Jump to content
Tra4nce

Mountain Lion OS X iPad HD

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

>http://www.youtube.com/watch?v=6PfopklDF0k&feature=plcp

Repo:

http://fnetdesigns.com/cydia/repo

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Su ana kadar gorduklerim arasinda en iyisi tam puan bence paylasim icin tesekkurler.

Rica :o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet aynen oyle yaptim kurdum, bu da ekran goruntum

5e7bafd2-cb4b-3c9b.jpg

10 numara olmuş iPad sevmeyen biri olarak bu tema yüzünden iPad alma hevesim arttı resmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
öneriyor musunuz denemeye değer mi acaba :D

Kullanışlı bulmadım.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

goruntu gayet guzel tesekkurler

Motorola Atrix 4G cihazimdan tapatalk ile gonderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pro_dufa nonnkurdugu benim kurdugumdan farkli sanki. ben fnetdesigndan direk satin aldim, arakadasin kurdugu farkli bir tema.

Ayrica benim kurdugumda wifi ses ve bluetoth gostergeleri sadece gostermelik, calismiyor yani, bu eksiklik

Ssrj gostergesi yok, bu eksiklik.

Mesela benim kurdugum temada appstoredan uygulama indirince gorunmuyor, ya respring yapmlisiniz yada dreamboard dan default secip tekrar temaya donmeniz lazim, mail ile onaylattim bunu tema sahibine

Gorsellik acisindan gercekten 10 numara bir tema, her seyiyle benzetmisler ama wifi ses bluetooth gostergesinin gostermelik olmasi ve springboarddayken sarj durumunu gorememeniz eksiklik, saati koyan sarj durumunu da koyardi heralde. Sarj durumunu ancsk bir uygulama acinca normal status bar ile goruyorsunuz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bahsi gecen islevsiz ikonlar yok. Yaklaşık 100 mb'lik bir kurulum oldu.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seninkini ben de kurdum az once ama bunu hic begenmedim :) acayip kullanissiz. Yine benimkinde gorsellik ve alt dock taki tum ikonlar guzel ve ayrintili yapilmis. Kullanmasimguzel bence. Ama iste wifi vs gostergeler de calissa daha iyi olacakti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar iki gundur ugrasiyorum bir turlu kuramadim sunu aceba bir bileninz varmi bana yardim edecek.themayi satin aldim aldiktan sonra indirme linkinden indiedim ve safari uzerinden yavas yavas indirdi....indirme islemi sona erdikten sonra ifile actim fakat ordan oteye gidemiyorum....simdiden tesekurrler.iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu nasil silecegiz peki ben kurdum ama cokkk berbatt.ipad i mahvetti.hic tavsiye etmiyorum.lutfen kaldirmak icin yardim edin.bu arada cydiadan themayi sildim ve restart yaptip ama yinede var .lutfen yardim edin.ipadimi geri itiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de satin aldim ama bekledigim gibi cikmadi, gorunum mukemmel ama kullanimi iyi degil, para verip almayin, beles bulun deneyin derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!