Jump to content
!K!MeNe!

5.1.1 e DÖNÜŞ İÇİN REDSNOW ile SHSH İMZALI firmware olusturma. (RESİMLİ)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

peki bu işlem ile hazırlanan ipsw baseband koruyacakmı yoksa tekrarmı işlem yapıcağız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baseband korur.

Tapatalk'tan gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkurler hocam :) şimdi tekrar heycan yapacam ilk 5.1.1 yukledıgımde bayağı heycan ve korku olmustu acaba baseband yukseldımı :) her restorede ılk baseband'ı kontrol edıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Teşekkurler hocam :) şimdi tekrar heycan yapacam ilk 5.1.1 yukledıgımde bayağı heycan ve korku olmustu acaba baseband yukseldımı :) her restorede ılk baseband'ı kontrol edıyorum :)

Hocam cihazınız sim kilitli mi o yüzden mi sordunuz acaba :) benim simkilitsiiz de yapmam gereken bise varmı acaba diye merak ettim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam cihazınız sim kilitli mi o yüzden mi sordunuz acaba :) benim simkilitsiiz de yapmam gereken bise varmı acaba diye merak ettim :)

Sim kilitsiz telefonda farketmez...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cydia'da 5.1.1r diye bi shsh kaydım var deneyen varsa iOS 6 yapmak istiyorum ama geri donemem diye de korku var icimde :) birde iOS 6 çıktıktan 48 saat sonra dönüşler kapanır filan deniyor bilemedim ne yapsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cydia'da 5.1.1r diye bi shsh kaydım var deneyen varsa iOS 6 yapmak istiyorum ama geri donemem diye de korku var icimde :) birde iOS 6 çıktıktan 48 saat sonra dönüşler kapanır filan deniyor bilemedim ne yapsam

Tlfn modeli ne acaba 3GS 4 4s benim 4 dün direk denedim hala imzalama açık dönüş yapılıyor imzalama kapansın kendi tlfnumda deneyeceğim

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iPhone 4 hocam aynı sizinki gibi, yurtdışı simkilitsiz 16gb 5.1.1 jailbreak var. Valla denemek istiyordum da korktum bi yandan da imzalama kapanmış galiba 48 saat sonra, sizden haber bekliyorum o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba bende io6 yuklu 4s mevcut cihazım avea dan alınma cihazımı 5..1.1 e dusurmek istıyorum shsh kaydım var bu yontemımı denenmem lazım bırde suana kadar kımse denedımı bı sıkıntı olmaz umarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhaba bende io6 yuklu 4s mevcut cihazım avea dan alınma cihazımı 5..1.1 e dusurmek istıyorum shsh kaydım var bu yontemımı denenmem lazım bırde suana kadar kımse denedımı bı sıkıntı olmaz umarım

4s için deneme imkanım yok ama suan imzalama açık itunesten direk 5.1.1 ipsw gösterip 5.1.1 e düşüş yapabilirsiniz

Kendi tlfnumda downgrade deneyip sonucu konuya yazacağım ama imzalama Apple tarafından henüz kapatılmamış kapanmasını bekliyorum

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaslar çok uğraştım ama sonunda oldu ama önemli olan kısım pwned dfu moda almak lazım normal dfu modda 1600 hatası veriyor iTunes ama pwned dfu modda sorunsuz 5.1.1 e düşüş yaptım

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

denedm ben bunu yükleme başladı son noktaya geldi. iphone geri yüklenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (1) dedi. Şimdi de telefon kendisini recovery moda alıyor otomotik olarak. Ne geri yükle yapabiliyorum nede başka bişey. ios 5.1.1 e downgrade yapayım derken suan ios 6 yı da yükleyemiyorum yani telefon suan çöp oldu ne acılıor ne başka bişey ne yapcam şimdi ben yaaa :(:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
denedm ben bunu yükleme başladı son noktaya geldi. iphone geri yüklenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (1) dedi. Şimdi de telefon kendisini recovery moda alıyor otomotik olarak. Ne geri yükle yapabiliyorum nede başka bişey. ios 5.1.1 e downgrade yapayım derken suan ios 6 yı da yükleyemiyorum yani telefon suan çöp oldu ne acılıor ne başka bişey ne yapcam şimdi ben yaaa :(:(

Suan sorun halloldu diye biliyorum yanlış miyim?

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet arkadaslar çok uğraştım ama sonunda oldu ama önemli olan kısım pwned dfu moda almak lazım normal dfu modda 1600 hatası veriyor iTunes ama pwned dfu modda sorunsuz 5.1.1 e düşüş yaptım

Tapatalk...

hocam 5.1.1 imzalamsası kapandıktan sonra mı yaptınız bu işlemi? yani kapandı mı şuan imzalama? bir de bu pwned dfu moduna almak için ireb snowbreeze filan mı gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam 5.1.1 imzalamsası kapandıktan sonra mı yaptınız bu işlemi? yani kapandı mı şuan imzalama? bir de bu pwned dfu moduna almak için ireb snowbreeze filan mı gerekiyor?

Evet kardes kapandi pwned dfu moda redsnow ilede alabilirsin

Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet kardes kapandi pwned dfu moda redsnow ilede alabilirsin

Tapatalk

Cevap gelmiş yinede yazayim

Evet daha dün denedim downgrade başarılı oldu pwned dfu mod şart

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlis bilmiyorsam 4s'lerde yapilamiyor...

Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şimdi ben telefonumu pcye bağladığımda mı bunu yapıcam. Birde telfon jailbreaksiz. Ben bu firmware i yapınca itunestan direk olarak bunu secip güncelleyebilirmiyim. şuan sürümüm 5.1.1 yine 5.1.1 olarak restore edicem telefonu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!