Jump to content
Bherky

İpad bölümü hakkinda

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaslar sizcede ipad bolumu fazla sakin degil mi? Bence admin arkadaslarin bu konuya el atmalari gerekiyor. Onlar sayesinde bir aşama kaydedileceğine eminim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaslar sizcede ipad bolumu fazla sakin degil mi? Bence admin arkadaslarin bu konuya el atmalari gerekiyor. Onlar sayesinde bir aşama kaydedileceğine eminim..

Katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuyla ilgili önerileriniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence bu tamemen arz talep meselesi

iphonuN bölümleri daha çok rağbet görüyor.

tarihinde karakabus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
konuyla ilgili önerileriniz nedir?

Daha çok apps paylaşımı veya tweakler paylaşılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Daha çok apps paylaşımı veya tweakler paylaşılabilir.

sadece ipad tweaklerini sorarsanız ancak 3-5 tane dir iphone ile uyumlu olan bir çok tweakleri isteyen ipade yükleyebilir , uygulamalara gelince herkesin farklı bir tarzı ve farklı sevdiği uygulamalar var isteyen istediğini paylaşıyor zaten , bunun içn extra bir şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sadece ipad tweaklerini sorarsanız ancak 3-5 tane dir iphone ile uyumlu olan bir çok tweakleri isteyen ipade yükleyebilir , uygulamalara gelince herkesin farklı bir tarzı ve farklı sevdiği uygulamalar var isteyen istediğini paylaşıyor zaten , bunun içn extra bir şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

iPhone bölümündeki kadar aktif olmamasından muzdaribiz kisacasi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iPhone bölümündeki kadar aktif olmamasından muzdaribiz kisacasi :)

İphone kadar İpad kullanıcısı olmamasından olabilirmi acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki okadar ipad kullanicisi yoktur fakat olanlarin sucu nedir ? Biraz hareketlense baska sayfalardan ipad icin gelenlerde mutlaka olur. Arz talebe gelince sitenin ilk acildigi zamanlar, diger sitede olan bi tartisma yuzunden kuruldugunu o sebeple acildigini hatirliyorum ve iphone bolumude ilk zamanlarda cok talep goren biyer degildi.Ama zaman gectikce Turkiyenin en iyi İpHone kullanicilarinin forumlarindan biri haline geldi..İpad neden zamanla olmasnki..Tabiki haddimi astiysam ozur dilerim en dogru karari adminler verecektir.Ben hem iphone hem ipad kullanicisiyim. İphonedaki destegi sadece ipadde gormek istedim okadar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tabiki okadar ipad kullanicisi yoktur fakat olanlarin sucu nedir ? Biraz hareketlense baska sayfalardan ipad icin gelenlerde mutlaka olur. Arz talebe gelince sitenin ilk acildigi zamanlar, diger sitede olan bi tartisma yuzunden kuruldugunu o sebeple acildigini hatirliyorum ve iphone bolumude ilk zamanlarda cok talep goren biyer degildi.ama zaman gectikce turkiyenin en iyi İphone kullanicilarinin forumlarindan biri haline geldi..İpad neden zamanla olmasnki..tabiki haddimi astiysam ozur dilerim en dogru karari adminler verecektir.ben hem iphone hem ipad kullanicisiyim. İphonedaki destegi sadece ipadde gormek istedim okadar..

+1

tapatapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu uygulama hem iPhone hem de iPad destekli. Aynı konunun iki tarafa da açılması gerek bu durumda. İPad e özel uygulamaları da iPad kullanıcıları kendisi deneyip tanıtsa daha iyi olur. Her şeyi yönetimden beklemek yanlış. iPad kullanan yöneticiler her zaman konu açmaya müsait olmayabilir.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece bir gorus bizimkisi yapip yapmamak yonetici arkadaslarimizin bilecegi is..Yada yoneticiler konu tanitiminda, appstoreda nasil uygulamalarin ikisinide destekledigini gosteren bir symbol ekliyorlarsa yoneticilerde bu tarz birsey yapabilirler bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!