Jump to content
TSUB@S@

iOS 6.x REDSN0W Jailbreak Sim Kilitli iPhone 3Gs & iPhone 4'lere| İlk mesajı dikkatlice okuyalım.

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Daha detaylı anlatabilirmisin simlocklu iPhone 4 var bı abimin

Bunaitunes ile 6.1 yükleyeceğiz

Redsn0w ile jb yapacağız (burda aktivasyon U otamatik geçmişim olacak ne olacak)

Jb yaptık diyelim aktivasyon olayı ne oldu aktife edilmemişse iTools ile dosya konumuna ultrasn0w U yükleye biliyormuyuz

Basebant ne olarak yükselecek mi nasıl korunacak gps veya push bozulurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iphone 4 ios 6.1 cihaz var elimde jeilbreak oldu yanlız simkilit acamadım varmı bir çözümü

iphone 4 ios 6.1 baseband4.12.05

tarihinde jas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Daha detaylı anlatabilirmisin simlocklu iPhone 4 var bı abimin

Bunaitunes ile 6.1 yükleyeceğiz

Redsn0w ile jb yapacağız (burda aktivasyon U otamatik geçmişim olacak ne olacak)

Jb yaptık diyelim aktivasyon olayı ne oldu aktife edilmemişse iTools ile dosya konumuna ultrasn0w U yükleye biliyormuyuz

Basebant ne olarak yükselecek mi nasıl korunacak gps veya push bozulurmu

şimdi şöyle söyleyim bu anlattığım yöntem sim kilitli cihazlar için zaten sim kilitli cihaz etkinleştirme ekranında kalır

custom yüklersen baseband yükselmez normal yüklersen baseband yükselikr push bildiriminde bozulur ultrasn0w deb ide itools ile atabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simdi hocam elimde 04.12.02 baseband'li bir iphone 4 var jbli simdi ben sadece ultrasn0w 1.2.8 DEB yüklersem cihaz yurt ici kartlara acılırmı ? bana sadece jb den sonraki kısmı anlat yani jb attik cydia hazir peki yha gerisi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
simdi hocam elimde 04.12.02 baseband'li bir iphone 4 var jbli simdi ben sadece ultrasn0w 1.2.8 DEB yüklersem cihaz yurt ici kartlara acılırmı ? bana sadece jb den sonraki kısmı anlat yani jb attik cydia hazir peki yha gerisi :D

Açılmaz ultrasn0w desteklemez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam UltraSn0w 1.2.8 & MobileSubstrate 0.9.3999.6 içinde ki hepsini mi atıyoruz.ben attım yeniden başlattım etkinleştrimeyi geçti ama sim yok nerde yanlış yaptım yarımcı olurmusunuz.. cydia ana ekrana gelmedi bide

tarihinde selocan251989 tarafından düzenlendi
ek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam UltraSn0w 1.2.8 & MobileSubstrate 0.9.3999.6 içinde ki hepsini mi atıyoruz.ben attım yeniden başlattım etkinleştrimeyi geçti ama sim yok nerde yanlış yaptım yarımcı olurmusunuz.. cydia ana ekrana gelmedi bide

Hangi fw yi kurdunuz peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

İphone 4 var sim kilitli ve tel kapalı sürüm 6.1 (10B144) yüklü cydia ile sadece simkartsız kullanıyorum bu işleri yaparsam telefonu kullanabilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam telefonum 3gs. ios 6.1 kurdum. basebandım 05.12.01 . redsn0w ile jb yapıldı just boot yapıldı sonra ultrasn0w 6.1 fixer ı ve ultrasn0w 1.2.8 sürümünü kurmama rağmen telefon bir türlü unlock olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
benim tel redsnowda kaldı ilerlemiyor dolayısıyla aktivasyonda olmuyor telde bir seye yaramıyor missing key.plist date for this built diyor. ne olcak şimdi

Bu hatayı Extras-> Select IPSW demeden yaptığınız için alıyorsunuz. İşleme başlamadan önce firmware seçerseniz bu hata ortadan kalkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar;

İphone 4 var sim kilitli ve tel kapalı sürüm 6.1 (10B144) yüklü cydia ile sadece simkartsız kullanıyorum bu işleri yaparsam telefonu kullanabilir miyim ?

modem firmare ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam telefonum 3gs. ios 6.1 kurdum. basebandım 05.12.01 . redsn0w ile jb yapıldı just boot yapıldı sonra ultrasn0w 6.1 fixer ı ve ultrasn0w 1.2.8 sürümünü kurmama rağmen telefon bir türlü unlock olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

baseband flash la?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bişey sorucam. telefonumun sürümünü 6.1.2 ye itunes ile güncelledikten sonra jailbreak yapsam olmuyor mu. illa da restore yapmak zorundamıyım. çünkü restore yapınca tüm ayarlar falan gidiyor. rehber veya resimler ve diğer dosyalar önemli değil, hepsini yedekliyorum da benim için önemli olan, hem ayarlar, hemde bazı programların yeniden yüklenince sıkıntı yapması. mesela bankaların anlık şifre üreten programları gibi. o programları yeniden kurmak isteyince, birsürü aktivasyon işlemleriyle falan baştan uğraşmak zorunda kalıyoz yine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baseband flash la?

Gerek kalmadı. ultrasn0w 1.2.7 indirip onunla denedim oldu. Sorun yaşayan olursa ultrasn0w 1.2.7 ile denesin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu şekilde jailbrek yaptıktan sonra push sorunu yaşayan varmı aranızda ?

Şöylede sorabilirim benim cihazım 5.1.1 JB

Bu versiyonu yüklerken SAM ile unlock yapmıştım ve şuanda sorunsuz kullanıyorum push bildirimlerde vs hiçbir sorunum yok ama 6.1.2 yüklediğim zaman sam'i kullanamıcam bundan dolayı bildirimlerde bir sorun yaşarmıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık bir çok kişiye faydası olacaktır,bu arada foruma geri döndüm beni tanıyan herkese selamlar Engin is back:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle emeğine sağlık hocam. Bende sim kilitsiz 3GS var (Unthetered 5.1.1 JB).

iTunes'dan son sürüme yükseltip (sanırım 6.1), ilk mesajda verdiğin redsnow'u indirip, belirttiğin şekilde JB yapıyorum. Daha sonra dediğin şekilde cydia'dan unthetered'a mı çeviriyorum? Bu kadar kolay mı gerçekten? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Öncelikle emeğine sağlık hocam. Bende sim kilitsiz 3GS var (Unthetered 5.1.1 JB).

iTunes'dan son sürüme yükseltip (sanırım 6.1), ilk mesajda verdiğin redsnow'u indirip, belirttiğin şekilde JB yapıyorum. Daha sonra dediğin şekilde cydia'dan unthetered'a mı çeviriyorum? Bu kadar kolay mı gerçekten? :)

imzalama kapanmadıysa öle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!