Jump to content
engineer79

Grand Theft Auto 4 (Mac)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA IV) Rockstar North tarafından geliştirilmiş modern aksiyon-macera tarzı video oyunudur. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 için 24 Ağustos 2007'de Kuzey Amerika ve 29 Ağustos 2007'de Avrupa'da, Xbox 360 için 21 Şubat 2008'de Avrupa ve 2 Mart 2008'de Kuzey Amerika'da satışa sunulmuştur. Japonya'da ise bu tarih 30 Temmuz 2008 olarak kararlaştırılmıştır. Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika'da 2 Aralık 2008, Avrupa'da ise 3 Aralık 2008'de satışa sunulmuştur.

>http://www.youtube.com/watch?v=nNYVh0lVeoE

Minimum Sistem Gereksinimleri:

MAC OSX 10.6 (Mavericks OS uyumludur.)
Intel Core 2 Duo 2.4Ghz
2GB RAM (4GB RAM önerilir.)
nVidia 7 ve ATI X1900 grafik kartlarında çalışmaktadır. (nVidia ve ATI genel olarak minimum 256MB RAM)

Oyun Cider Portludur.

Eğer oyun içi ayarlarda (FPS ile alakalı) değişiklik yapmak isterseniz "config" dosyalarını Contents/Resources/Preferences GLSL ve FBOBackBuffer yollarından bularak "Y" olarak değiştirebilirsiniz. Bu değerleri değiştirdiğinizde oyuna başlamadan önce mutlaka User/Library/Application Support/Grand Theft Auto IV/ yolundaki "config" dosyasını silmeyi unutmayın.

Oyuna ait Torrent dosyası için;

Download

veya

Get this torrent

Saygılar.

tarihinde engineer79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GTA San Andreas kadar iyi değil ama yine de güzel, rica ederim :)

Benim merak ettiğim kısım mac ile windows versiyon oyunlar arasındaki fark :) Hani hep denir ya "Oyun yok Mac e" diye :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu diyenler halt etmişler :) Gerekli grafik ayarlamaları yaptıktan sonra hiçbir farkı yok, en fazla oyun MAC oyunu değilse emulatör yardımıyla çalıştırıyorsun, değişen pek birşey yok yani. Genelde portlu oyunlardaki sorunlar hep grafik düzenlemeleri konusunda (FPS-çözünürlük) Tabii MAC orjinal oyununu da PC'de çalıştırmaya kalksan aynı durum olacak, MAC ne yapsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Teşekkürler :D Vallaha sizde olmayan birşey var mı ? :D

Rica ederim, estagfurullah :)

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar macbook pro 13.3 10.6.8 version 2.4ghz intel core 2 duo , 4gb 1067 mhz ddr3 ram macbukuma indiridm kurdum yalnız ciddi anlamda grafik sorunum var yardımcı olursanız sevinirim oyunu oynayamiyorum kudurdum :D 13gb boşa gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar macbook pro 13.3 10.6.8 version 2.4ghz intel core 2 duo , 4gb 1067 mhz ddr3 ram macbukuma indiridm kurdum yalnız ciddi anlamda grafik sorunum var yardımcı olursanız sevinirim oyunu oynayamiyorum kudurdum :D 13gb boşa gitti

İşlemciniz minimum sistem gereksinimi olan Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz, bu durum oyun performansını etkileyecektir, RAM'iniz oyun icin gayet yeterli. Peki ya ekran kartiniz kaç MB ve modeli ne?

Ayrıca ilk mesajin en altında grafik ayarlama ile alakalı bilgi verdim, onu tatbik ettiniz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA IV) Rockstar North tarafından geliştirilmiş modern aksiyon-macera tarzı video oyunudur. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 için 24 Ağustos 2007'de Kuzey Amerika ve 29 Ağustos 2007'de Avrupa'da, Xbox 360 için 21 Şubat 2008'de Avrupa ve 2 Mart 2008'de Kuzey Amerika'da satışa sunulmuştur. Japonya'da ise bu tarih 30 Temmuz 2008 olarak kararlaştırılmıştır. Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika'da 2 Aralık 2008, Avrupa'da ise 3 Aralık 2008'de satışa sunulmuştur..

Bu ekran kartiyla sorunsuz calisirmi ?

4227.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bu ekran kartiyla sorunsuz calisirmi ?

4227.png

256 MB nVidia kart olduğu icin olur, tabii bu minimum sistem gereksinimi ekran kartı icin. Oyun grafik performansını etkileyecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Macbook pro 13

Core i5-2410M 2.3Ghz

4 GB ram

Intel HD Graphics 3000

384 Mb

Nasıl dostum çalışırmı acaba?, bu macbook proyu alıcamda, eğer oyun konusunda sınıfta kalıyorsa i7 serisini alayım diyorum, ne kadar oyun fazla oynamasamda en azından kaldırmasını isterim çoğunu?

i7 Serisi olan macbook pro

Core i7-2620M 2.7Ghz

Ram 4GB

Intel HD Graphics 3000

384 МБ

Arasında çokmu fark var? pek yok gibi =)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Macbook pro 13

Core i5-2410M 2.3Ghz

4 GB ram

Intel HD Graphics 3000

384 Mb

Nasıl dostum çalışırmı acaba?, bu macbook proyu alıcamda, eğer oyun konusunda sınıfta kalıyorsa i7 serisini alayım diyorum, ne kadar oyun fazla oynamasamda en azından kaldırmasını isterim çoğunu?

i7 Serisi olan macbook pro

Core i7-2620M 2.7Ghz

Ram 4GB

Intel HD Graphics 3000

384 МБ

Arasında çokmu fark var? pek yok gibi =)

Bu tarz sorularınızı sormanız gereken yer için;

MacOSX (Soru-Cevap)

Intel grafik kartlı MAC'lerde oyunlar genelde çalışmıyor. Diğer özellikler oyunları çalıştırabilmek için yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabalar...paylaşımlarınız için teşekkür ederim.rapidshare den indirerek zipli dosyaları çıkarmaya çalışıyorum skypehunter şifresini kullanıyorum ama <operation failed. CRC mismatch in file - possible wrong missing password> şeklinde uyarı alıyorum.yardımcı olabilirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merhabalar...paylaşımlarınız için teşekkür ederim.rapidshare den indirerek zipli dosyaları çıkarmaya çalışıyorum skypehunter şifresini kullanıyorum ama <operation failed. CRC mismatch in file - possible wrong missing password> şeklinde uyarı alıyorum.yardımcı olabilirmisiniz

Şifreyi elle girin, o da olmaz ise hatalı partı tekrar indirin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yardım için sağolun...eksik parttan dolayı açılmamış ama şimdide şöyle bi hata alıyorum

gta fatal error:texp70

unable to create depth render target - please reinstall directs and or install the latest video card driver

13 inch /2.3 ghz /384 mb /4 gb ram

yükleyecek arkadaşlar galiba bu modellerde açılmıyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yardım için sağolun...eksik parttan dolayı açılmamış ama şimdide şöyle bi hata alıyorum

gta fatal error:texp70

unable to create depth render target - please reinstall directs and or install the latest video card driver

13 inch /2.3 ghz /384 mb /4 gb ram

yükleyecek arkadaşlar galiba bu modellerde açılmıyor...

Intel grafik kartı kullanıyorsanız oyun calismayacaktir. Hatada sizden en son directx ve video kart sürücünüzü güncellemenizi istiyor. Ayrıca 2.3 Ghz demişsiniz işlemci icin ama işlemci modelini tam olarak belirtmemissiniz, oyun en az Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz'de çalışıyor. İlk mesajda minimum sistem gereksinimleri yazılıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!