Jump to content
!K!MeNe!

5.1.1 e DÖNÜŞ İÇİN REDSNOW ile SHSH İMZALI firmware olusturma. (RESİMLİ)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar şimdi ben telefonumu pcye bağladığımda mı bunu yapıcam. Birde telfon jailbreaksiz. Ben bu firmware i yapınca itunestan direk olarak bunu secip güncelleyebilirmiyim. şuan sürümüm 5.1.1 yine 5.1.1 olarak restore edicem telefonu.

5.1.1 shsh kaydınız varsa ilk msjdaki işlemleri yapım tlfnu pwned dfu moda alın sonra 5.1.1 e restore yapabilirsiniz

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ustadlar ios 6.0 dan 5.1.1. i shsh oluşturarak ipsw hazırladım ama ifaith dfu modda 1 hatasını veriyor, ireb ilede denedim aynı hatayı aldım şimdi pwned dfu modde u redsnow lamı almak lazım illa ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hatasını aldıysanız fixrecovery ile recovery moddan çıkartın tlfnu kullanmaya başlayın

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pwned dfu modde da işe yaramadı :( hep 1 hatası veriyor yükleme sonuna azıcık kala kapanıyor elma logosu geliyor 1 hatası veriyor itunes :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 hatasını aldıysanız fixrecovery ile recovery moddan çıkartın tlfnu kullanmaya başlayın

yok usta yaa çıkmıyor fixrecovery ile :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok usta yaa çıkmıyor fixrecovery ile :(

Gecen bi arkadaşda aynı hatayı almıştı ve fixrecovery ile o moddan çıkıp tlfnu kullanıyor suan

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gecen bi arkadaşda aynı hatayı almıştı ve fixrecovery ile o moddan çıkıp tlfnu kullanıyor suan

usta işin en ilginç tarafı da o zaten, fixrecovery 43 ve 421,olarak yani ios4.3.3 - ios4.2.1 için geçerli olan fixrecovery i nasıl 5.1.1 için uyarlıyabilmiş? ;)

neyse ustadlar tşkler artık alışalım ios6 ya :) başka çare yok gibi :)

tarihinde hayaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slm kardes

snowbreeze ile imzalanmis kustom fw olustur ireb le veya redsnow la pwned dfu moduna al hata almadan yukleye bilirsin ayni sorun bendede vardi bu sekilde astim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cevap gelmiş yinede yazayim

Evet daha dün denedim downgrade başarılı oldu pwned dfu mod şart

Tapatalk...

Peki hocam anladım sagolun. Ben dün custim firmware hazırladım onunla iOS 6 dan dönüş yapabilirim yani suan degilmi? Suan internetim sınırlı yakın zamanda iOS 6 indirip deneyeceğim o zaman size ulaşsam yardımcı olursunuz umarim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peki hocam anladım sagolun. Ben dün custim firmware hazırladım onunla iOS 6 dan dönüş yapabilirim yani suan degilmi? Suan internetim sınırlı yakın zamanda iOS 6 indirip deneyeceğim o zaman size ulaşsam yardımcı olursunuz umarim

Tabiki olurum elimden geldiğince shsh imzalı ipsw oluşturmanız yeterli

Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eline saglik ergün abi ben 2-3 ay once direk SHSHİT programi ile shsh almistim ama ayri ayri vermedi 5.1 - 5.1.1 ve 5.1.1r1 i tek shshde verdi simdi ben ios 6 ya gecsem bu shsh ile geri donebilir miyim yoksa isimi sansa birakmayip tinyumbrella ile shsh mi alayim ?

NOT : SHSHİT programini kullanmamin sebebi tinyumbrelladan shsh alamamamdi bakalim yarin deneyecegim olucak mi diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eline saglik ergün abi ben 2-3 ay once direk SHSHİT programi ile shsh almistim ama ayri ayri vermedi 5.1 - 5.1.1 ve 5.1.1r1 i tek shshde verdi simdi ben ios 6 ya gecsem bu shsh ile geri donebilir miyim yoksa isimi sansa birakmayip tinyumbrella ile shsh mi alayim ?

NOT : SHSHİT programini kullanmamin sebebi tinyumbrelladan shsh alamamamdi bakalim yarin deneyecegim olucak mi diye

Simdi tinyle shsh yi pc ye al sonra ilk mesajdakileri yap

tarihinde Tsubasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simdi tinyle shsh yi pc ye al sonra ilk mesajdakileri yap

Tmm hocam oyle denicem birde ayrica sizinde elinize saglik guzel konu olmus soylemeyi unuttum k.b

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tmm hocam oyle denicem birde ayrica sizinde elinize saglik guzel konu olmus soylemeyi unuttum k.b

Ne demek ya onemli degil

Sizin cihaz olsunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ne demek ya onemli degil

Sizin cihaz olsunda

Hocam ben simdi tinyumbrelanin son surumunu indirip deniyecegim zaten konusu var nasil alinacaginin ordan baktim umarim olur olmassa soylerim burdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyup abi aldimda İos 6 GM diye bir shsh verdi cihazim i4 5.1.1 surumum bir yanlista yapmadim ama ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok tşk ederim. Bu yöntem %100 başarılı arkadaşlar.. günlerdir yemeden içmeden ugrasıordum. Ama bu şekilde sorunum çözüldü. Emegine saglık ustam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!