Jump to content
Technics

İhtiyacım Var diyen Herkes İçin Yardımlaşma Başlığı !!

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Başlığın amacı 2. elde ihtiyacı olan kişilere, ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi ücretsiz sağlayabilmektir. Karşılık amacı gütmeden, tamamen yardımlaşma amacı ile açılmıştır başlık, Sizlerde kullanmadığınız kitaplarınızı, kıyafetlerinizi, cihazlarınızı bu başlık altında insanlarla paylaşabilir, çevrenize ufak ta olsa gülümseme olabilirsiniz. Biz Türk Milletiysek, gösterelim yardımseverliğimizi..

Not: insanların iyi niyetini su istimal etmezseniz eğer bu başlık amacına ulaşmış olacak. Yardımlaşmaya çalışan insanların iyi niyetlerini baltalamasın kimse lütfen, böyle durumlar hissedildiğinde yöneticilere şikayette bulunabilirsiniz.

İlk önce ben başlayayım, aklıma geldikçe eklemede bulunacağım

Ücretsiz iPhone aparatlarım !!

1 adet dilli deri kılıf, 2g - 3g - 3gs - 4 ve 4s için linkteki ürüne benziyor, granit - gri - mavimtrak çok güzel renkli bir ürün. -kullanıldı-

IPHONE-3G-DERI-KILIF-SOK-FIYATA__83398462_0.jpg

1 adet aveadan 50 tlye alınmış, resimdeki ürünün hemen hemen aynısı, uzun zaman kullandım, hatta sgp kılıfımı bile başkasına hediye ettim bunu kendim kullandım, 4 ve s için en iyi kılıflardan birisi bence. -kullanıldı-

Melkco-Iphone-4-4s-Ultra-Slim-Deri-Kilif-TYPE__75256099_0.jpg

1 adet iphone 4 için resimdeki aluminium bumper. -kullanıldı-

kulaklık girişi kare kulaklıklara göre genişletildi. tamamı gümüş gri renkte

silver-grey-iphone-4-element-vapor-alumium-bumper-case-1053e.jpg

1 adet iphone 3g ve 3gs için sgp marka crystal clear ekran koruyucu -kullanılmamış ambalajında-

htc fotoğrafını bulabildim ama ürün bu şekilde yeşil ambalajında

41wbjb-x8DL._SY300_.jpg

not: ürünler garantisiz, aluminyum bumper montaj sırasında zarar vermeyecek şekilde dikkatle takılmalı, kılıflarla telefonu düşürüp sonra zararı karşılamamı isterseniz karşılamam haberiniz olsun :) altı üstü ufak bir iyilik maksatlı açılmış bir başlıktır. her türlü meshuliyet alan kişinin sorumluluğundadır.

Ücretsiz oyunlarım. tatilde ki kardeşlerim için

ptstl.jpg

1 - Beşinci element - sci-fi Fifth element

2 - Obsidian - sci-fi adventure -

3 - Ripper - sci-fi adventure -

4 - Crusader - sci-fi third person -

5 - Need for speed Se 2 - yarış -

6 - Need for speed 3 - yarış -

7 - WOW cd keyi kullanılıyor mu bilmiyorum - rolling play -

8 - Monkey Island - adventure -

9 - Xtension - sci-fi simulasyon -

10 - X files - sci-fi adventure -

11 - Nightlong - sci-fi adventure -

12 - Settlers 3 - strategy -

yanında adını belirtmediğim 30 a yakın oyun daha hediyemdir.

not: oyunlar çok özel oyun koleksiyonuma ait, bir çoğu hiç bir yerde bulamayacağınız oyunlardır. eski olanları çalıştırmak ileri derecede bilgisayar bilgisi gerektirebilir. aldığınız oyunların çoğunu çalıştıramayabilirsiniz bu yüzden

1 Adet analog avermedia tv kartı

Bilgisayarın içine takılanlardan

tamamı gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara hediyemdir,

tek şartım bornova - evime yakın bir noktadan elden teslim. kargo ile uğraşma vaktim yok.

Sahibine Teslim Ettiklerimiz

1 adet 3g için orijinal dock -kullanılmadı-

10145194-universal-dock-cradle-charger-for-apple-iphone-3g-ipod-nano.jpg

tarihinde Technics tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok güzel başlık olmuş düşüncenize sağlık. şu an aklıma gelmese de buldukça paylaşabilecek eşyalarımı buraya yazacağım. ümit ediyorum ki bir yaraya merhem oluruz. sadece üyeler için değil etrafımızda bulunan ihtiyaç sahipleri içinde çalışalım. konuyu çok beğendim. yardımsever arkadaşların ilgilerini bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşüncenize sağlık. Gerçekten çok iyi bir konu açmışsınız. İhtiyacı olan arkadaşlara faydası dokunacaktır suistimal edilmediği sürece. Herkese hayırlı olsun şimdiden.

@@@Tapatalk@@@

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar, biz ülke olarak eskiden daha fazla birbirini düşünen insanlardık, umarım hep birlikte vesile oluruz bunu tekrar hatırlatmaya. Elime geçen her şeyim burada paylaşma sebebi olacaktır. Aynı şekilde ihtiyaç duyulan şeylerde başlıkta yazılırsa eğer olanlar bu kişilerle iletişime geçebilirler bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eve gidince bende kullanmadığım 4-4s uyumlu kapaklarımın fotosunu atıcam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabi kardeşim, kargo yapmıycam demiştim ama sen Trabzondasın, anlaşmalı kargon varsa eğer göndereyim yarın. yurtiçiyle göndersem tek buna 10 tl falan alırlar sanırım yazık olmasın parana.

Alüminyum bumper a talibim hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O da var dimi.. Aslında haklısın.. Önceliğimiz şehir içi olmalı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

malesef, kargo indirimi bulursam eğer ürünü sana bilgi veririm yine

O da var dimi.. Aslında haklısın.. Önceliğimiz şehir içi olmalı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dusunmeniz bile gonlunuzun guzelligini ortaya cikariyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o sizin güzelliğiniz, teşekkür ederim. Ramazana da girdik katılım artar inşallah.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

- evet başlık için bende sizi tebrik ederim, lakin kargo parası ürünlerin değerini aşıyor belkide.

o yüzden bu yardımlaşma işi aynı şehirden birbirine yakın olan insanlar arasında olmalı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eksik olmayın, ben hepinizin aklına geldiğinde aynı şeyi yapacağınızı biliyorum.

katılım artarsa eğer, kargo parasına gerek olmaz zaten, her ilden birileri kullanmadıklarını paylaşırsa yakınlarda ihtiyaç duyan birisine denk gelir mutlaka. Amaç insanların birbirleriyle paylaşımını sağlamak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabii hocam. Yarin kismetse izmirdeyim. Teslim edeyim. Ozelden iletisim bilgilerinzi ulastirin siz. Sizlerden de Allah razi olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen katılıyorum,ama coğunluğun iphone kullandığı forumda ve ip'si olan birinin ne kadar muhtaç olduğuda kafamı karıştırmıyor değil,ihtiyaç gibi değil de paylaşmak gibi düşünmek lazım :)

bende de ip4-4s dock var isteyen varsa özelden mesaj atsın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

elbette, amaç insanların birbirleriyle kendilerine ait olan şeylerin paylaşımlarını sağlamak. Bu bazen iphone u olan birisine bir parçanı armağan etmek, belkide foruma giren kişilere bir kitap armağan etmek, birilerini öyle veya böyle haddimiz yettiğince gülümsetmek.

aynen katılıyorum,ama coğunluğun iphone kullandığı forumda ve ip'si olan birinin ne kadar muhtaç olduğuda kafamı karıştırmıyor değil,ihtiyaç gibi değil de paylaşmak gibi düşünmek lazım :)

bende de ip4-4s dock var isteyen varsa özelden mesaj atsın..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugun saat 4 gibi Dock elime ulaştı, gayet guzel faydalı bir konu, Allah razı olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyi günlerde kullan kardeşim :)

Bugun saat 4 gibi Dock elime ulaştı, gayet guzel faydalı bir konu, Allah razı olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!