Jump to content
COJR3

İpad 2 model sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Selamlar. İsmim Semih. Yeni bir ipad kullanıcısıyım. Bir kredi kartı kampanyası ile ünlü bir teknoloji mağazasından ipad2 aldım. Aldığım ürünün modeli mc769TU/A

Ürün 2 ay içerisinde jailbreak veya herhangi bir darbe olmamasına rağmen hiç açılmamak üzere kapandı ve servise gitti. Servisten bugün döndü ve ürünün modeline Ayarlar/Genel/Hakkında' dan baktığımda model olarak MC769B yazıyor.

Ben sizlere MC769TU/A ile MC769B arasındaki farkı sormak istiyorum. Yaptığım araştırmalar TU/A'nın 1gb , B'nin 512 mb ram'e sahip olduğunu gösteriyor. Kısacası daha düşük donanımlı bir ürün gönderildiğini düşünüyorum. Bu konu hakkındaki her türlü öneri ,tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ipad 2 lerin hepsi 512 ram. O 1 gb likler ipad 3.

Online alışveriş sitelerinde ilk ürünüm olan mc769TU/A 'yı hep 1gb ram olarak lanse etmişler. Hemen birkaç tane paylaşmak isterim. Tabi bu paylaşımı bilginize güvenmediğim için değil, size sormak için yapıyorum

Örnek ilanlar:

Apple iPad2 16GB Wi-Fi Siyah (MC769TU/A) Tablet PC - Electro World

İki Çekirdekli A5 Çip 9,7" LED Ekran 1024x768 Çözünürlük Multi-Touch

Bu da servisin gönderdiği cihaz mc769B

Apple IPad 2 WI-FI 16GB MC769B/A - Laptops Direct

Apple iPad 2 16GB storage with WiFi - Black Very.co.uk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kısacası MC769TU/A ile MC769B arasında donanımsal bir fark olmadığını söylüyorsunuz değil mi? Sonuçta servisten farklı bir model geldi ve eğer eksiği varsa geri gönderip ,doğru cihazı göndermelerini talep edeceğim. Bunu yapmadan önce de sizlerin fikir ve bilgileri çok önemli. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok iPad 2 aldiysan problem yok. 512 mb ram her ipad 2 de var. Model no su degisik olsada.

Apple ipad 3 de havasini atti 1 gb ram ile satilsin diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!