Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

15-10-2018 in İletiler en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor

 1. 2 puan
  Sadece youtube değil bir çok ayarı var. Mikoto tweak tavsiye ederim. Karen’s repoda yer alıyor. Youtube için ayarlarının ekran görüntüsü de bu: Karen ablamızın bence en başarılı uygulamalarından biri. Appsync da zaten bu ablamızın elinden çıkma. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 2. 1 puan
  Bulunduğunuz sürüme ne yazık ki jb daha çıkmadı lakin söylentilere göre çalışmalar devam ediyor. Jb çıktığında Forumda hemen yayınlanır. Bizi takip etmeye devam edin.
 3. 1 puan
  arkadaşlar başka açıldı mı bilmiyorum ama electra remover ın eski sürümleri artık çalışmıyor JB remover 11.3-11.4(b3) https://www.dropbox.com/s/2iyyv722bvsrdph/ElecTh0rRemover.ipa … JB remover iOS 11.2.x https://www.dropbox.com/s/odbvpyvpsutd2w3/ElecTh0rRemoverG10_304.ipa … JB remover iOS 11.0-11.1.2 https://www.dropbox.com/s/udx1pveovuy3fop/electraremover.ipa … ve yeni thor versionu Th0r Jailbreak 1.2.9 https://www.dropbox.com/s/stnh0out4tkoces/Th0r.ipa … cydia impactor ile telefona yüklenmesi gerekir. bu linkler @pwned4ever in hesabından yaptığı bilgidir.
 4. 1 puan
  Teşekkürler [emoji5] Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 5. 1 puan
  Hangi sürümü kullanıyorsunuz? Jailbreak var mı? Appstore>>Bugün>>Sağ üstten profil>>Satın Alınanlar kısmından arayarak uygulamayı bulun ve kurun [emoji1303] Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 6. 1 puan
  sadece youtube reklamları için adblockfor youtube işe yarıyor
 7. 1 puan
  donma kilitlenme sorunu yok yazıyor sitelerde de. aktifleştirmesi nasıl bilmiyorum. ben de şu an electra ile kullanıyorum ama arada sırada telefon kilitleniyor, kendi kendine yeniden başlat yapıyor. neyse ki artık electra hemen aktifleştiriyor. ama yine de uğraştırıyor. eğer bu uncover eski tetthered jb ler gibiyse daha iyidir . yani sadece tel kapanınca sorun olsa sıkıntı olmaz. ha donma kilitlenme yapmıyor deniyor ama kullanınca nasıl olur bir de o var. ayrıca tüm cydia tweakleri gidiyor, tekrar yüklemek gerek. tek seferlik çekilir dedikleri gibi sorunsuzsa. acaba electra ile jbliyken appcakeden falan indirdiğimiz uygulamaların durumu ne oluyor? çalışıyor mu yoksa tekrar mı indirmek gerekiyor?
 8. 1 puan
  bende öyle oluyor apple storeden gmail outlook indirin sıkıntı var
 9. 1 puan
  Henüz yok. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 10. 1 puan
  iphone 6 da fingertouch da bu da (finger ile birlikte kurulu olsa bile) kilit ekranındayken malesef kilit açma işlemi yapmıyor. açıksa ya da tamamen siyah ekranda değil de power tuşuna basılıp, kilit ekranı gözüktüyse kilit açmayı dokunarak yapıyor. sadece fingertouch ta aynı şekilde çalışıyor. iphone 6 da bir fark göremedim. eski virtualhome gibi bir tweak çıkmadı malesef. onda kilit ekranında da kiliç açma seçeneği vardı ve iphone 6 da çalışıyordu.
 11. 1 puan
  5S için 8.4.1 oldukça iyi bir sürüm. Uygulama açısından sıkıntı çekiyorsanız iOS 12'ye geçebilirsiniz. iOS 12 kullanan 5s kullanıcıları oldukça iyi olduğunu söylüyorlar. Tabi onlar kıyaslamayı iOS 10-11 için yaptığını unutmamak lazım.
 12. 1 puan
Bu Liderlik tablosu İstanbul/GMT+03:00 göre ayarlandı
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!