Jump to content
hanzalayuksel

En İyi Hackintosh Dizüstü Bilgisayarlar

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

merhabalar.acaba bu bilgisayar uygunmudur?Hp Probook 4530S B0X51EA.almayı düşünüyorum.sorun yaşarmıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.endişem ekran kartının 6490 olmasıydı.genelde baktıklarımda aynı modelin ati 6470 olanlarıydı.macbook pro lardada 6470 modelini kullanmışlar.içime kurt düşmüştü.sayenizde bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum.keşke ultrabook larada kurulabilseydi.gözüm onlarda kalmıştı.büyük bilgisayarı taşımayı sevmiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese Merhabalar

ben laptop almayı düşünüyorum. fakat Probook LH319EA ve Probook B0X51EA arasında kaldım.

Bildiğiniz gibi birinde 2410 i5 var. diğerinde ise 2450 i5 var. Mac os x kurulumu açısından 2410 da problem yok biliyorum. fakat 2450 de problem çıkar mı? sitelerden araştırdığım kadarıyla Mac Book Pro lar 2430 u kullanıyor.

çok kararsız kaldım. 2410 ile 2450 arasında ne fark var biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemal alkin şu an burayı okuduğunu görmekteyiz. Bir cevp yazarsan çok sevinirim. Teşekkürler yarın siparis vereceğim de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemal alkin şu an burayı okuduğunu görmekteyiz. Bir cevp yazarsan çok sevinirim. Teşekkürler yarın siparis vereceğim de.

Girip çıkmışımdır...

Cevabım: sandy bridge %99 sorun demek çift kart %99 sorun demek amd imkansıza yakın demek intel ve nvidia rahatlık demek.

Diğer ses kartı model ve ethernet model şeklinde bulup araştırmanız lazım sürücü var mı diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkese Merhabalar

ben laptop almayı düşünüyorum. fakat Probook LH319EA ve Probook B0X51EA arasında kaldım.

Bildiğiniz gibi birinde 2410 i5 var. diğerinde ise 2450 i5 var. Mac os x kurulumu açısından 2410 da problem yok biliyorum. fakat 2450 de problem çıkar mı? sitelerden araştırdığım kadarıyla Mac Book Pro lar 2430 u kullanıyor.

çok kararsız kaldım. 2410 ile 2450 arasında ne fark var biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

mail atmissin..

s.a arkadasim google'dan arastiram yap en uygun hangisi ise onu al. ne sen ugras nede olmayacak sey icin biz.

ama ben sana soylebirsey soyleyim, mountain lion final surumu cikmasini belke suan gm var...

mountain lion'a en uygun hangisi oldugu 1 2 ay icersinde belli olur madem hackintosh olarak kullancan biraz arastirma yap ve birazda bekle. derim..

birde iki bilgisayar arasindaki farklari ogrenmek istiyor isen hp sitesine giripde orandan karsilastirma yapabilirsin yada tek tek ozelliklerine bakabilirsin. bunlar zor birsey degil.

kolya gelsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

est. bi nebzede olsa yardimci olabildiysek biz tsk ederiz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hp probook kullanıcısı olarak son noktayı koyuyorum diz üstü sandy bridge en uyumlu bilgisayarlar hp probook 45xx serisidir ve herşey uyumludur çift ekran kartı dışında ve intel hd 3000 ile çoğu işinizi görürsünüz sorunsuz kullanırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hp probook kullanıcısı olarak son noktayı koyuyorum diz üstü sandy bridge en uyumlu bilgisayarlar hp probook 45xx serisidir ve herşey uyumludur çift ekran kartı dışında ve intel hd 3000 ile çoğu işinizi görürsünüz sorunsuz kullanırsınız

son nokta oncesi simdiki mountain lion gt6xx serisi , intel hd 4000 ve usb 3 ile geliyor ben olsam buna uygun alirim daha iyi olur diyorum yinede..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HP Probook 4520s sahibiyim özellikleri ;

YSrVff6.png

planım hdd 3'e bölüp macintosh ve windows 8 kullanmak verim alabilir miyim? Macbook keyfi verir mi? bilir kişilerden öneriler bekliyorum eğer cihazım dediğim koşullarda sağlıklı çalışacaksa kurulumu anlatıp gerekli dosyaları verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler iyi günler..

tarihinde m17 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabiki kurabilirsiniz. benim bu konuda açtıgım bir konu var takip edersen sevinirim. veya tony mac x86 sitesinde hp probook bölümü var orayada baş vurabilirsin. öncelikle sen usbye unibeast ile yazdırılabilir 10.8.2 mac os x sistemi elde etmeye çalış gerisi kolay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hp probook 4530s 45x0 serilerinde sorunsuzca kullanabilirsiniz mac book pro gibi oluyor. tek sorun sadece çift ekran kartı ama tek ekran kartı bütün işinizi görüyor en ağır proğramları bile çalıştırdım :-) deneyim burada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar pack Bell modeli var. 1 gb ekran kartı 3 gb ram buna olur mu daha ayrıntılı rapor verebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen al kurabiliriz sorun yok. ama ve lakin sana bir macbook lazım olacak veya hackintosh kurulu bir bilgisayar usb kurulum hazırlamana yardımcı olurum. kurulum yapılıyor normalde sorun cıkmaz inşallah ben sorunsuz 4530s kullanıyorum. 4540 intel hd 4000 var daha yüksek özellikli

aşağıdaki linkleri incele:

HP Probook 4540s.....

HP Probook

wifi ve kablolu cihaz modellerine de bak ve yaz buraya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Bir de probook un şu modeli var. İşlemci i3 ama ekran kartı harici 1gb ati 7650m. Bu cihaz ekran kartından dolayı i5lere göre bütün uygulama ve oyunlarda daha fazla performans verir. Şimdi asıl soru şu bu bilgisayarın ekran kartı hackitosh desteklimi? Desteklerse bu cihazı almak daha mantıklı hem ucuz hem yüksek performans sağlar. Ramide 8gb yapınca tam bir macbook pro olur.

HP H5J58EA 4540s Notebook , laptop , notebook fiyatları , laptop , laptop fiyatları , notebooklar , notbook

tarihinde xpity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şuan sandy bridge tabanlı hp probook 45x0s serisi için genel olarak amd + intel hd ekran kartları tümleşik kullanılıyor. fakat hackintoshlarda amd+ intel hd ekran kartlarının ikisininde çalışması için bir gelişme yok gibi. 10.8.3 sürüm yayınlandıktan sonra belki hackintosh camiası denemelere çıkabilir. fakat intel hd 3000 veya intel hd 4000 ekran kartları otomotik tanınıyor ve full çalışıyor. en ağır proğramlardan olan final cut x pro gibi proğramları dahi çalıştırabiliyor. yani bana göre hp probook windows 8 ve mac os x ile mükemmel oluyor. ikisini bir arada kullanmak süper canın hangisini isterse ona geçiyorsun....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!