Jump to content
mustafaeren

OS X Mavericks 10.9 Final

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Linkler çok kötü başka link var mı? Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

torrent daha hızlı indiriyorum şimdi akşama kurucam macbookpro ya bir aksilik çıkmazsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@KemalALKIN

Şimdi indiriyorum. Gece Clover + Retail (esd.dmg usb flash disk) şeklinde hackintosh deneyeceğim. Zaten hali hazırda dp8 sorunsuz çalışıyor. Bakalım clover ile gerçekten retail kurulum yapılabiliyor mu deneyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

Şimdi benim sormak istediğim ben beta 8 kullanıyorum Mavericks i. bunu indirip kursam ileride sorun olurmu? neden soruyorum çünki apple bunu para ile satacak sonra kitlenmesin bilgisayar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirelim bakalım.

İlk developer sürümünden bu yana kullanıyorum Mavericks'i beğendim ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar;

Şimdi benim sormak istediğim ben beta 8 kullanıyorum Mavericks i. bunu indirip kursam ileride sorun olurmu? neden soruyorum çünki apple bunu para ile satacak sonra kitlenmesin bilgisayar.

Sorun çıkacağını düşünmüyorum. Bugüne kadar hiç lisansla işi olmadı Apple'ın. Gm kurmanın final ile hiçbir farkı yok. Dosyalar byte'ına kadar aynı olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba milet, ben şu link üzerinden http://thepiratebay.sx/torrent/8997517/Apple.Mavericks.10.9.0.Gold.Master.MACOSX-MONEY OSX 10.9 u indirdim ve kurulumunu başlattım, iyi güzel yüklüyor yüklüyor derken less than a minute yazısını gördüm sonunda, gördüm görmesinede nerdeyse 15, 20 dakikadır bekliyorum yüklensin diye. Acaba türk usulu bilgisayarı kapatıp yeniden açayımmı yoksa azmimin ve sabrımın derinliklerine mi ulaşayım? Ve benim gibi başka apple ın azizliğine uğrayan varsa öğrenmekte isterim:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba milet, ben şu link üzerinden http://thepiratebay.sx/torrent/8997517/Apple.Mavericks.10.9.0.Gold.Master.MACOSX-MONEY OSX 10.9 u indirdim ve kurulumunu başlattım, iyi güzel yüklüyor yüklüyor derken less than a minute yazısını gördüm sonunda, gördüm görmesinede nerdeyse 15, 20 dakikadır bekliyorum yüklensin diye. Acaba türk usulu bilgisayarı kapatıp yeniden açayımmı yoksa azmimin ve sabrımın derinliklerine mi ulaşayım? Ve benim gibi başka apple ın azizliğine uğrayan varsa öğrenmekte isterim:D

Tamam ya azimle s**an mermeri delermiş en sonunda restart ediyor, bakalım yeni sistemimiz nasılmış:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ Mustafaeren hocam ^^

Bizim sistemlere hackli gibi olan versiyon ne zamana çıkar =)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ Mustafaeren hocam ^^

Bizim sistemlere hackli gibi olan versiyon ne zamana çıkar =)

Yakındır Mesut'cum ;) Haftaya en geç çıkmış olur :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lion ve M. Lion'a göre gayet stabil çalışıyor.. Geekbench değerleri değişti ve gayet akıcı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lion ve M. Lion'a göre gayet stabil çalışıyor.. Geekbench değerleri değişti ve gayet akıcı.

uçuyor makina :).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OS X Mavericks Yükle.app uygulaması bu diskten kullanılamıyor.

"Bu uygulamayı, Mac OS Genişletilmiş biçimindeki yazılabilir bir diske kopyalayın ve yüklemeyi sürdürmek için onu yeniden açın" die bir uyarı mesajıyla karşılaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OS X Mavericks Yükle.app uygulaması NTFS formatındaki diskte ya da NTFS formatlı USB diskte ise çalışmayabilir. Ya da dmg içinde bulunduğu için sorun olabilir. OS X Mavericks Yükle.app uygulamasını dmg içinden ayrı bir sürücüye kopyalayıp deneyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!