Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/17/2019 in all areas

 1. 1 point
  Merhaba, 32 GB'lık bir 5SE'den 16 GB'lık bir 6S'e verilerimi almaya çalışıyorum, 50 GB Icloud satın aldım verileri yükledim fakat yeni telefona çekemiyorum, alan yok uyarısı veriyor. Telefonu sıfırladım tekrar çekmeye çalıştım ama sonuç alamıyorum. En azından uygulamalarımı çekmem lazım. Daha önce yaşayan ve çözen birileri var mıdır?
 2. 1 point
  Merhaba, Resmi gazetede dün yayımlandı ama karar yayımlandıktan 15 gün sonra yürürlüğe girer maddesi eklenmiş. (bknz madde 5) Bugün itibariyle 14 gün zamanınız var kayıt için. Tüm cihazlar dual sim olarak geliyor, hayır Kanada olması problem yaratmaz. 64GB olması kasma yapmayacaktır. İyi forumlar
 3. 1 point
  İstersen Chimera ile jailbreak yapabilirsin. Cihaz ısınması rastgele reboot gece telefon kendini resetleyip jb yi pasif hale getiriyordu. Hepsi geçti ve 2-3 saat twitch yayını izlememe rağmen cihazım ısınmıyor. Bataryası ilk günkü gibi oldu.
 4. 1 point
  Unc0ver dan geçiş yaptım ve daha stabil olduğunu gördüm. Şarj konusunda unc0ver dan daha iyi. 2.6 saat twitch ve 1.40 saat youtube videosu izlemem rağmen cihazımda ısınma hiç olmadı. Unc0ver da instagramda bile video izlesem ısınmayı hissedebiliyordum. Geçmeyi düşünenler gözü kapalı geçebilir
 5. 1 point
  jailbreaks.fun sitesinden yükleyebilirsin. Safe moda atması hakkında bir şey söyleyemem istersen cihazını sıfırlayıp sonra tekrar jb yapabilirsin.
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.