Jump to content
hsn_dieforyou

Arkadaş Bul ve iPhone Bul Özelliği

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Benim telefonumda arkadaş bul uygulamasında girdiğim mail adresi iphone bul özelliğinde açılmıyor.Sizlere sorum şu şekilde arkadaşımı bul uygulamasında girdiğim mail adresi apple kimliği olması gerekmiyor mu? eğer gerekiyorsa apple kimliği ile iphone bul giriş yapma sekmesinde bu bir apple kimliği değildir diyor. Ama girdiğim mail adresinden anlık arkadaş bul özelliğinden takibi yapabiliyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonumda arkadaş bul uygulamasında girdiğim mail adresi iphone bul özelliğinde açılmıyor.Sizlere sorum şu şekilde arkadaşımı bul uygulamasında girdiğim mail adresi apple kimliği olması gerekmiyor mu? eğer gerekiyorsa apple kimliği ile iphone bul giriş yapma sekmesinde bu bir apple kimliği değildir diyor. Ama girdiğim mail adresinden anlık arkadaş bul özelliğinden takibi yapabiliyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Aple kimliğinizi girerken hotmail veya gmail diye yazmayın (icloud.com) diye giriş yapın.
Orneğin. aliaga@icloud.com

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!