Jump to content
MeOMaN

Türkiye Teması

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar temanın içinde 2 farklı icon tipi vardır

Biri İnsprite os pro

Diğeri GoC pro ben GoC olanını kullnadım dilerseniz icon1 adlı olanı adını icon yaparak onu kullanabilirsiniz

Temada altta ufak film karesi gibi resimler birden fazla resimden oluşur ve hareketlidir sağa sola doğru slayt halindedir

Münkün oldugunca güzel resimler seçmeye çalıştım biraz farklı temalardan malzeme kullandım

Umarım beğenirsiniz çok zaman ayıramadığım için çok iyi birşey olmasada renkleri bana mutluluk veriyor

5b44e961.png

Temayı Library / Themes klasörüne atıp winterboard'tan seçiniz

Download

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

tarihinde MeOMaN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tema cok süpermiş ellerine saglık yalnız bır seyı merak edıyorum klavyeyı bır cok tema degıstıryor bende degısmıyor sımdı de degısmedı bunun ıcın program mı kullanmam lazım bılgılendırırsenız sevınırım tekrar tesekkurler.....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok anlamlı bir tema saol mesut kardeşim her iphone kullanıcısının yüklemesi gereken bir tema ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tema cok süpermiş ellerine saglık yalnız bır seyı merak edıyorum klavyeyı bır cok tema degıstıryor bende degısmıyor sımdı de degısmedı bunun ıcın program mı kullanmam lazım bılgılendırırsenız sevınırım tekrar tesekkurler.....

3x Sürümlerde klayve değişmiyor ancak proğramlarla yapılabiliyor orjinal gibide olmuyor tabiki hem türkçe desteği yok hemde kastırıyor şahsen kendim kullandım ama tavsiye etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eline emeğine sağlık kardeşim çok güzel olmuş ugraşın için teşekkürler

Rica ederim dostum bende teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!