Jump to content
sonkursun

25PP ile Jailbreaksiz iPad'lere Crackli Uygulama Yükleme

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Pardon eski sürümü yüklemişim :D

Gerçekten harika iPhone 4s - 6.0.1 de de işe yarıyor :D iPad 3 de de. :D

Çook teşekkrüler

=:)) en azından Jailbreak CYDIA bekleme derdine son diyelim degilmi =:)) mutlu olmanıza sevindim iyi eglenceler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalniz uygulamanın mantığını cozemedim nasil yapıyor bunu?

Sent from my iPhone 4⃣s using Tıpatak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
evet denedim calisiyor ve soylede bir avantaj mevcut indirmis oldugun apps Iphone ve Ipad icin uyumluysa ikisinede senk edebiliyosun tekrardan Iphone icin indirme veya Ipad icin indirme yapmana gerek kalmiyor...

Bu arada bilgilendirmek istiyorum sizleri 25pp üzerinden cihazınıza download ettiğiniz oyun vs uygulamaları hem cihazlarınıza ayrıca pcnize indirmiş oluyor tabikide applesotore cihazınızı bagladıgınızda 25pp üzerinden indirdikleriniz otomatik bir şekilde algılayıp itunese kayıt ediyor buda artı bir olay , =:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:omerhaba arkadaslar benim haberim buraya kadardı , ilginize cok tesekkür ediyorum bir ipad 3 cihazı kullanan ve apple oldugum için bu konudaki haberi oncelik olarak siz degerli site sahibi ve degerli kullanıcı dostlarıma hediye amaclı haber yaptım, biliyorumki jailbreak ve cydia sıkıntısının nedemek oldugunu sizler kadar bilen biriyim sadece 3 önemli forum sitesine haber yaptım görüyorumki ne ilginçtir özellikle bu degerli siteniz oldukca yakın takip etmekte diğer 2 site beni oldukca sasırttı diyebilirim pek ilgilerini cekmemiş durumda :) acık yazmak gerekirse ben pek forum sitelerine giren sohbet eden biri değilim bu konuda bili vereyim ,umarım siz degerli forum kullanıcı dostlarıma güzel bir haber ekledigimi düşünüyorum bilenler biliyor artık bilmeyen arkadaslarım ise bilen degerli arkadaslarımdan bilgi sahibi olsunlrki jailbreaksiz cydiay'sızda uygulamalar oyunlar yüklenebiliyormus mantıgını heyecanını yasasınlar jailbreak gbe kalmaktansa en azından ios 6,01 için saglam jailbreak cıkana kadar cihazlarına diledikleri kadar içerik ekleyebilsinler simdiden memmun oldum , iyi seyirler,:o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok tesekürler mükemmel sekilde çalısıyor avplayer benim için cok önemliydi ve appstore de kaldırldıgı için paralıda yukleyemedim simdi sorunsuz bir sekilde kurldu iphone 4s 6.0.1 sorunsuz çalısıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl biz size tesekkur ederiz bu değerli bilgiyi paylaştığınız icin :)

Sent from my iPhone 4⃣s using Tıpatak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

süpersin hocam yaa ama bişey merak ettim :D ya süper çinçe biliyorsun yada bunu nasıl çözdün :D acaba pc için Türkçe yaması varmı programın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cok tesekkurler

Bilgisayar Donanim,Sistem Kurulum ve Teknik Konularinda Benimle iletisime Geçebilirsiniz.

Technoyardim ile gönderildi...!

imessage:bygeo@me.com

 Saygilar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu acan kardeşim Allah senden Razi olsun.Allah ne muradin varsa versin.Cok işime yaradi yaaa?herşeyyyy superrrrr ipadim şenlendi yaaaaaa ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
süpersin hocam yaa ama bişey merak ettim :D ya süper çinçe biliyorsun yada bunu nasıl çözdün :D acaba pc için Türkçe yaması varmı programın

merhaba hayırlı aksamlar yaklasık 2010 senesinden beri kendileriyle sohbetim ve görüşme yapıyorum samimi dostluklarım oldu ne yazıkki çince bilmiyorum çat pat olsada yeterli değil ingilizce yazıstıgım için sorun olmuyor her nekadar sitelerini ingilizce yapmasalardaki kendilerince özel kıldıkları kendi dillerine sahip çıktıgından ingilizceye önem vermiyorlar sitelerinde ,ama büyük bir ihtimalle bir kaç dil ekleyebileceklerinide dile getiriyorlar, özellikle türkçe 25pp admin site sahipleri ile aslında bakarsanız 400 yakın 25pp ile ilgilenen arkadaslar mevcut cogunlukla kendi vatandasları olmak şartı ile turkçeleştirme üzerinde özellikle duracaklarını yazısmalarımızda beyan etmektedirler, bakalım nezaman sure sonra eklerler bilemiyorum ama su bir gerçektirki zor yada kolay çince acemi bir kullanıcı bile kısa zamanda çözebilecek düzeyde ve anlasılır bir program ,inş en kısa sürede turkce dil dosyasını eklerler ve rahatlıkla kullanılır , saygılarımla iyi eglenceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuanda deneyemem ama yarın deniycem paylaşım için çook teşekkürler

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar tapatalk yukledim cihazi kapatip acrim simdi uygulamaya giriyorum appstore kimlik istiyor giriyorum he,en uygulamadan atiyor neden ola bilir?sizdede oldumu boyle problem :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar varmi?sizde?boyle problem?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galiba birtek bende problem oldu.Çok sevinmisdim yaaa? of of od offff :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iTunes e gir pcden hesabınla giris yap sonra işlemi tekrar yap sonucunuda buraya yaz bakalım ne olcak :)

Sent from my iPhone 4s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iTunes e gir pcden hesabınla giris yap sonra işlemi tekrar yap sonucunuda buraya yaz bakalım ne olcak :)

Sent from my iPhone 4s

tamam dostum inşallah olur.İtunesden girdiyim zaman ipadi allak bullak ediyor.İpadde tum uygulamalarin yerini deyisdiriyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!