Jump to content

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba,

Dolar kurunun geldiği yer malum. Telefon fiyatları da oldukça arttı. Kullandığım telefonun güncellemesi bittiği için yeni bir telefon ihtiyacım oldu.

Kur zammından etkilenmemiş bir iPhone SE buldum. Sıfır durumda. Bu cihazı alıp işletim sistemi güncellemesi yapar ve IOS 12ye geçersem ya da seneye IOS 13 çıkınca ona geçersem bir yavaşlama olur mu?

Bu uygun fiyatlı iPhone SEyi mi alayım yoksa iPhone un daha yeni serilerinden birini (yurtdışından) mevcut dolar kuruyla mı alayım?  iPhone SE yi kullanan/ kullanmış arkadaşlar ne tavsiye eder?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İPhone SE 9.3.3 kullanıyorum. iOS 13 de yavaşlar mı diyorsun . Nokia 3310 niyetine kullanırsın . Alo Alo :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir arkadaşım SE yi IOS 12 ile kullanıyor. Yaavaşlama var mı, diye sorduğumda ben yavaşlama farketmedim, dedi. Ben de emin olmak için forumda danışmak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa almışken daha yüksek model almak mantıklı ama tabi bütçe de konuşur bu durumda. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevaplar için teşekkürler. SE ye sahip başka arkadaşlar da tecrübelerini paylaşırlarsa belki telefon alacak arkadaşlara da faydası olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bütceniz dahilinde bir model seçmisseniz sorun yok. 

iPhone ve diğer ürünlerdeki yavaşlama nedenleri batarya capasitesinin düşmesi ile alakalı olduğu söyleniyor eger bataryada sorun yok ise iPhone SE uzun bir süre uygulamaların destekliyeceği sürümlere kadar sizi idare edecektir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
AyhanTACAR, 14 saat önce yazdı:

Merhaba

Bütceniz dahilinde bir model seçmisseniz sorun yok. 

iPhone ve diğer ürünlerdeki yavaşlama nedenleri batarya capasitesinin düşmesi ile alakalı olduğu söyleniyor eger bataryada sorun yok ise iPhone SE uzun bir süre uygulamaların destekliyeceği sürümlere kadar sizi idare edecektir..

SE Türkiye de 2300 tl ve üzeri fiyatlara satılıyor. Ben bunun yarı fiyatına bir tane buldum. Iphone X ile fiyat farkı büyük olacağı için ürünün yavaşlayıp yavaşlamayacağından emin olmak istedim.

Sizin söylediğiniz sebepten henüz yavaş olmayacağını tahmin etmiştim. Sizden de böyle dönüt almak rahatlattı.

Cevap için teşekkürler..

tarihinde drill tarafından düzenlendi
Teşekkür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!