Jump to content
TSUB@S@

iOS 6.x REDSN0W Jailbreak Sim Kilitli iPhone 3Gs & iPhone 4'lere| İlk mesajı dikkatlice okuyalım.

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

WİNDOWS

MAC

NOT:BU JB ARACI İLE SADECE 3GS VE İPHONE 4 JAİLBREAK YAPILABİLİR FAKAT İLK ÖNCE TETHERED JB YAPIP DAHA SONRA CDYİADAN EVASİON 6.0- 6.1.2 UNTETHERED YAMASINI KURUNUZ

REDSN0W YENİ GÜNCELENEMESİ GELDİĞİNDE DAHA DETAYLI CA ANLATIM YAPILICAKTIR.

NOT:SİMKİLİTLİ CİHAZLAR ULTRASANOW YAMAISNIDA KURMALISINIZ

bulamayanlar içinde link :NOT:SİMKİLİTLİ CİHAZLAR ULTRASANOW YAMAISNIDA KURMALISINIZ İPHONE 4 için bb 01.59 ve aşağısnı destekler)

bulamayanlar içinde link :NOT:SİMKİLİTLİ CİHAZLAR ULTRASANOW YAMAISNIDA KURMALISINIZ

1284ScreenHunter_2.jpg

1006ScreenHunter_3.jpg

EĞER JB SONRASI ELMADA KALIRSANIZ 1 SEFERLİĞİNE MAHSUS JUST BOOT YAPMANIZ GEREKİCEKTİR.

8639ScreenHunter_4.jpg

4829ScreenHunter_5.jpg

715ScreenHunter_6.jpg

1006ScreenHunter_3.jpg

NOT:SİMKİLİTLİ CİHAZLAR ULTRASANOW YAMASINIDA KURMALISINIZ*

bulamayanlar içinde link :ultrasn0w 1.2.8 DEB

Cydia AutoInstall ile DEB Kurulumu

1.adım : Öncelikle deb dosyamızı "/var/root/Media/Cydia/AutoInstall" konuma atıyoruz.

2.adım : Cihazımızı reboot ediyoruz.

itools yada ifunbox ile şu yola atıp

* teli 2 sefer yeniden başlatın*

tarihinde Tsubasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçilir

tarihinde Tsubasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler bir çok kişinin işine yarayacaktır

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam unlock olurmu peki kilitli telefonlar

Olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ewet geçerli linkleri editliyorum şuanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam yaptık telefon jailbreak oldu ama hattı taktık çalışmadı yani servis yok diyor çözüm varmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam yaptık telefon jailbreak oldu ama hattı taktık çalışmadı yani servis yok diyor çözüm varmıdı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam yaptık telefon jailbreak oldu ama hattı taktık çalışmadı yani servis yok diyor çözüm varmıdı

Ultrasn0w 1.2.8 i yükleyin gelir tel ne bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende sim kilitli 3gs var şuanda 5.1 jb yüklü sam zamanında SAM ile unlock yapıp push bildirim sorununu halletmiştim şimdi 6.1 gecsem sam ile aldığım sertifikaları nasıl yedekliyebilirim veya öyle bi ihtimal varmı çünkü 6yı yükleyip jb yaptığım zaman push bildirimleri yine gidicek...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende simkilitli 4 var direk 6.1 i yükleyip bu işlemleri yapabiliyormuyuz.yada diğer yöntemle evotionla untetread yapabilirmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bende sim kilitli 3gs var şuanda 5.1 jb yüklü sam zamanında SAM ile unlock yapıp push bildirim sorununu halletmiştim şimdi 6.1 gecsem sam ile aldığım sertifikaları nasıl yedekliyebilirim veya öyle bi ihtimal varmı çünkü 6yı yükleyip jb yaptığım zaman push bildirimleri yine gidicek...

Şu sorunu yasayan bitek benmiyim anlamadim yoksa kimsenin boyle biseyden haberimi yok biri yardim etsin bana...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam telefon simkilitli 4 fimware ios 6.1 yükledikten sonra 4.12.05 oldu çözümü varmıdır sim kilidi açmanın teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şu sorunu yasayan bitek benmiyim anlamadim yoksa kimsenin boyle biseyden haberimi yok biri yardim etsin bana...

Tek degilsin arkadasım. Ben de samlock yapmıştım zamanında şimdi kara kara düşünüyorum unlock olayını hic kimse de çözüm sunmamış bekliyoruz.

Bu anlatılan unlock benim sim kilitli iPhone 4 ve bb 04.11.08 almanya T-Mobile cihazımı unlock edecek mi bunun garantisi var mı, yoksa beklemek durumunda miyiz? Birileri aydınlatabilirse sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!