Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ücretli uygulamaları ücretsiz indirmeye yarıyormuş. İndirmek istiyorum ama virüs falan bulaşır mı? Güvenilir mi?
 3. Today
 4. Daha fazla bozmalarından korkuyorum ve telegon yurt dışı bi sorun olur mu
 5. Yesterday
 6. Bataryanız artık ölmüş Onuda değiştirmeniz gerekir
 7. %79 şimdi de orijinal kabloyla deniyorum bakıcam tekrar bozulacak mı
 8. Orjinal şarj kablosu kullanmiyorsunuz anladığım kadarıyla iki gün şarj alıp üçüncü gün almamasinin sebebi bu pilinin çabuk bitmesi pilinin artık miyadini doldurduğu anlamına gelir pil sağlığında yüzde kaç gösteriyor acaba?
 9. Last week
 10. iPad 2 ye İOS 10 güncelleme yapamadım yazılımınız güncel diyor lütfen yardımcı olun
 11. Maalesef yapamıyorsunuz, fotoğraf rehber notlar vs onların yedeği alınıyor. Eskiden uygulamalarda alınıyordu ama artık olmuyor.
 12. Fotoğrafları istemiyorum onlar iCloud’da kalabilir ama uygulamaları çekmem lazım onu başaramıyorum.
 13. Yedeğim 16 gbin üstünde fotoğraflar 10 GB tutuyor. Ama iClouda yüklenmesi gerekiyor normalde, onu iClouda yükle dememe rağmen yetmiyor.
 14. Telefonum İphone 6s hem şarjı çabuk bitiyor hem de şarj kablosunu desteklemiyor. Kabloyu değiştiriyorum iki üç gün gidiyor sonra tekrar bu aksesuar desteklenmiyor yanıtını alıyorum. Telefonu 2 senedir kullanıyorum ki daha iki sene olmadı bile ve ikinci eldi ama temizdi adam almış 3 ay sonra tekrar vermiş. 15 dk falan %1 şarj artıyor ve şarja takılıyken bile şerjı bittiği oluyor. Kabloyu değiştirince düzeliyor sonra tekrar başa sarıyoruz. Ve geçen sene araştırma yaparken linke basmam sonucu kötü siteler çıktı ve ben açmadığım halde siteye girip virüs uyarısı gelmeye başladı. Her gün aynı saatte saçma bi şeş çalmaya başlıyordu onu hallettim sorun o olabilir mi? Bazen kendi kendine resim siliyor. Klavyeye basılı tutup hatf atlatmak istediğim zaman ise bazen sayfayı bi en alta bi üste götürüp titretiyor. Ölmüş mü sizce ya da ne kadar dayanır çözümü var mı?
 15. Merhaba, Resmi gazetede dün yayımlandı ama karar yayımlandıktan 15 gün sonra yürürlüğe girer maddesi eklenmiş. (bknz madde 5) Bugün itibariyle 14 gün zamanınız var kayıt için. Tüm cihazlar dual sim olarak geliyor, hayır Kanada olması problem yaratmaz. 64GB olması kasma yapmayacaktır. İyi forumlar
 16. Muhtemelen yedeğiniz 16 gb üstünde o yüzden yer yok uyarısı alıyorsunuz
 17. Merhaba, 32 GB'lık bir 5SE'den 16 GB'lık bir 6S'e verilerimi almaya çalışıyorum, 50 GB Icloud satın aldım verileri yükledim fakat yeni telefona çekemiyorum, alan yok uyarısı veriyor. Telefonu sıfırladım tekrar çekmeye çalıştım ama sonuç alamıyorum. En azından uygulamalarımı çekmem lazım. Daha önce yaşayan ve çözen birileri var mıdır?
 18. Merhaba Arkadaşlar Çarşamba Yenilik İyidir Diyerek İphone X 256 GB Cihazımı Sattım Şimdi XS MAX Almak İstiyorum Bugün bi tane alıyordum ancan dual sim modeli A 2101 idi apple destek hattını arayarak bunu belirttim ancak apple destek bana A2101 modelinin destek onarım alamayacağımı söyledi. Telefonda iki adet IMEI bulunuyordu ikisini de kontrol ettim E Devlet Üzerinden ikisi de kayıtlı Seri Numarasından da Destek Süresine Baktığımda 2021 Mart Ayına kadardı. Şimdi Sorum Şu Ben Bu XS max dual sim modelini alsam Ülkemizde kullanırken sorun yaşarmıyım Şebeke ve onarım konusunda (genpa kvk ve gebze apple onarım merkezi) diğeri de 64 GB Alsam Acaba Çok donma kasma olur mu? Son sorum da Cihaz sanırım Kanada da alınmış modeldi bu fark eder mi? + Pasaport kaydı 3 sene de 1 telefona ve Pasaport kaydı kimin adına ise telefonu kullanıldığı hat da o kişi üzerine olması gerekli yasa gelmeden acilen telefon almam lazım yardımlarınız bekliyorum iyi akşamlar
 19. İstersen Chimera ile jailbreak yapabilirsin. Cihaz ısınması rastgele reboot gece telefon kendini resetleyip jb yi pasif hale getiriyordu. Hepsi geçti ve 2-3 saat twitch yayını izlememe rağmen cihazım ısınmıyor. Bataryası ilk günkü gibi oldu.
 20. Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır problem yaşadığım bir konuyla ilgili cevap alabilmek umuduyla bu konuyu açıyorum. Sorunu kısaca anlatacak olursam; Normal ekran kaydı alırken herhangi bir sorun olmuyor, ekran sesleri gayet düzgün şekilde çalışıyor.(ara sıra kayıdın kendiliğinden durmasını yok sayarsak) Ama ne zaman arkadaşlarla oyuna girsek ve 'mikrofon' özelliğini açsam; videonun ses kısmı tamamen hasarlı şekilde kaydoluyor. Bir başka deyişle, mikrofon açtığımda ekran sesi %2, kendi sesim ise %98 oranında oluyor. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim; bir çok emeğim çöpe gitti bu sorun yüzünden...
 21. Uncover jb çıktığından bu yana sürekli bu şekilde. 3 kez sıfırladım sorun yine aynı. Telefonu kapatmamaya çalışıyorum. Bazen mecbur şarjdan dolayı kapanıyor. Yardımın için teşekkür ederim.
 22. Türk Telekoma geçeli 3-4 ay oldu memnundum gayet LTE çok güzel çekiyordu ama dün telefonumda yaptığım görüşme sonrası internet 3G ye geçti ve bir dahada düzelmedi müşteri hizmetleriylede görüştüm çözemiyorlar acaba telefonla ilgili bir sıkıntı mıdır ? Bu durumu yaşayan var mı ?
 23. Unc0ver dan geçiş yaptım ve daha stabil olduğunu gördüm. Şarj konusunda unc0ver dan daha iyi. 2.6 saat twitch ve 1.40 saat youtube videosu izlemem rağmen cihazımda ısınma hiç olmadı. Unc0ver da instagramda bile video izlesem ısınmayı hissedebiliyordum. Geçmeyi düşünenler gözü kapalı geçebilir
 24. jailbreaks.fun sitesinden yükleyebilirsin. Safe moda atması hakkında bir şey söyleyemem istersen cihazını sıfırlayıp sonra tekrar jb yapabilirsin.
 25. Merhaba arkadaşlar. İphone 8 plus kullanıyorum. Telefon JB li. Fakat telefon her kapatıp açtığımda Telefon Safe Modda açılıyor. Uncover yeniden yüklemem gerekiyor. 1 - Telefon Safe modda açıldığında, Tekrar normal şekilde açılması için ne yapmam gerekir. 2 - Bilgisayara bağlanmadan telefon üzerinden Uncover nasıl yüklerim. Teşekkür ederim.
 26. Merhaba. İstediğiniz şey “Aperturize” tweak olarak bulunmakta ve gayet iyi çalışmakta bakın isterseniz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.