Jump to content
-MaTaDoR-

Snow Leopard 10.6.6 Intel HazardLeo (Hackintosh)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

dedigin yere tikladim bakdim butun konulara. hatta 2. sayfa olsa oraya gececekdim belki karsilasdigim sorunla ilgili cozum gosteren konu vardir diye. vardami goremedim yoksa yok mu onu bilmiyorum. sen p4 lü sisteme kurabilmissin sende oluyoda bende neden olmadi? careyi bulamassam vazgececem zaten. konudaki herseyi yapdim daha ne eksigi var anlamadim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Matedor kardes turkce dil sectim ardindan ingilizce kurulum yapti nasil cevircem turkceye

System preferences/language bölümüne girin ve turkceyi en üste getirip onaylayın. Restart yaptığınızda turkce olur.

Gönderilerim HTC EVO 3D X515m ile Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dediklerinizi aynen uyguladim ama sonucyok kurulum asamasi bitiyor reset attiktan sonra efi cd ile de dvd ile denedim ekran simsiyah kaliyor bu neden olabilir.?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fileserve kapalı başka link yokmu ?

kat.ph sitesine girip orada aratabilirsiniz gerçek ismi şudur

10.6.6i hazard

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Amd islemcide calisirmi bu?

Evet bunda amd kernel var deneyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slm ben lenova v560 intel i5 işleemci 3gb rem geforce 310m ekran kartlı notebokma kurulum yaptım fakat disk utility bölümünden diski ayarlama ypacagım bölüme geldi fakat mause calısmıyo ve secim yapamadım usb mause bagladım ondada ayn sorun yardımcı olursanız sevinirim kurulum ekranı geliyo türkiye falan dil secimlerinin oldugu ekrandan secim yapamıyorum mause calısmıyor bi kac denenem daha oldu onlarda kurulum basarılı olmadı fakat mause sorunum yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bendede kuruluma geçmeden restart atıyor laptop elmayı anlık görüyorum sonra kayboluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar kaç haftadır bir türlü snow leopardı kuramadım sistemimide leopard yüklü çok ii çalışıyor şuanda sorunsuz tamamem fakat snow a geçmek istiyorum ama birtürlü masa üstüne gelemedim iatkos s3 ü de hazard 6.6 yıda denedim ama başarılı olamadım masa üstü bir türlü gelmiyor yardımedebilecek olan varmı acaba?

anakart: gigabyte ga-865gme-775-rh rev.2

bir kere kurulum gerçeklerşti fakat dvd olmadan sistem açılmıyordu.Şimdi hiç kuramıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkrler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba

acer 5315 e burdan bakarak 10.6.6 kurdum lakin ne app store ne safari çalışmıyor versiyon eski diye. ne yapabilirim bu durumda

saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 18.03.2016 at 22:12, burcinkarabacak yazdı:

arkadaşlar merhaba

acer 5315 e burdan bakarak 10.6.6 kurdum lakin ne app store ne safari çalışmıyor versiyon eski diye. ne yapabilirim bu durumda

saygılar

programların eski versiyonlarını internetten indirip kullanabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!