Jump to content
mericguner

Jailbreakten Sonra Açılmayan Uygulamalar Hakkında

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar jailbreak yaptıktan sonra bazı uygulamaları kullanamamaya başladım. Biliyorsunuz iphone anlıyor jailbreakli olduğunu ve uygulamarda size uyarı veriyor. Liberty tweaki ile sadece uyarıyı kapatıyorsunuz ancak mesela starbucks ve turkcell tv uygulamam sorun çıkartmaya başladı

starbucks uygulamsında kartla mobil ödeme ve bedava kahve gibi çok sık kullandğım uygulama ancak resimdeki gibi “bu cihazda bu uygulama kullanılamaz” hatası alıyorum

ab7b90ff4bc67092ef3e5f5f994b0dbb.png

yine aynı şekilde turkcell tv+ uygulamasında üyeliğimde açılan bazı tv kanalları açılmıyor jailbreak sonrası bunla ilgili forum donanım haberde de çokça konu var rootlu telefonlarda tv+ ın ücretli kanalları açmadığı vb..

sonuç olarak acaba iphone nu apple ı uygulamaları jailbreakten gizlememiz mümkün mü anlayıpta kısıtlama koymalarını engelleyecek bir tweak ya da filza da bi dosya silme ekleme gibi ? bu konuda destek olan olursa sevinirim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merhaba arkadaşlar jailbreak yaptıktan sonra bazı uygulamaları kullanamamaya başladım. Biliyorsunuz iphone anlıyor jailbreakli olduğunu ve uygulamarda size uyarı veriyor. Liberty tweaki ile sadece uyarıyı kapatıyorsunuz ancak mesela starbucks ve turkcell tv uygulamam sorun çıkartmaya başladı

starbucks uygulamsında kartla mobil ödeme ve bedava kahve gibi çok sık kullandğım uygulama ancak resimdeki gibi “bu cihazda bu uygulama kullanılamaz” hatası alıyorum

ab7b90ff4bc67092ef3e5f5f994b0dbb.png&key=f3e099abdeae53c085c10b327eed303db60baa8dbcd4628416c21d1ae7660970

yine aynı şekilde turkcell tv+ uygulamasında üyeliğimde açılan bazı tv kanalları açılmıyor jailbreak sonrası bunla ilgili forum donanım haberde de çokça konu var rootlu telefonlarda tv+ ın ücretli kanalları açmadığı vb..

sonuç olarak acaba iphone nu apple ı uygulamaları jailbreakten gizlememiz mümkün mü anlayıpta kısıtlama koymalarını engelleyecek bir tweak ya da filza da bi dosya silme ekleme gibi ? bu konuda destek olan olursa sevinirim

Cihaz jb olduğu İçin Bazıı uygulamalar buna iZin vermiyor ne yazık ki.

TV ++ ise yine öyle çoğu kanal açmıyor ama

Liberty lite Cydia üzerinden yükleyin ayarlardan aktif ettikten sonra çalışmayan app seçin çalişirlar tv++ bazı kanallar hariç çalişir. Genelde ücretli kanallar çalişmaz ne yazık ki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Starbucks uygulamasını Liberty’den sonra kullanıyorum, bir problemle karşılaşmadım.

Liberty Lite 0.2.10 sürümü. Hackyouriphone’dan kurulu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!