Jump to content
isimsizioscu

Smart Case İncelemesi (Smart Cover Değil)iPhonedo

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iphonedo öyle söylemiş olabilir ama herkes için beğeni farklıdır. Ben smart case kullanıyorum çokta memnunum. Sonuçta ipadinizin heryerini koyuyacak bir ürün olması gerekiyor. Masaüstünde durduğunda smart cover ön yüzünü korurken arka tarafı çizilirse içiniz yanabilir. Heryerini korumasını istiyorsanız bence smart case.

tarihinde ahmethan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iphonedo öyle söylemiş olabilir ama herkes için beğeni farklıdır. Ben smart case kullanıyorum çokta memnunum. Sonuçta ipadinizin heryerini koyuyacak bir ürün olması gerekiyor. Masaüstünde durduğunda smart cover ön yüzünü korurken arka tarafı çizilirse içiniz yanabilir. Heryerini korumasını istiyorsanız bende smart case.

Bende aynen böyle dusunerek az once 2farkli smartcase siparis ettim;D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bende aynen böyle dusunerek az once 2farkli smartcase siparis ettim;D

Umarım orjinal smartcase tercih etmişsinizdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umarım orjinal smartcase tercih etmişsinizdir.

İkisinide denemek icin bi orjinal bi de trust marka siparis ettim gelince ona göre kullanirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle tavsiye etmem case i yaklasık 3 aydır kullanıyorum memnun değilim Kesinlikle cihazı çok güzel koruyor fakat yatakda film izlemek olanaksız ayakada durmuyor masada duruyor deniyor fakat bir yere basacagınız zaman devriliyor cihaz ve sanıyorum renge bağlı olarak acayip derecede kirleniyor.bendeki mavi .amerikaya gittiğim dönem 50 dolara almışdım fiyatı nedir şuan bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Gani01

Ben Smart Case 180Tl'ye aldım kırmızısını çok guzel koruyor bana göre cok kullanışlı ama cok çabuk kirleniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer Smart Case'i orjinal alırsanız kesinlikle memnun kalırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Gani01

HiperiKtif Kardeşim ben orjinal aldım zaten memlunum ama çok fazla kirleniyor el kiri falan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Smartcase kullanıyorum açıkçası çok memnun kalmadım kenarları bir süre sonra eli acıtıyor.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!