pc ye ama dosyalara ulasamiyorum eskiden bi tweak vardi ama oda guncelememis sana zahmet bildigin tweak varsa pc ye baglanmak icin aoylermisniz tsekurler

Cihazınız Electra ile jailbreak yapıldı ise aşağıdaki konuda WinSCP programı ile cihaza bağlanmayı anlatmıştım. Cihaza bağlanıp cihazdaki istediğiniz klasördeki dosyayı silebilirsin

Link ekleyemiyorum hata veriyor. Jailbreak kaldırma adlı konuda anlatmıştım.

tarihinde hellscorpion tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Durum nedir hocam?

07f4f27b8ec7bedaaeafaa1b699ce174.jpg
Hocam sadece bu dosyaları görüyorum. Tweak kısmı yok. Nasıl yapabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07f4f27b8ec7bedaaeafaa1b699ce174.jpg&key=bdb912662c4a02d6fbd3ddd4552a56cf10157c47d019c7f1f0153a748ac099bf
Hocam sadece bu dosyaları görüyorum. Tweak kısmı yok. Nasıl yapabilirim?

Hellscorpion’un dediğini yapar mısınız?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cihazınız Electra ile jailbreak yapıldı ise aşağıdaki konuda WinSCP programı ile cihaza bağlanmayı anlatmıştım. Cihaza bağlanıp cihazdaki istediğiniz klasördeki dosyayı silebilirsin
Link ekleyemiyorum hata veriyor. Jailbreak kaldırma adlı konuda anlatmıştım.

C3vap icin tsekuer kardesim evet cihazim electra jailbreak soyledigin konuya gittim orda link olu biso cikmiyo ben telefonu bilgiseyara baglayip ornek whaatsap app icerisnne girmek istyorum daha dorusu dosyalara ulasmak icin daha oncede soledifim gibi itools var ama tweak bildigim daha yok pc ye baglanmak icin siz tam olarak nasil baglaniyorsunuz size zanmet tsekurler simdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yaram, 6 dakika önce yazdı:

C3vap icin tsekuer kardesim evet cihazim electra jailbreak soyledigin konuya gittim orda link olu biso cikmiyo ben telefonu bilgiseyara baglayip ornek whaatsap app icerisnne girmek istyorum daha dorusu dosyalara ulasmak icin daha oncede soledifim gibi itools var ama tweak bildigim daha yok pc ye baglanmak icin siz tam olarak nasil baglaniyorsunuz size zanmet tsekurler simdiden

WinSCP uygulaması ile bağlanıyorum ben cihazıma Jailbreak Kaldırma konusunda anlattım linklerde çalışıyor yanlış konuya baktınız sanırım. Siz tam olarak ne yapmak istiyordunuz bildiğim bir konu ise yardımcı olayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!