Jump to content
Hasanarz

iOS 5.1.1 Yeni iPad 3, iPad 2 , ve iPad 1 için Untethered Jailbreak Yayınlandı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

İpad Modelleri için 5.1.1 UNTETHERED JB ÇIKTI

kG8i9.png

Buradan Takip Edebilirsiniz....

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/57170-ios_5_1_1_untethered_jb_cikti_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim_onemli.html

tarihinde Hasanarz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Hasanarz

New iPad e Jailbreak attık ama (iphone da olduğu gibi) neler yapabiliyoruz...Bir kılavuzluk yapsan,bu konuda bilgi sahibi olmayanların işine yarayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selam Hasanarz

New iPad e Jailbreak attık ama (iphone da olduğu gibi) neler yapabiliyoruz...Bir kılavuzluk yapsan,bu konuda bilgi sahibi olmayanların işine yarayabilir.

iPad bölümüne girin orada soru cevap kısmında en basta sabit konu var onu inceleyin işinizi büyük ölçüde görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iPad bölümüne girin orada soru cevap kısmında en basta sabit konu var onu inceleyin işinizi büyük ölçüde görecektir.

aynen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Arkadaşlar, Dün yeni IPAd 3 Wifi aldım ve belirtiğiniz programla defalarca denedim, hatta işlem yapmadan önce tüm ayarlar ve belgeleri sil dedim cihazı tekrar aktifleştirdim sonra jailbreak işlemini yapmaya başladım ama her defasında geri dönüştürme tamamlandı, eğer tekrar jailbreak işlemi yapmak isterseniz cihazı çıkarıp takın yazıyor ingilizce ve Enjoy Done yazısı bir türlü gelmiyor ne yapabilirim bu konuda ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu jailbreak ı yapan varsa

/var/root/Media/Cydia/AutoInstall içindeki dosyaları gönderebilirmi ne olur çok önemli cydia kayboldu 5.1.1 ipad bulup bu dosyaları oraya geri atmam gerekiyormuş jb yapan varsa ne olur dosyaları atın :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar arkadaşim yurtdisindan ipad 3 The new ipad getirdi 16GB ve simkartli model. Ve giderken bana birakti. Sorum şu şuan uzerinde ios 5.1 var. Ben bunu 5.1.1 yapip jailbreak yapmak istiyorum. Yalniz ilkkez ipad kullaniyorum, bu elimdeki cihaz 16GB wfi ve simkartli modeli, simdi ben buna 5.1.1 yuklesem iphone gibi aktive ekraninda kalirmiyim :( ipad resimdeki çünkü bu kayitli degil zaten simkart takmayi dusunmuyorum, ama ben buna yinede 5.1.1 yukselem aktive ekraninda takilirmiyim ? Birde son sorum hangi 5.1.1 kurmaliyim tesekkurler simdiden:)e3evy2ud.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ipad 1 5.1.1 sürümlü cihaz var bende bir türlü jailbreak yapamıyorum redsnow ile hep error 2000 hatası veriyor absinthe ile yapıyorum yarıda hata veriyor yardımcı olurmusunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Restore edip oyle dene

Sent from my iPhone 4S (iOS 6.1.2 evasi0n JailBreak)

"Ozzy,,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar hersey iyi guzelde bizi biryere yonlendirmissiniz ordaki link bozuk baska bir konudaki iOS 6.X Jailbreak: Evasi0n 1.3 / (İPAD) linkte kirik ben bu ipadime jb nerden yapabilimek icin yardim alabilirim

İos 6.0-6.1.2 sürümleri için www.evasi0n.com isimli siteden jb aracını indirip cihazınızı jb yapın ..

...İphne 4s 6.0.1 Evasion JB...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tesekkurler bilgilendirme icin ama ben 7 surumune yukselttigim icin bu dediginiz jb islemini yapamiyorum:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu bir guncellesek beyler.

İpad 3 wifi +3g. JB li modelini ios 5.1,1 ile aldigim gunden beri sorunsuz kullaniyorum. Yaklasik 3-4 sene oldu sanirim.

Dun aksam cydia daki guncellemeleri kurdum. Suan cihaz elmada takili kaliyor.

Nasil cikariz.

İreb tinyumbrella denedim.

Redsnow 0.9.14b ile deneyecektim ama onunda ipad3 destegi yok. Bir el atalim ihtiyari ayaklandiralim.

İos 9 a gec falan demeyin. Gecenlerin ipad surunuyor. Benim cihaz dune kadar benim 5sten hizli idi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Konuyu bir guncellesek beyler.

İpad 3 wifi +3g. JB li modelini ios 5.1,1 ile aldigim gunden beri sorunsuz kullaniyorum. Yaklasik 3-4 sene oldu sanirim.

Dun aksam cydia daki guncellemeleri kurdum. Suan cihaz elmada takili kaliyor.

Nasil cikariz.

İreb tinyumbrella denedim.

Redsnow 0.9.14b ile deneyecektim ama onunda ipad3 destegi yok. Bir el atalim ihtiyari ayaklandiralim.

İos 9 a gec falan demeyin. Gecenlerin ipad surunuyor. Benim cihaz dune kadar benim 5sten hizli idi

iPad açarken ses açma tuşuna basılı tutunca safe modda açılıyo mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!