Jump to content
Tokyophone

EVASİ0N JAİLBREAK (6.0 - 6.1.2) resimli anlatım

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

screenshot20130201at120.png

Not: Başlık altında; tartışma, kavga vs yapanlar uzaklaştırılacaktır.

Jailbreak öncesi yapmanız gereken hazırlıklar:

*Öncelikle cihazınınzda iOS 6.1.2 ve daha aşağı sürüm iOS 6 yüklü olduğundan emin olun.

*Oluşabilecek bir aksaklıkta veri kaybını önlemek için cihazınızın mutlaka yedeğini alın.

*cihazınızda kilit varsa kaldırın.

*Tüm yükleme ve yedekleme işlemleri için: http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/35293-ios_guncelleme_rehberi_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim_lutfen.html

Download

:

Uygulama:

* Önce işletim sisteminize uygun Evasi0n uygulamasını indiriyorsunuz

*Telefonunuz bağlıyken

screenshot20130204at711.png

screenshot20130204at713.png

screenshot20130204at713.png

Bu adımda cihazınızın masaüstünde ki jailbreak ikonunu tıklayın. Anında kapanacaktır olmadı zannetmeyin.

screenshot20130204at714.png

screenshot20130204at714.png

screenshot20130204at715.png

screenshot20130204at711.png

Hava Durumu Sorunu İçin: http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/84172-jailbreak_sonrasi_hava_durumu_sorunu.html

tarihinde NFS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet Cydia acayip yoğun bi safari download manager tweakini indiremedim :) ifile ide kaç saattir deniyorum anca indi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi hayırlısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben cydia dan hiçbir şey indiremedim :) ilk defa kullanıyorum repoları yükledim. Örn: Sbsetting arattırıyorum install deyip confirm diyorum dosya yüklerken kırmızı renkte hata veriyor hiçbir şey yüklenmiyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı Geceler

Herkese hayırlı, uğurlu olsun İnşallah, sorunsuz ve huzur içinde paylaşımlar dilerim.

Alternatif linkler

Upload bana aittir, Premium üyelik linkleridir, şimdiden hayırlı olsun.

Windows: Evasi0n 1.0 TurboBit.net

Mac OS: Evasi0n 1.0 TurboBit.net

Windows: Evasi0n 1.0 letitbit.ne

Mac OS: Evasi0n 1.0 letitbit.ne

Windows: Evasi0n 1.0 Netload

Mac OS: Evasi0n 1.0 Netload

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun arkadaşlar çok beklediler dünden çok iyi bir çalışma olmuş adamlar göstere göstere çıkardılar jbyi sonunda ben biraz beklicem pp25 den bütün uygulamaları indirdim 1 kaç gün geçsin yoğunluk ve ios 6 uyum sorunu bir nebze düzelince 6.1 jb tadından yenmez sanırım heleki bide iphone 5 te emeği geçenlere teşekkurler tekrar arkadaşlar saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben cydia dan hiçbir şey indiremedim :) ilk defa kullanıyorum repoları yükledim. Örn: Sbsetting arattırıyorum install deyip confirm diyorum dosya yüklerken kırmızı renkte hata veriyor hiçbir şey yüklenmiyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba?

Birşeyi yanlış yapmıyorsunuz sadece aşırı yogunluktan her hata olusabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 tane cihazda yaptım sistem güzel çalışıyor. bu arada forumda amma kapalı kaldı he :)

bi jb uğruna trafiği doldurduk walla :)

bu arada jb yaparken semi tedhered gibi bir hata alırsanız ve cihazı restore etmek istemiyorsanız redsnow ile tedhered jb işlemini yapın cihaz açıldıktan sonra evasion ile tekrar jb yapın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
4s 6.0 yüklü 6.1 güncellemeye gerek var mıdır

Gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

appsyncyi 25pp yada hack yourıphone sorcundan ındırecen hackyourıphoneden yaptım oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 6.0 üzerinden yaptım. bazı forumlarda 6.1 de wi-fi sorunu olduğunu söylüyorlardı. Bende wi-fi kullanıcısıyım riske atmak istemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sukurler olsun kavustuk sitemize baska sitelerde geziyorduk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cydia dan sadece ifile indirsek diğer tweakleri netten bulup debi idirip ifile ile yükleyiciden yüklesek olmazmı ? ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gereklilik arz etmiyor, lakin istersek güncelleyebiliriz, sonuç olarak JB 6.0 dan 6.1'e kadar çıkmıştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Birşeyi yanlış yapmıyorsunuz sadece aşırı yogunluktan her hata olusabiliyor.

hmm o zaman bir kaç gün daha bekleyelim. Bu arada telefon kapanınca açılması için başka bir şey uyguluyormuşuz. Direk power tuşuna bastığımız zaman siyah ekranda apple simgesinde kalıyormuş. Ne yapıyoruz acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!