Jump to content
engineer79

BTStack Silme (Kaldırma)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Öncelikle BTStack nedir, bundan kısaca bahsedeyim; BTStack, sadece cihazlar arası bluetooth ile yapılan veri alışverişi sırasında kullanılan ek bellektir. Bluetooth aktif değilken BTStack da aktif değildir yani bellek 0 (sıfır)dır.

Gelelim konunun açılış nedenine; Celeste ile gelen BTStack'ı silmekle güçlük çeken arkadaşlarımız aşağıda dediklerimi yaparlarsa BTStack'ı da silebilirler;

Cydia'yı açın ve "manage" dokunun. Sol üst köşedeki settings'e dokunun soracak "who are you?" diye. Developera dokunun ve sağ üstten done diyin. Daha sonra packages'a dokunun ve BTstack'ı göreceksiniz ona dokunun ve yeni açılacak pencerede sağ üst köşeden modify dokunun ve remove dokunun, böylece silinecektir. Daha sonra tekrardan manage'dan settings "who are you?" sorusuna user dokunarak done diyin.

Saygılar.

tarihinde engineer79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi bide bu BTStack in bi cümleyle ne işe yaradığını söylesen ilk mesaja süper olucak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abi bide bu BTStack in bi cümleyle ne işe yaradığını söylesen ilk mesaja süper olucak :)

Eklendi ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayarlarda duruyordu sinir ediyordu beni teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim dostum :) Umarım bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız yeterince faydalanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok saol hastayım bu siteye ya sabaha karşı 4 te bile yardımcı oluyorsunuz saol :)

Çok teşekkür ederim. Faydalı bilgi.

çok tşkler bdnde arıyyordum...

saolun cok makbule geçti

saolasin kardes ya benide sinir ediyo orda 3 gundur,celesteyi sildim o duruyodu orda:))

---

- iphone dan yazdim

Rica ederim arkadaşlar, işe yarayan bir konu açmış olduğumu görmek beni sevindirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya bendede aynı sorun war sölenenleri yapiorum ama çıkmıo acaba nedendir saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeş şu bluetooth olayını beceremedik btstack orda ölece duruyo ve sinir ediyodu çok saol verdiğin yöntem için inş. bluetooth olayınıda hallederim bir gün ip 4 - 4.2.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkurler.. bende iFile search kısmına btstack yazıp çıkan herseyı tek tek sıldım ayarlardan yok oldu silindi..ama tek tek dosyaları silip uğraşıpta hemen arkasından bu konuyu görmekte moralimi bozdu ya :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
teşekkurler.. bende iFile search kısmına btstack yazıp çıkan herseyı tek tek sıldım ayarlardan yok oldu silindi..ama tek tek dosyaları silip uğraşıpta hemen arkasından bu konuyu görmekte moralimi bozdu ya :)

Neyse sağlık olsun, en azından sorunu çözmüşsünüz boşverin :) Rica ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kardeş şu bluetooth olayını beceremedik btstack orda ölece duruyo ve sinir ediyodu çok saol verdiğin yöntem için inş. bluetooth olayınıda hallederim bir gün ip 4 - 4.2.1

Rica ederim arkadaşlar.

allah seni sevdigine kavustursun ,dert olmustu :)

Dostum müneccim misin sen? Cuma günü kavuşuyoruz inşallah, sorununu çözmene sevindim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rica ederim arkadaşlar, işe yarayan bir konu açmış olduğumu görmek beni sevindirdi.

Yaaa harbiden insan çok seviniyo dimi birine yardımcı olunca veya birilerinin ihtiyacı olan biseyleri paylaşinca.

Teşekkürler böyle iyi olduğunuz için.

Dokunarak Konuştum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değerli engineer79 kardeşim;

bende Bloetooth hiç açılmıyor. Yani aktif edemiyorum. Ayarlarda Bluetoot "yok" diyor. Tabi celeste ve BTStack'ı kaldırdıktan sonra oldu bu durum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!