Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Düzeltmiş olabilirler. Tapatalk kullanılarak gönderildi
 3. Today
 4. Jb olayı mümkün değil yani şöyle deyim telefonun aktivasyonunu yapmadan jb olmaz. Etkinleştirme ekranında cihazın imei yada seri numarasını görebiliyormusunuz ?
 5. Yaklaşık 2 yıl önce azerbaycandan iphone 7 plus 32gb bir adet telefon aldım telefonu 2 yıldır türkiyede kullanıyorum tabiki pasaport kaydını falan yaptırdım ancak geçen gün tlf na reset attım ,tlf açılırken etkinleşme bölümünde geçersiz sim hatası vermeye başladı başka sim kartlar denedim aynı hataya devam etti telefonu restore ettim ,i tunesden restore ettim resetledim yeniden kurdum altını üstüne getirdim bir türlü olmuyor bu telefon simlock olsa idi mantıken ben bunu 2 yıl türkcell hattıyla kullanamazdım bir ikincisi telefonu ilk kez fabrika ayarlarına döndermedim bunu daha önce 2-3 sefer yapmıştım böyle bir hata almamıştım şimdi ise telefona sim kart takınca geçersiz sim yazıyor şebeke kısmında 4.5G yazısı ile çekim gücü görünüyor ama tlf bir türlü etkinleşmiyor wifi ve kendi hücresel veri ile de denendi azeri kartlar ilede denedim yine geçersiz sim yazısı devam ediyor.Bu arada telefona ios un son sürümü yüklü acaba bunun jailbreak çıksa yükselek bu sorun ortadan kalkarmı jailbreaksiz olur mu veyahut jailbreak yüklense çözülse sonra fabrika ayarlarına dönülürse yine aynı olur mu bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek bu sorularıma cevap verebilecek arkadaşlar var mı ? varsa benimle irtibata geçebilir mi yada burdan bana yardımcı olabilirmi şimdiden bu yazımı üşenmeden okuyan ve sorularıma cevap veren forum arkadaşlarıma teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın.
 6. Beta2'yi denediniz mi? Tapatalk kullanılarak gönderildi
 7. Merhaba Arkadaşlar. Geçen hafta 13 yükledim ama benim başıma gelen ve ilk dikkatimi çeken,3utools üzerinden yüklediğim ve özellikle kendi atadığım zil sesi yerine telefonun Yansıma (Saptanmış ) seçeneğinin çalması.Değiştiremedim.
 8. Yesterday
 9. Bilgi amaçlıydı duyurusunu yapılmadı çünkü [emoji5] Tapatalk kullanılarak gönderildi
 10. Güncel linkler geçen gün eklendi. Tapatalk kullanılarak gönderildi
 11. Otomatik yedeklemeyi kapatırsanız sorun yaşamazsınız. iOS 13 ile yedek almayın [emoji106] Tapatalk kullanılarak gönderildi
 12. Last week
 13. Merhabalar. Bugün Iphone 6 telefonumla safari üzerinden film izlerken mesaj aldım filmi küçük ekran yapıp durdurdum ve mesajı okudum. Filmi tekrar geri açıp tam ekran yaptığımda , ekranda garip bir simge belirdi.Şöyle bişeydi ortada yuvarlak ve bir çıkıntısı vardı iki tarafında da üçer adet dalga sembolü vardı. Acaba bu simge neyi ifade ediyor olabilir ? Cevaplarsanız çok mutlu olurum.
 14. Telefonu İtunes üzerinden tamamiyle sıfırladım ve resetledim ve telefon düzeldi. Artık şarj problemi yok. Bilgilerinize...
 15. Merhaba 13 yükleyip sonra 12 ye dönen oldu mu hiç iCloud geri yükleme de sorun oluyor mu? İPhone jailbreak li iPad i 13 e geçirsem uyumsuzluk sorunu yaşarmıyım iCloud için soruyorum. Bir kere sanırım zamanında iOS 12 betaya geçip 11 e dönmek istediğimde daha üst sürümle yedeklenmiş geri yüklenemez gibisinden bir hata almıştım. Teşekkürler. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 16. 13 2 çıktı bilginize kemaraya ozellik eklenmiş
 17. Bu iPhone servis için etkinleştirilemiyor. Lütfen operatörünüze veya AppleCare’e danışın. Hatanın sebebini ve çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
 18. Merhaba Bu tarz konular ileriye dönük forum ve üyeler için tehlikeli oluyor o yüzden konuyu uzatmadan kapatıyorum. iyi forumlar.
 19. Maalesef hocam mümkünü yok bildiğim kadarı ile Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 20. icloud şifresi kırılmaz fakat telefondan icloud kaldırma işlemi yapanlar var bunda'da herkese itibar etmeyerek güvenilir kişilere ulaşmanız gerekir.
 21. Merhaba benimde aynı sorunum bar çihazım görüşüme kapalı imei klonladı ve faturası yok telefonumu açtıramıyorum telefonun nerden alındığını bilmem benim için yeterli fakat öğrenemiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl telefonum açılır
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.