Jump to content
dereboyu82

ıpad2 wifi olan bır cıhaz 3g ye cevırme

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar

bu konu baslıgı belkı saçma olabılır belkı cogu kısı tarafından denenmıs vaya dusunulmus olabılır ama cok arastırma yaptım ama bır sonuca varamadım sımdık yaptıgım ınceleme ıle ılgılı sıze bıraz bılgı sunmak ıstıyorum ıpad2 wi-fi 16 gb ıle ıpad2 wi-fi 3g 16 gb arasında hiç bır fark yok sadece bırısıne sımkart takılarak 3g uzerınden ınternete gırılebılıyor tek fark bu iç kısmına geldigimizde ıse işlemcı anakart batarya wifi alıcıları hz butun ozellıklerı aynı kafamı karıstıran bır nokta su ben sımdık bır maceraya gırmeyı dusunuyorum pıyasadan bır adet sımkart slot flexsi alıp normal olan wi-fi modelı uzerıne takmayı dusunuyorum aklıma bıraz mantıklı gelıyor fakat aklımda bırsuru soru soru ısaretı var acaba wifi modelıne bu sım kart flexsı taktıgım zaman cıhazım otomatık tanırmı yoksa 3g olan modelın yazılımınımı wifi modelıne cakmam gerekıyor artı olarak wifi modelınde 3g alıcısı varmıdır ıkı anakarttı karsılastırdım tıpkısının aynısı :) fakat 3g alıcısı varmı yokmu emın olamadım kısacası herseyı aynı olan bu modellerın wifi olan modelıne ben simkart fleks kablosunu taksam ıs gorurmu bu konu hakkında fıkırlerınıze ve goruslerınıze ıhtıyacım var sımdıden yardımlarınız beklıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Donanımsal olarak yorum yapamam ama 3gli olan yazılımı 3gsiz olana nasıl kurmayı planlıyorsunuz? İtunes kabul etmez. Redsnow vb. kabul edeceğini de hiç sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada cevap vermeden önce bakmamıştım soru cevap bolumunu kullanmalisiniz biraz sonra kitlenir konunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!