Jump to content
engineer79

Grand Theft Auto 4 (Mac)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Yeni link eklenmiştir.

Indirmeye basladim yeni retinamda denemek icin meraktan : )

ama Seed yapan yok heralde suan inmiyor

205vxis.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Indirmeye basladim yeni retinamda denemek icin meraktan : )

ama Seed yapan yok heralde suan inmiyor

205vxis.jpg

Sefa, bu benim yaklaşık 1 sene kadar zaman önce frklı bir sitedeki paylaşımımdı.  Seeder var ama az olabilir; zaten yüksek boyut sabırlı olmak lazım :)  Bir de Yosemite uyumlu mu bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sefa, bu benim yaklaşık 1 sene kadar zaman önce frklı bir sitedeki paylaşımımdı.  Seeder var ama az olabilir; zaten yüksek boyut sabırlı olmak lazım :)  Bir de Yosemite uyumlu mu bilmiyorum.

Yosemite uyumlumu deneyip yazarim : ) yarina iner test ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA IV) Rockstar North tarafından geliştirilmiş modern aksiyon-macera tarzı video oyunudur. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 için 24 Ağustos 2007'de Kuzey Amerika ve 29 Ağustos 2007'de Avrupa'da, Xbox 360 için 21 Şubat 2008'de Avrupa ve 2 Mart 2008'de Kuzey Amerika'da satışa sunulmuştur. Japonya'da ise bu tarih 30 Temmuz 2008 olarak kararlaştırılmıştır. Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika'da 2 Aralık 2008, Avrupa'da ise 3 Aralık 2008'de satışa sunulmuştur.

>http://www.youtube.com/watch?v=nNYVh0lVeoE

Minimum Sistem Gereksinimleri:

MAC OSX 10.6 (Mavericks OS uyumludur.)

Intel Core 2 Duo 2.4Ghz

2GB RAM (4GB RAM önerilir.)

nVidia 7 ve ATI X1900 grafik kartlarında çalışmaktadır. (nVidia ve ATI genel olarak minimum 256MB RAM)

Oyun Cider Portludur.

Eğer oyun içi ayarlarda (FPS ile alakalı) değişiklik yapmak isterseniz "config" dosyalarını Contents/Resources/Preferences GLSL ve FBOBackBuffer yollarından bularak "Y" olarak değiştirebilirsiniz. Bu değerleri değiştirdiğinizde oyuna başlamadan önce mutlaka User/Library/Application Support/Grand Theft Auto IV/ yolundaki "config" dosyasını silmeyi unutmayın.

Oyuna ait Torrent dosyası için;

Download

veya

Get this torrent

Saygılar.

MAC OSX 10.6 (Mavericks OS uyumludur.) diyor benim sistemim ise Yosemite sürüm 10.10.2

indireyim mi admin bey ? uygun olur mu sizce ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MAC OSX 10.6 (Mavericks OS uyumludur.) diyor benim sistemim ise Yosemite sürüm 10.10.2

Uyumlu olup olmadığını bilmiyorum denemediğimden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar oyunu indirip kurdum oyun açılıyor R lere kadar geliyor ve atıyor oyundan fatal hatası veriyor ve bişeyler soruyor yes veya no diye soruyor. sorun ne acaba grafik kartından mı ?

sistemim macpro 13.3 4gb 1600 mhz 2.5 ghz i5 intel hd 4000 1024 mb 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar oyunu indirip kurdum oyun açılıyor R lere kadar geliyor ve atıyor oyundan fatal hatası veriyor ve bişeyler soruyor yes veya no diye soruyor. sorun ne acaba grafik kartından mı ?

sistemim macpro 13.3 4gb 1600 mhz 2.5 ghz i5 intel hd 4000 1024 mb 

Yosemite kullanıyorsanız muhtemelen işletim sisteminden olabilir.  Oyunu en son Mavericks'te test etmiştim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yosemite kullanıyorsanız muhtemelen işletim sisteminden olabilir.  Oyunu en son Mavericks'te test etmiştim.  

Yosemite kullanıyorum evet acaba bi çözümü yok mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana özel mesaj atmışsınız yeni gördüm. Cevap yazdım. Gecikme için kusura bakmayın.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu oyun mac için yazılmamış, wiki'de öyle okudum, bu versiyon mac os x yosemite işletimde çalışır mı?

sistem bilgilerim

MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Sonu)

2 GHz Intel Core i7

8 GB 1600 MHz DDR3 Ram

Intel Iris Pro 1536 MB Ekran Kartı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!