Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/06/2020 in all areas

 1. 1 point
  Cihazın faturası duruyor mu?
 2. 1 point
  Merhaba, iOS 13 üstü olması yeterli deniyor aslında. Güncel sürüm gerekliliği olmaması gerekiyor.
 3. 1 point
  Apple ile iletişime geçmelisiniz. Faturası var ise yardımcı olacaklardır 0216 282 1622
 4. 1 point
 5. 1 point
  Merhaba, https://www.hepsiburada.com/alfais-4223-usb-3-0-to-type-c-3-1-sarj-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV00000IS67K?magaza=Evaletim&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwrIf3BRD1ARIsAMuugNvg1jc66u_eXdrbDQskRkEzgRPaXIMVjpCvvglvRl_D7nx7u-wyhFcaArwGEALw_wcB https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/30-type-c-to-usb-donusturucu-mini-otg-cevirici-P405844096 Bu ürünler işinizi görecektir.
 6. 1 point
  Merhaba, AltStore yerine @Paloma arkadaşımızın bahsettiği AltSinger programını kullanarak daha hızlı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 7. 1 point
  iTunes kurulu olması gerekiyor. AltSigner programını buradan indirebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra programı açınız. Cihazı bilgisayara bağlayınız. Apple kimliğiniz ve şifrenizi yazın. unc0ver v5.0.1 buradan indirin. Daha sonra programda ipa yazan yerin yanındaki klasöre tıklayıp indirdiğiniz dosyayı seçin. Dosyayı seçtikten sonra başlata basarak işlemin tamamlanmasını bekleyin. Cihazınıza onay kodu gelecek, izin verip gelen şifreyi programa girerek onaylayın. İşlem bittikten sonra programda unc0ver görünecektir. (Yükleme yapmayın) Install yazısının yanındaki klasöre tıklayın. Açılan klasörde az önce imzaladığınız dosya (ipa) görünecektir. Şimdi diğer programa geçip (3uTools – buradan indirebilirsiniz) ipa dosyasını programa sürükleyin. Ipa yükleme seçeneğine tıklayın ve işlem tamamdır. Cihazınıza unc0ver uygulaması yüklenecektir. Profil kısmından kendi kimliğinize doğrulama izni vermeyi unutmayın. Herkese iyi bayramlar, Saygılarımla
 8. 1 point
 9. 1 point
  1. Semi-teethered jailbreak bunlar. sürekli jbli kalan sürümler evet 5 sene önceydi. Artık öyle sürüm yok. telefonu kapatıp açmışsanız, tekrar unc0ver üzerinden jb yapacaksınız. Gayet normal 2. bana hiç lazım olmadığı için bilmiyorum. her uygulamada olmasa da bazı uygulamada ücretsiz satın alımları localiappstore hala çalışıyor. artık firmalar bunu bildiği için ücretli uygulama yerine uygulama içi satın alımlara yöneldiler. burası da ayrı bir konu. 3. cercube for youtube gayet başarılı reklam kaldırma, arkaplanda oynatma, video ve mp3 olarak indirme gibi bütün seçenekler var. 4. 5 seneye göre epey tweak değişti. amacınıza yönelik tweak aramanız ve kurmanız gerekiyor. ancak Apple File Conduit 2, AppList, AppSync, Cercube, Cydown2, Ad Block++, File Zilla, Open SSH, Watusi 2, Bio ProtectX benim ilk kurduklarım.
 10. 1 point
  Telefon uygulamasındaki cevapsız çağrı uyarısının ekrandan silinmemesine sebep olabilen bir sorunu ele alır, Bu hatayı ben ilettim apple,
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.