Jump to content
hanzalayuksel

En İyi Hackintosh Dizüstü Bilgisayarlar

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Özelliklerine baktımda sadece tek ekran kartı ve onunda harici olduğu yazıyordu. O yüzden ekledim ekleyip göstereyim dedim. Daha önce çift ekran kartı hatasına düştüm zaten, bir daha aynı hatayı yaşamak istemiyorum. Olmadı hd 4000 olanı alırım. Biraz daha araştırayım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaslar merhabalar oncelikle bu konuyu acan arkadasima tesekkur ederim.. bende en kisa zamanda bir hp probook sahibi olmak istiyorum ancak magazalarda bu notebook u bulmak zor ne yazikki... bunun icin ne yapmak gerekiyor tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar...

iyi pazarlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kredi kartın var ise internetten sipariş edeceksin, yok ise tanıdığın birisinden rica ediceksin. Yada teknoloji mağazalarını tek tek araştırıp stok durumlarını sorucaksın.. Ama en basit çözümü kredi kartı ile internetten almak..

Sevgili arkadaslar merhabalar oncelikle bu konuyu acan arkadasima tesekkur ederim.. bende en kisa zamanda bir hp probook sahibi olmak istiyorum ancak magazalarda bu notebook u bulmak zor ne yazikki... bunun icin ne yapmak gerekiyor tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar...

iyi pazarlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hp probookları ikinci el sitelerinden veya mağazalardan satın alabilirsiniz. size tavsiyem i7 işlemci ve yüksek ekran çözünürlüklü 8 gb ve üstü ramli hp probooklara yönelin. işte o zaman gercek bir hp probook os x sahibi olabilirsiniz. ben şuan i5 işlemci 640 gb hdd 8 gb ramli hp probook 4530s kullanıyorum süper hem de windows 8 de kurulu. iphone veya ipad da varsa o zaman teknolojinin tadını görürsünüz.

Bir aralar hackintosh işine girecektim yüklü kurulu şekilde ikinci el veya sıfır bilgisayar satışına ama uzaklık yakınlık güven ortamı zor olduğu için giremedim.

istanbul bişimden hiç alış veriş yapmadım bildiğim kadarıyla ithalat garantili ürünleri. araştırın ve öylece alın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tesekkurler hanzalayuksel verdigin bilgiler icin ancak kisa ve oz ben sizi ugrastirmadan sizdeki hp probook ozelliklerine sahip bir link atabilitmisiniz satin almam icin ...

Birde sizdeki hd 3000 mi 4000 mi ?

Tersekkurler iyi pazarlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
almak isteyenlere veya kurulum yapmak isteyenlere menfaatsiz yardım edilebilir.

benim laptoba bir türlü mac kurulamadı çok uğraştım ama ama ekran kartı q/e aktif olmuyordu. belki menfatsiz yarım edersiniz..

hp compack cq56

intel mobile gma 4500M ekran kartı

ekran katını zorda olsa tanıtım çözünürlük falan tamam ama Launhada tıkladığımda kısa donma oluyor bazen uzun beklemem gerekiyor videolarda sorun oluyor...

bu konuda bir fikrin varsa yardımınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tesekkurler hanzalayuksel verdigin bilgiler icin ancak kisa ve oz ben sizi ugrastirmadan sizdeki hp probook ozelliklerine sahip bir link atabilitmisiniz satin almam icin ...

Birde sizdeki hd 3000 mi 4000 mi ?

Tersekkurler iyi pazarlar...

Hizlial.com - Hızlı ve Güvenilir Online Alışveriş burdan bak ve araştır google.com hizmetinde benim pc hp probook 4530s 2410m 8 gb ram 640 gb hdd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
benim laptoba bir türlü mac kurulamadı çok uğraştım ama ama ekran kartı q/e aktif olmuyordu. belki menfatsiz yarım edersiniz..

hp compack cq56

intel mobile gma 4500M ekran kartı

ekran katını zorda olsa tanıtım çözünürlük falan tamam ama Launhada tıkladığımda kısa donma oluyor bazen uzun beklemem gerekiyor videolarda sorun oluyor...

bu konuda bir fikrin varsa yardımınızı bekliyorum

tam olarak bilemiyorum kemal alkın masa üstü uzmanıdır ona başvurabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tam olarak bilemiyorum kemal alkın masa üstü uzmanıdır ona başvurabilirsin.

masa üstü değil laptop..

hp compac Presorie cq56

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insanleymac te ve tonyos86 da hp probook 4540s kurulum yok doğru düzgün. Hep 4530s var intel hd 3000 olanı. O yüzden araştırmaya girmiştim. Tam olarakda tanıtan birilerini görmeden duymadan yada video izlemeden hd4000 almayı düşünmüyorum. Çünki bundan önceki laptopum çift ekran kartlıydı herşeyi tanıtmıştım sadece ekranları tanımıyordu o yüzden ekran kartı büyük sıkıntı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Intel HD 4000 ve 610m yada intel hd 4000 ve 7670m çift ekran kartlı iki model laptop var. Bunlarda sadece intel çalışır diye biliyorum. ikinci kart devreye girmez. HP probook gibi intel hd 4000 olanı sorunsuz çalışırmı? Eğerki çalışırsa bu ekran kartlarına sahip laptoplardan birisini almak istiyorum. Böylece hackintosh ta intel hd 4000 kullanırım. Ara sıra windowsda oyun oynarken diğer ekran kartının performansından faydalanabilirim.

DELL INSPIRON 3521 B31F45C Notebook , laptop , notebook fiyatları , laptop , laptop fiyatları , notebooklar , notbook

LENOVO IdeaPad G580 59-352365 Notebook , laptop , notebook fiyatları , laptop , laptop fiyatları , notebooklar , notbook

tarihinde xpity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!