Jump to content
engineer79

Celeste Cracked 4.1 ve üstü tüm FW'ler için (v1.0-73 sonunda cracklendi)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar ben 4.2.1 custom fw kullanıyorum bende hata verdiğinden itunes stock fw kuramıyorum 4.2.1 açısından custom fw 4.2.1 dede çalışır mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar ben 4.2.1 custom fw kullanıyorum bende hata verdiğinden itunes stock fw kuramıyorum 4.2.1 açısından custom fw 4.2.1 dede çalışır mı acaba?

Yeni sürüm şu an için sadece 4.2.1'lerde sorunsuz çalışıyor zaten. Sizde de custom da olsa sürümünüz 4.2.1 olduğu için çalışacaktır. 4.2.1 haricindekiler eski sürümde kalsınlar arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende 4.2.1 süeümü var ama çalışmıyor veri göndermeye çalıştıgımda hata veriyor almaya çalıştıgımdada hiç bişey olmuyor anlamadım giiti ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bende 4.2.1 süeümü var ama çalışmıyor veri göndermeye çalıştıgımda hata veriyor almaya çalıştıgımdada hiç bişey olmuyor anlamadım giiti ?

Benim FW de 4.2.1. İlk yüklediğimde sorun yoktu yanlız şu an problem var bende de. İlk mesajın en altında eski Celeste sürümüne dönme ile alakalı bilgi vermiştim onu uygulayabilirsiniz, şu an için eski sürümde kalmak en iyisi yeni bir güncelleme çıkana kadar, insanelyi.com'daki güncellemeye şu an için aldanmayalım.

tarihinde engineer79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eski celeste ve eski btstack yükledim bu seferde veri alabiliyorum ama ben gönderemiyorum iblue nova vardı ne güzel programdı o ya :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eski celeste ve eski btstack yükledim bu seferde veri alabiliyorum ama ben gönderemiyorum iblue nova vardı ne güzel programdı o ya :(

iFle ile veri gönderimi anlatımı var ilk mesajda, ayrıca cihazlar arası alım/gönderim uyumluluğu ile alakalı link te var, sorununuzu bu şekilde çözebilirsiniz. Bu Celeste de iyidir, yeterki son sürümün cracki tam bir otursun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar 4.3.3 de bende satın almadan once neler yapmadım denemedıgım yontem kalmadı ama mumkun degıl calıstıramadım ve sonunda 10 dolara kıyıp satın aldım, şu anda sorunsuz calısıyor her cıhazla esleme yapabılıyorum. Celestenın cracklisi neden cıkmıyor anlamadım cıkanlarda calısmıyor, eğer beklemekten sıkıldıysanız satın almanızı tavsıye edıyorum i4 4.3.3 surumde denemıs bırı olrak sorun suz calısoyor bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
programları kaldırıp, eski dep dosyalarını kursak olur mu acaba.

teşekkürler...

İlk mesajda belirttim dostum, olur. Rica ederim.

merhabalar. bende iphone 4 jb 4.1 var. celeste yi hiç kurmadım. hangisi uyumlu olur. şu anki uyar mı acaba yoksa eskisinimi kurayım?

Dostum ilk mesajda tüm bilgileri yazdım, emin olun hiçbiri laf kalabalığı degil. Su anki hiçbir sürüme uymuyor. İlk mesajda en altta belirttiğim eski sürümü kuracaksınız.

Genel olarak ta sunu söylemek istiyorum arkadaslar; ilk mesajı hiç dikkate almadan mesaj yazan arkadaslarımız var, orada neredeyse 600 mesaj olmuş bu konuda çıkan tüm sorunların çözümü var ve nasıl kuracağınız dahil bir bir anlatılıyor. Hiçbir anlatım laf kalabalığı degil, hepsi illaki karşılaşabileceğiniz bir sorunun cozumudur, bilgilerinize.

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, az önce iPhone 3GS'mde tuhaf bir durum oldu. Sbsettings'den memory temizliği yaparken OBEX File ile alakalı soruna yönelik OBEX'i satın aldığınız için teşekkürler diye bir yazı çıktı. 4.2.1FW kullanıyorum, bu durumu yaşayan arkadaşımız oldu mu?

Edit: Yanlış alarm, telefon bir anlık kafayı yedi sanırım

tarihinde engineer79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok olmuyor kaldırdım yeniden kurdum para ile aldığım uygulamayı ama ben başkasına gönderirken bir yere kadar ilerliyor ama sonra ilerleme kesiliyor

ama başkası bana dosya gönderirken bir sıkıntı yok rahatlıkla geliyor dosya acaba bir ayar vs bişey mi var

çünkü cydia dan kurarken BTstcak vede action menu kurdurdu

bunlarda mı var bir sorun acaba ?

bu arada cihaz iphone 4 yazılım : 4.3.3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok olmuyor kaldırdım yeniden kurdum para ile aldığım uygulamayı ama ben başkasına gönderirken bir yere kadar ilerliyor ama sonra ilerleme kesiliyor

ama başkası bana dosya gönderirken bir sıkıntı yok rahatlıkla geliyor dosya acaba bir ayar vs bişey mi var

çünkü cydia dan kurarken BTstcak vede action menu kurdurdu

bunlarda mı var bir sorun acaba ?

bu arada cihaz iphone 4 yazılım : 4.3.3

İlk sayfayı okuyun, orada gönderim alternatifi ve alım-gönderim icin cihaz uymluluklari var.

---

- Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

engineer79 Kardeş, çoğu arkadaşın cydiadan kurulum yaparken sürümlere dikkat etmediklerini gördüm. şu anda cydiada biteyourapple kaynağında bahsettiğin sürümlere en yakın olanlar var action menü 1.1.1 (c değil) celeste 1.0-73 .... bende olan tüm kaynaklar yeni versiyonlarını veriyor. o yüzden kurulum yaparken herkesten özellikle sürüm kontrolü yaparak yüklemelerini tavsiye ediyorum. 85 sayfalık konuyu okumak bayağı bir vakit alıyor şu işe çözüm varmı diye bakınıyordumda anlarsınızya :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
engineer79 Kardeş, çoğu arkadaşın cydiadan kurulum yaparken sürümlere dikkat etmediklerini gördüm. şu anda cydiada biteyourapple kaynağında bahsettiğin sürümlere en yakın olanlar var action menü 1.1.1 (c değil) celeste 1.0-73 .... bende olan tüm kaynaklar yeni versiyonlarını veriyor. o yüzden kurulum yaparken herkesten özellikle sürüm kontrolü yaparak yüklemelerini tavsiye ediyorum. 85 sayfalık konuyu okumak bayağı bir vakit alıyor şu işe çözüm varmı diye bakınıyordumda anlarsınızya :)

Dostum, benim de yana yakıla arkadaşlarımıza anlatmak istediğim şu; 85 sayfa veya 185 sayfa olsun unutun :) Ben 85 sayfada meydana gelen ve diğer arkadaşların da yaşayabilecekleri tüm sorunları ilk sayfadaki konunun ana mesajında yazdım ama bazı arkadaşlarımız için ilk sayfada yazılanlar belki de fazla diye okumak istemiyorlar ki oradaki hiçbir cümle boşuna yazılmamış ve laf kalabalığı değil (85 sayfanın özeti bir yerde) tüm olasılıkları açıkladım. Şu an yapılacak tek şey ilk sayfada vediğim Celeste'nin eski sürümünü Action Menu'nun ise repo.insanelyi.com'daki son sürümünü yine ilk mesajımda en altta anlatımıma göre kurmak. O şekilde bir sorunsuz kuruluyor. Bazı arkadaşlar gönderim yapamıyorum diyor bazıları alım; bunun da nedeni gönderim veya alım yapılan cihazların Celeste ile uyumu ki 100'ün üstünde cihazın Celeste ile uyum listesini de verdim; yine ilk mesajda. Son sürüm henüz tam olarak crackli değil, zaten tamamen cracklenince ekleyeceğim. İlk mesajımda dediğim şekilde kurup ta sorun yaşayacak olan )çok ekstrem bir durum olmazsa) arkadaşlarımız 4.3.4, 4.3.5 kullananlar olur. (iOS 5 betaları hiç saymıyorum bile) Üstüne basa basa tüm arkadaşlara söylüyorum; ilk mesajda yazanlar ne laf kalabalığı ne gereksiz bilgi; birkaç dakikanızı ayırıp okursanız 4.1-4.3.3 arası Celeste'yi kurarsınız ve kullanırsınız. (eski sürümle de olsa)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok arkadş olmuyor. 4.1 için indirdim. sbsettings den açıyorum açılmıyor kırmızı oluyor hemen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok arkadş olmuyor. 4.1 için indirdim. sbsettings den açıyorum açılmıyor kırmızı oluyor hemen

1. sayfadaki ilk mesajın en altında yazanları tatbik ederek mi başladın yoksa direkt repodan mı kurdun Celesteyi? En aşağıda yazılanlar ile başlaman lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1. sayfadaki ilk mesajın en altında yazanları tatbik ederek mi başladın yoksa direkt repodan mı kurdun Celesteyi? En aşağıda yazılanlar ile başlaman lazım.

onları da yaptrım. Hem repo dan celeste kurulmuyor malsef. size mismatch hatası verdi. iphoneyardim repo dan denedim ben de :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onları da yaptrım. Hem repo dan celeste kurulmuyor malsef. size mismatch hatası verdi. iphoneyardim repo dan denedim ben de :(

Benim dediklerimi tam olarak okumadığınız belli :) Repo ile işiniz yok, ilk sayfanın en aşağısındaki .deb uzantılı Celeste'yi kuracaksınız. Action Menu'yu repodan kuracaksınız. Size mismatch internet bağlantınızdan dolayı oluyor. Cydia ilk açılışta tüm paketleri yüklemesini bekleyin. Kurulum ile alakalı herşey ilk sayfada, yeter ki üşenmeden okuyalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!